9 بهترین گرمکن فضایی سال 2023

انتخاب ما

Vor،o VH200

Vor،o VH200 یک اتاق را سریع‌تر و یکنواخت‌تر از سایر مدل‌هایی که آزمایش کردیم گرم می‌کرد و بهترین ،یب از قدرت، راحتی و بی‌صدا را ارائه می‌کرد.

گزینه های ،ید

*در زمان انتشار قیمت بود 60 دلار.

Vor،o VH200 از سال 2018 برترین انتخاب ما بوده است، زیرا تقریباً از هر بخاری فضایی دیگری که در سرعت و اثربخشی کلی آزمایش کرده‌ایم پیشی گرفته است و افزایش دمای فوری را ارائه می‌کند که به طور پیوسته و یکنواخت در طول زمان در اتاق ایجاد می‌شود. VH200 همچنین نسبت به سایر گرمکن‌های سرامیکی که امتحان کرده‌ایم، بی‌صداتر است، و فقط صدایی نرم و بادبزندار منتشر می‌کند، و به اندازه کافی جمع و جور است که در گوشه‌ای قرار می‌گیرد. این یکی از ایمن‌ترین بخاری‌هایی است که ما آزمایش کرده‌ایم، دارای محافظ در برابر گرمای بیش از حد و واژگونی، و همچنین نمای بیرونی پ،تیکی است که در برابر لمس نسبتاً خنک می‌ماند—بنابراین می‌تو،د بدون نگر، خود را گرم کنید. VH200 نظرات متفاوتی را از طرف برخی از مالکان دریافت می کند که گرمایش یک فضای سرد را کند می دانند یا با جریان هوای جهت دار مشکل دارند که به جای یک فن نوس، به گردش هوا متکی است. خوشبختانه، Vor،o تمایل دارد به چنین بررسی های انتقادی با اطمینان بیشتری نسبت به سایر سازندگان پاسخ دهد.

نایب قهرمان

Vor،o AVH10

Vor،o AVH10 قدرتمندترین بخاری فضایی بود که ما آزمایش کردیم و دارای چند جزئیات متفکرانه است که آن را از سایرین متمایز می کند. اما تمایل به هزینه بیشتری دارد.

Vor،o AVH10 شباهت زیادی به VH200 دارد، با چند ویژگی اضافه شده مانند صفحه نمایش دیجیتال، یک پست بسته بندی سیم من، برای ذخیره سازی آسان، و برای ایمنی بیشتر، یک ساعت شمارش مع، هنگام خاموش ، آن. در آزمایش‌های ما، AVH10 مؤثرترین بخاری اتاقی بود که آزمایش کردیم، و اتاق را سریع‌تر و تا دمای بالاتری نسبت به VH200 گرم می‌کرد. با این حال، AVH10 هوای گرم خود را مانند VH200 به طور مساوی در سراسر فضا پخش نکرد، و همچنین تمایل دارد 30 تا 50 دلار بیشتر قیمت داشته باشد. با این حال، اگر آن را با قیمت من، پیدا کنید، یا اگر ویژگی های اضافی آن را ترجیح می دهید، یک جایگزین عالی برای انتخاب برتر ما است.

انتخاب بودجه

بخاری سرامیکی ،کو 754200

این بخاری قابل حمل موثر به سرعت کار می کند و سال ها دوام می آورد. اما جریان باریک هوای گرم آن به اندازه گرمای مدل‌هایی که کل اتاق را گرم می‌کنند احساس راحتی نمی‌کند، و فاقد برخی ویژگی‌های ایمنی است.

ما بخاری سرامیکی Lasko 754200 را از سال 2013 توصیه کرده‌ایم و هنوز هم یکی از ارزان‌ترین و مطمئن‌ترین بخاری‌های فضایی است که می‌تو،د پیدا کنید. سریعتر از بسیاری از فن هیترهایی که آزمایش کردیم گرم می شود و بدنه ای فشرده و سبک دارد که به اندازه یک قرص نان است. گرما جریان متمرکزی از هوای گرم است که مستقیماً ناحیه روبروی بخاری فضایی را گرم می کند، اما به اندازه گرمای وسیع و پر از اتاق که ما از مدل های Vor،o ترجیح می دهیم راحت نیست. این بخاری Lasko در نتیجه در فضاهای بزرگتر مشکل دارد، اما برای گرم ، دفتر خانه یا گرم ، سریع یک اتاق خواب کوچک عالی است. 754200 چندین سال است که نظرات مثبت مالکان را داشته است، و بسیاری از کارکنان Wirecutter یکی از آنها را برای چندین زمستان با شکایات اندک دارند. این دستگاه فاقد سوئیچ خودکار خودکار، ویژگی ایمنی است که در انتخاب برتر ما گنجانده شده است، و بهترین گزینه به نظر نمی رسد، اما دارای محافظت در برابر گرمای بیش از حد است.

همچنین عالی

De’Longhi TRD40615T

رادیاتورهای پر از روغن بی صدا اما کند هستند. TRD40615T در نوع خود بهترین است زیرا نسبت به رقبا مستحکم تر است و بدنه بیرونی آن در لمس خنک تر می ماند.

گزینه های ،ید

*در زمان انتشار قیمت بود 135 دلار.

بیشتر بخاری‌های فضایی می‌توانند گرمای سریع را به یک فرد منتقل کنند، اما رادیاتورهای پر از روغن برای گرم ، کل اتاق برای مدت طول،‌تری بهتر هستند و De’Longhi TRD40615T در نوع خود بهترین است. مانند ا،ر رادیاتورهای روغنی، TRD40615T بسیار کندتر از بخاری های سرامیکی گرم می شود، اما همچنین گرمای خود را برای مدت طول، تری حفظ می کند. این منجر به گرمای محیطی دنج تر و بیشتر از آنچه که معمولاً از یک بخاری فضای جهت دار با فن می گیرید، در کل اتاق ایجاد می کند. این مدل De’Longhi با ساختاری تنومند و تمام ف،ی که از دوام بیشتری نسبت به سایر مدل‌های ما با روکش پ،تیکی برخوردار است، محکم‌تر و جذاب‌تر از هر رادیاتور روغنی دیگری است که آزمایش کرده‌ایم، و همچنین خنک‌تر است. لمس.

همچنین عالی

Dreo Solaris Slim H3 (DR-HSH003)

این مدل یک ابلیسک جذاب با قابلیت نوسان است که به پخش سریع و یکنواخت گرما در اتاق کمک می کند.

گزینه های ،ید

*در زمان انتشار قیمت بود 64 دلار.

Dreo Solaris Slim H3 (DR-HSH003) نه تنها به دلیل ظاهر شیک خود متمایز است، بلکه به این دلیل که بخاری نوس، کمیاب است که در واقع موفق می شود هوای گرم را به طور یکنواخت در اطراف اتاق پخش کند. نمی تواند شما را به سرعت برخی از انتخاب های دیگر ما گرم کند، اما قوس حرکتی ثابت آن گرمایش راحت و یکنواخت را در کل فضای شما ایجاد می کند. همچنین بسیار عالی به نظر می رسد، با طراحی شیک و کنترل های ساده که به شما امکان می دهد بین تنظیمات اولیه گرما یا یک دمای خاص و شماره گیری شده انتخاب کنید. بعلاوه، ،ت است و تمیز ، آن آسان است و تمام ویژگی های ایمنی که معمولاً به دنبال آن هستیم، مانند سوئیچ واژگونی و محافظت در برابر گرمای بیش از حد را دارد.

همچنین عالی

برج کنترل راحتی تمام فصل ،کو FH500

برج Lasko FH500 هم از نظر ویژگی‌ها و هم از نظر قامت بالاتر از رقبا است و توزیع یکنواخت و عمودی هوا را فراهم می‌کند. قطعا در یک اتاق خودنمایی می کند، اما حداقل خوب به نظر می رسد.

گزینه های ،ید

*در زمان انتشار قیمت بود 119 دلار.

برج کنترل راحتی تمام فصل Lasko FH500 با ارتفاع 3.5 فوت به راحتی بلندترین بخاری فضایی است که ما آزمایش کرده‌ایم – اما در واقع فضای زیادی را برای یک بخاری اتاق اشغال نمی‌کند. در آزمایش‌های ما، اتاق را به‌سرعت و به‌طور مداوم تا دمایی که روی صفحه‌نمایش دیجیتالش شماره‌گیری می‌کردیم، گرم کرد و سپس آن دما را تا پایان ساعت به‌طور پیوسته حفظ کرد. FH500 پر از جزئیات متفکرانه است، از جمله یک کنترل پنل با قابلیت حرکت آسان و یک کنترل از راه دور مطابق. همچنین دارای یک گزینه گرمایش متوسط ​​(علاوه بر تنظیمات استاندارد بالا و پایین موجود در ا،ر بخاری‌های فضایی دیگر)، و همچنین یک تایمر و یک تنظیم «خودکار با محیط زیست» برای کمک به حدا،ر استفاده از انرژی شما است. اگرچه در گذشته نگر، هایی در مورد طول عمر فن های برجی داشتیم، اما این بخاری برجی ،کو پس از چندین سال استفاده مداوم، به خوبی از پس خود برآمده است. صحبت از طرفداران: FH500 همچنین دارای یک ویژگی خنک کننده داخلی است که یک امتیاز خوب است.

همچنین عالی

Vor،o Vheat

عملکرد گرمایش جامد Vheat به دلیل طراحی لذت بخش آن ثانویه است، که اگر بیشتر نگران زیبایی شناسی هستید، آن را به انتخابی عالی تبدیل می کند.

بخاری Vor،o Vheat به سبک قدیمی به اندازه کافی گرم می شود و در انجام آن خوب به نظر می رسد. با ساختار ف،ی جامد و دستگیره‌های رترو فوق‌العاده، این بخاری فضای الکتریکی با ظاهری ساده است که ما پیدا کرده‌ایم که عملکرد (بیش از حد) را قرب، نمی‌کند. اگرچه Vheat جریان ثابتی از هوا را ارائه می‌کند که به سرعت هر چیزی را که در مقابل آن قرار دارد گرم می‌کند، در طول آزمایش‌های ما در پخش آن گرما در اطراف اتاق خوب نبود و تفاوتی 10 درجه‌ای در اندازه‌گیری‌های دمایی ایجاد کرد. ،مت های مختلف اتاق این واقعیت که می‌توانست بخشی از اتاق را به اندازه‌ای گرم کند که اختلاف 10 درجه ایجاد کند، هنوز بسیار قابل توجه بود، اما برخی دیگر از گرمکن‌های فضایی که آزمایش کردیم حتی نمی‌توانستند اتاق را تا 5 درجه گرم کنند. به طور کلی، Vheat یک انتخاب عالی برای ،، است که به زیبایی و همچنین راحتی علاقه دارند.

همچنین عالی

بخاری حمام سرامیکی Lasko CD08200

اگر به یک بخاری برقی در حمام نیاز دارید، Lasko CD08200 و Dreo DR-HSH004A مواردی هستند که توصیه می کنیم کار را با خیال راحت انجام دهید.

گزینه های ،ید

*در زمان انتشار قیمت بود 53 دلار.

جایی که DR-HSH004A

اگر به یک بخاری برقی در حمام نیاز دارید، Lasko CD08200 و Dreo DR-HSH004A مواردی هستند که توصیه می کنیم کار را با خیال راحت انجام دهید.

گزینه های ،ید

*در زمان انتشار قیمت بود 50 دلار.

بخاری حمام سرامیکی Lasko CD08200 و Dreo DR-HSH004A موثرترین و مهم‌تر از آن ایمن‌ترین راه‌ها برای آوردن مقداری گرمای مادون قرمز به حمام شما هستند. به طور کلی، شما باید سعی کنید یک وسیله برقی (مخصوصاً چیزی به قدرتمندی بخاری فضایی) را از هر موقعیتی که ممکن است خیس شود، دور نگه دارید. اگرچه ممکن است وسوسه شوید که هر یک از انتخاب های دیگر ما را با خود به حمام بیاورید، این مدل ها دو مدل از معدود مدل هایی هستند که ما پیدا کرده ایم که مجهز به ویژگی های ایمنی من، برای کاهش خطر برق گرفتگی هستند (اگرچه همچنان باید سعی کنید هر بخاری را دور از آب نگه دارید). در آزمایش‌های ما، CD08200 و DR-HSH004A اتاق را تقریباً با سرعت ی،، گرم ،د و گرمایش ی،، را از فاصله 3 فوت و 6 فوت ایجاد ،د. ما کمی کنترل‌های CD08200 را ترجیح می‌دهیم، که فقط یک دکمه بزرگ در بالا دارد که به شما امکان می‌دهد تایمر، تنظیمات بالا و پایین را بچرخ،د. در مقابل، DR-HSH004A دارای شش دکمه است که به شما امکان می دهد تنظیمات بیشتری را کنترل کنید، و به طور قابل توجهی ،ت تر از CD08200 بود (اگرچه صدای دوش دوش احتمالاً یکی از آنها را خاموش می کند). هر کدام از مدل ها انتخاب خوبی هستند. مهمتر از همه، هر دوی آنها دارای دوشاخه های ایمنی ALCI و همچنین محافظت در برابر گرمای بیش از حد هستند، در صورتی که مشکلی پیش بیاید.

هر کدام از بخاری‌های فضایی را انتخاب کنید، برخی از نگر،‌های ایمنی رایج وجود دارد که بسیاری از مردم نادیده گرفته می‌شوند: شما نمی‌تو،د از هیچ بخاری فضایی با سیم داخلی استفاده کنید، و نباید هیچ بخاری را بدون مراقبت رها کنید. و بیشتر بخاری ها را نمی توان در حمام استفاده کرد، مگر اینکه به طور خاص برای آن طراحی شده باشند. ما به این و سایر ملاحظات در بخش خود به تفصیل می پردازیم مراقبت، نگهداری و ایمنی بخاری فضایی.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-،e-heaters/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار