8 بهترین تصفیه کننده هوا در سال 2023

Levoit Core 400S به اندازه انتخاب برتر ما، Coway AP-1512HH، اما معمولاً کمی گران‌تر است، کنترل صوتی را از طریق یک برنامه، Amazon Alexa یا Google Assistant اضافه می‌کند.

برای ما، این بدان م،است که دستگاه تصفیه هوا باید به اندازه کافی قدرتمند باشد تا هوای یک اتاق نشیمن یا اتاق بازی بزرگ را تمیز کند، به اندازه کافی ،ت و تاریک باشد که بتو،د در نزدیکی دستگاه در اتاق خواب بخوابید، و به اندازه کافی ارزان باشد که پخش چندین واحد معقول باشد. در سراسر خانه شما

همانطور که گفته شد، همانطور که Mighty قوی است، عملکرد آن مانند گذشته منحصر به فرد نیست، و در سال های اخیر بسیاری از تصفیه کننده های هوای دیگر به استانداردهای بالای ما نزدیک شده اند. اگر ظاهر، هزینه یا سایر ویژگی‌های انتخاب‌های فوق‌العاده ما را ترجیح می‌دهید، بد،د که آن‌ها در عملکرد خالص‌سازی با مدل Coway مطابقت دارند.

انتخاب ما

Coway Airmega AP-1512HH Mighty

اگر نیاز به تمیز ، هوا در فضایی حدود 200 فوت مربع یا کمتر دارید، Levoit Core 300 (گاهی اوقات به ،وان Levoit VortexAir ذکر می شود) یک تصفیه کننده جامد و ارزان است. در آزمایش‌های ما تأثیرگذار بود و ذرات را در 30 دقیقه در یک دفتر 135 فوت مربعی در نیویورک تا بیش از 97 درصد کاهش داد. در حالت متوسط، آنها را بیش از 92 درصد کاهش داد. جذاب و جمع و جور است و فقط 14.5 اینچ قد و 8.5 اینچ قطر دارد و به لطف ویژگی خاموش ، صفحه نمایش، خواب را با نورهای روشن قطع نمی کند. همچنین ارزان‌ترین قیمت در مقابل همه انتخاب‌های ما است. اما در مصرف انرژی بسیار کارآمد نیست: استفاده از آن به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته در حالت متوسط ​​در طول پنج سال حدود 300 دلار برق مصرف می کند و هفت فیلتر جدید در آن دوره 180 دلار قیمت داشتند که این مدل را در مدت طول، کمی گران تر از Coway Airmega AP-1512HH Mighty می کند. مدت، اصطلاح. و با AP-1512HH یا Blue Pure 211+ در اتاق های بزرگتر همگام نیست.

*در زمان انتشار قیمت بود 100 دلار.

Levoit Core 400S عملکرد خوبی در آزمایشات ما ارائه کرد و 99.1 درصد از ذرات دود را در 30 دقیقه با سرعت بالا و 96.3 درصد در سومین سرعت از چهار سرعت خود حذف کرد – بالاترین میز، که در آن کمتر از 50 دسی بل نویز تولید می کند. اگر می‌خواهید یک تصفیه‌کننده هوای هوشمند اولیه داشته باشید، این یک گزینه جذاب است، زیرا علاوه بر داشتن اپلیکیشن مخصوص به خود، با آمازون ال،ا و دستیار گوگل برای کنترل صدا متصل می‌شود. اما معمولاً گرانتر از انتخاب برتر ما، Coway Airmega AP-1512HH Mighty است.

انتخاب ارتقا دهید

Blueair Blue Pure 211+

(برای خبرنامه Wirecutter ثبت نام کنید برای دریافت نظرات مستقل، مشاوره تخصصی، و بهترین معاملات مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.)

Blueair Blue Pure 311 Auto از نظر قابلیت‌هایی مشابه Coway Airmega AP-1512HH Mighty و دو مدل Winix است، زیرا در 30 دقیقه در حالت بالا 99.9 درصد و در حالت متوسط ​​تا 94.2 درصد کاهش می‌یابد. عملکرد خودکار آن، که Blueair در اوا، سال 2020 به مجموعه Blue Pure معرفی کرد، کیفیت هوای اتاق شما را کنترل می کند و سرعت فن را متن، با آن تنظیم می کند. و دارای ویژگی‌های دیگری است که ما دوست داریم، از جمله عملکرد بی‌صدا، بهره‌وری انرژی فوق‌العاده، و کنترل پنل که پس از تنظیم تنظیمات، به‌طور خودکار کم‌نور می‌شود. این مدل همچنین جذابیت خاصی دارد، با روکش توید مانند و قابل شستشو که در چندین رنگ خاموش موجود است (به رنگ خا،تری می رسد؛ می تو،د رنگ های دیگر را جداگانه ،یداری کنید). دو ضربه جزئی در برابر آن: لامپ نشانگر کیفیت هوا، یک LED آبی روشن، تنها زم، خاموش می شود که دستگاه در پایین ترین حالت خود قرار دارد، و Blueair توصیه می کند فیلترها را هر شش ماه یکبار تعویض کنید، و هزینه های تعویض سالانه را بالاتر از Coway می کند و ماشین های Winix

همچنین عالی

Levoit Core 400S

ظرف 30 دقیقه، Coway Airmega AP-1512HH Mighty آلودگی دود شدید را در دفتری به مساحت 135 فوت مربع و 1215 فوت مکعب در نیویورک تا 99.6 درصد کاهش داد. در آزمایشات گذشته، در اتاق خواب 200 فوت مربعی و 1600 فوت مکعبی در نیویورک به همان اندازه عملکرد خوبی داشت. و هنگامی که ما آن را در طول شرایط دود مداوم در یک اتاق کنفرانس وسیع لس آنجلس با تقریباً 10000 فوت مکعب آزمایش کردیم – بیش از دو برابر بزرگ‌تر از اندازه‌ای که مشخصات AP-1512HH ظاهراً اجازه می‌دهد – آلودگی ذرات معلق را تقریباً 70 درصد در یک ساعت کاهش داد. قیمت اولیه آن اغلب کمتر از 200 دلار است و بازده انرژی و تعویض فیلتر تنها یک بار در سال هزینه های جاری آن را کمتر از بسیاری از رقبا نگه می دارد. فرم جمع و جور AP-1512HH، عملکرد بی صدا و توانایی خاموش ، چراغ های نمایشگر آن را به ویژه برای اتاق خواب ها من، می کند. در طول استفاده طول، مدت خود، بارها تأیید کرده ایم که حتی با فیلترهایی که به طور مداوم برای یک سال یا بیشتر استفاده می شود، مانند جدید عمل می کند.

نایب قهرمان

Coway Airmega 200M

Blue Pure 311 Auto با ارائه عملکرد استثنایی در شکلی جذاب، تنها از هزینه های اجرایی بالاتر و عدم خاموش شدن صفحه نمایش رنج می برد.

گزینه های ،ید

با این حال، برای واجد شرایط بودن به ،وان عالی، یک تصفیه کننده هوا فقط نیازی به عملکرد خوب ندارد. همچنین نیاز به مهندسی قوی و متفکرانه دارد.

Blue Pure 211+ آزمایش‌های ما را انجام داد و توانایی آن در جابجایی حجم‌های بسیار زیاد هوا، آن را برای فضاهای بزرگ انتخاب می‌کند.

گزینه های ،ید

پس از 9 سال، که در طی آن بیش از 50 دستگاه تصفیه هوا مختلف را آزمایش کردیم، معتقدیم که Coway Airmega AP-1512HH Mighty استثنایی بهترین در بین آنها است – همانطور که از سال 2015 تاکنون داشته ایم.

*در زمان انتشار قیمت بود 317 دلار.

در بخش جدید به چند مورد دیگر می پردازیم تصفیه کننده هایی که متن، با نیازهای خاص هستند، از جمله یک تصفیه کننده برای جابجایی VOC ها، یک تصفیه کننده فضای کوچک مخصوصاً کم مصرف و یک تصفیه کننده هوا واقعاً هوشمند. ما همچنین در مورد مواردی که بسیار شایعه شده است صحبت می کنیم IKEA Sensible در بخش خودش

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-air-purifier/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

*در زمان انتشار قیمت بود 175 دلار.

*در زمان انتشار قیمت بود 225 دلار.

Winix 5500-2 عملکردی استثنایی در ذرات دارد و 99.9 درصد از دود اتاق آزمایش ما را تنها در 30 دقیقه در ارتفاع بالا می گیرد. این در واقع تا حدی بهتر از نتایجی است که ما از Coway Airmega AP-1512HH Mighty به دست آوردیم (همانطور که در 0.3٪ بهتر است)، اما در عمل این تفاوت ناچیز است: هر دو دستگاه، زم، که به طور مداوم در ا،ر خانه ها استفاده می شوند، ذرات را به بیرون می ریزند. نزدیک به صفر در کمتر از یک ساعت و آنها را در آنجا نگه دارید. ما همچنان AP-1512HH را به دلیل مصرف انرژی کمتر، ردپای بصری کوچکتر، و ویژگی خاموش ، دستی صفحه نمایش ترجیح می دهیم – صفحه نمایش Winix تنها زم، خاموش می شود که در کمترین سرعت فن خود باشد، بنابراین اگر می خواهید یک اتاق خواب تاریک داشته باشید، باید این کار را انجام دهید. مقدار زیادی فیلتر هوا را افزایش می دهد – اما این یک مسابقه نزدیک است. 5300-2 و C535 مشابه (که منحصر به فروشگاه Winix و Walmart است) فاقد تعدادی از ویژگی های 5500-2 هستند اما به همان خوبی عمل می کنند و ممکن است با قیمت های پایین تری در دسترس باشند.

همچنین عالی

Winix AM90

*در زمان انتشار قیمت بود 190 دلار.

Blueair Blue Pure 211+ انتخاب ما در میان تصفیه کننده های هوا برای فضاهای بزرگ تا 650 فوت مربع است، به خصوص زم، که فضا شامل پلان های باز یا سقف های بلند است. با توانایی فیلتر ، هوای بیشتر در ساعت نسبت به انتخاب برتر ما، Coway Airmega AP-1512HH Mighty، برای دستیابی و حفظ سطوح ذرات کم در چنین اتاق‌های چالش برانگیزی سریع‌تر عمل می‌کند. مجموع قیمت اولیه و هزینه‌های جاری Blue Pure 211+ بسیار بالاتر از AP-1512HH است (در مجموع حدود 1150 دلار در طول پنج سال)، اما این قیمت با هزینه‌های دیگر تصفیه‌کننده‌های فضای بزرگ قابل مقایسه است. در نگاه. این یک عملکرد استثنایی در آزمایش ما بود، و برای بوت ،، آرام و جذاب است. همه آنچه گفته شد، مگر اینکه واقعاً نیاز به تمیز ، یک فضای بخصوص بزرگ داشته باشید، AP-1512HH ،ت تر، کوچکتر و مقرون به صرفه تر معمولاً گزینه بهتری است.

انتخاب بودجه

Levoit Core 300

AP-1512HH که برای اتاق خواب، اتاق بازی و اتاق نشیمن ایده آل است، یکی از بهترین، بادوام ترین و مقرون به صرفه ترین تصفیه کننده هایی است که ما آزمایش کرده ایم.

گزینه های ،ید

یکی دیگر از تصفیه‌کننده‌های هوای Winix، Winix AM90، از فیلتر HEPA مشابه 5500-2 استفاده می‌کند و عملکرد تقریباً ی،، را در آزمایش ما ارائه می‌کند. طراحی مدرن تری دارد که احتمالاً بسیاری از مردم آن را جذاب تر می دانند (اگر رنگ سفید را ترجیح می دهید که تنها گزینه رنگی است). این قابلیت Wi-Fi و یک برنامه ابتدایی را اضافه می کند و معمولاً کمی بیشتر از 5500-2 هزینه دارد. Winix AM80 تقریباً ی،ان فاقد قابلیت Wi-Fi AM90 است و فقط در رنگ خا،تری تیره عرضه می شود.

همچنین عالی

Blueair Blue Pure 311 Auto

تصفیه‌کننده‌های هوا اساساً ماشین‌های ساده‌ای هستند – کمی بیشتر از یک فن و یک فیلتر – اما یک دستگاه عالی می‌تواند با کاهش آ،ژن‌های موجود در هوا مانند گرده‌ها و هاگ‌های کپک و جذب باکتری‌ها، ویروس‌ها و دود ناشی از آتش‌سوزی‌ها و منابع دیگر، زندگی شما را بهبود بخشد.

Coway Airmega 200M توسط همان شرکت Airmega AP-1512HH Mighty ساخته شده است و از هر نظر مهم، ی،ی کنترل، نویز و عملکرد، تقریباً مشابه آن است. فیلترها و حتی صفحه های آنها قابل تعویض هستند. و مانند AP-1512HH، 200M به شما امکان می‌دهد چراغ‌های نمایشگر آن را کاملاً خاموش کنید، چیزی که برای استفاده در اتاق خواب ارزش زیادی قائل هستیم. 200M دارای جلوپنجره مربعی به جای گرد است، اما این تنها تفاوت فیزیکی عمده است. اگر ظاهر 200M را ترجیح می دهید یا آن را با قیمت بهتری پیدا می کنید، ما آن را به همان شدت توصیه می کنیم.

همچنین عالی

ویندوز 5500-2

در یک اتاق خواب کوچک، اتاق خوابگاه یا دفتر کار، Levoit Core 300 جمع و جور و مقرون به صرفه عملکرد بسیار خوبی دارد و عالی به نظر می رسد.

گزینه های ،ید

Winix 5500-2 عملکردی استثنایی دارد، اما ظاهر بی‌نظیر، عدم خاموش شدن صفحه نمایش، و استفاده الکتریکی کمی بالاتر از کاستی‌های جزئی آن است.

گزینه های ،ید

200M و AP-1512HH از نظر عملکرد تقریباً ی،ان هستند، اما 200M ظاهری دارد که ممکن است ترجیح دهید، و اگر آن را با قیمت پایین‌تری پیدا کنید، جایگزین بسیار خوبی است.

گزینه های ،ید

*در زمان انتشار قیمت بود 149 دلار.

اساساً 5500-2 در یک بدنه شیک تر، AM90 دارای کاستی های اندک آن مدل است، ی،ی مصرف انرژی بیشتر و عدم خاموش شدن صفحه نمایش.

گزینه های ،ید

*در زمان انتشار قیمت بود 250 دلار.