Avast Blocking NordVPN – نکاتی در مورد نحوه حل مشکلات Avast Blocking NordVPN

avast hidering nordvpn یکی از رایج ترین شرایطی است که کاربران VPN با آن مواجه هستند. معمولاً زم، اتفاق می‌افتد که نرم‌افزار آنتی‌ویروس رایانه‌شان دیوار آتش باز داشته باشد که از کارکرد صحیح VPN جلوگیری می‌کند. در بیشتر موارد، چالش را می توان با غیرفعال ، فایروال در برنامه آنتی ویروس یا ایجاد یک استثنای جدید طراحی شده برای VPN در فایروال آن حل کرد.

این سرویس شامل مسدودکننده تبلیغات از پیش نصب شده نمی‌شود، که می‌تواند برای ،، که می‌خواهند از آن برای جلوگیری از تبلیغات مزاحم استفاده کنند، حتی اگر مبتنی بر وب هستند، آزاردهنده باشد. علاوه بر این، سیاست حفظ حریم خصوصی آنلاین این شرکت بیان می‌کند موبایل خانواده والمارت در مقابل کامپیوترهای مترو که برخی از کنده های چوب اتصال ذخیره شده است. این موضوع به این موضوع مربوط می‌شود، زیرا به این م،ی است که شرکت‌های حقوقی حق نسخه‌برداری یا سازمان‌های مجری قانون ممکن است به طور بالقوه به فعالیت آنلاین شما دسترسی داشته باشند، اگر شاید بخواهند.

منبع: https://www.intec.co.in/blog/avast-blocking-nordvpn-tips-on-،w-to-resolve-avast-blocking-nordvpn-issues/#utm_source=rss&utm_medium=rss?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=avast-blocking-nordvpn-tips-on-،w-to-resolve-avast-blocking-nordvpn-issues&utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=avast-blocking-nordvpn-tips-on-،w-to-resolve-avast-blocking-nordvpn-issues

NordVPN برای افرادی که به دنبال یک VPN هستند که در واقع با Bitdefender کار می کند بسیار عالی است. این یک VPN قابل اعتماد و امن با شبکه سرور گسترده و ظرفیت های رفع انسداد قوی است. همچنین محافظت در برابر قطره DNS و یک دکمه کشتن را ارائه می دهد که به جلوگیری از نقض ناخواسته داده کمک می کند. خط مشی عدم ثبت آنها به طور جداگانه توسط Deloitte بررسی شده است، به طوری که انتخاب خوبی برای افرادی است که نگران حریم خصوصی خود هستند.

Avast یک نرم افزار آنتی ویروس فوق العاده است که محافظت قابل توجهی در برابر ویروس ها، ب،زارها، جاسوس افزارها و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و استراتژی های فیشینگ ارائه می دهد. همچنین می تواند همراه با داشتن VPN برای تامین امنیت و سرعت آنلاین افزایش یافته استفاده شود. در پاراگراف‌های بعدی، می‌خواهیم نکاتی را در مورد نحوه حل مشکلات نرم‌افزاری nordvpn مسدود ، avast و راه‌های جلوگیری از بروز این افراد در جاده مورد بحث قرار دهیم.