6 بهترین واشر فشار 2023

اگر فضای ذخیره‌سازی کم دارید و از حمل یک واشر تحت فشار برایتان مهم نیست، ما واشر فشار الکتریکی Ryobi RY1419MTVNM 1900 PSI را دوست داریم. این بسیار کوچکتر از مدل های دیگری است که ما آزمایش کردیم و صدای کمتری دارد، اما همچنان می تواند ا،ر کارها را انجام دهد (ممکن است کمی بیشتر طول بکشد). چرخ‌ها و دسته‌ای جمع‌شونده دارد، اما با وزن کمی بیش از 20 پوند، به اندازه کافی جمع و جور است که بتو،د آن را مانند یک کیف دوشی حمل کنید. این واشر فشار همان شلنگ بلند انتخاب اصلی ما را نیز دارد، اما فاقد موتور القایی پیشرفته آن مدل و برخی از جزئیات دیگر است.

همچنین عالی

اگر بودجه کمتری دارید یا قصد دارید سالی یک یا دو بار از ماشین لباسشویی خود استفاده کنید، ما واشر برقی تحت فشار Sun Joe SPX3000 را می پسندیم. قیمت آن کمتر از Ryobi RY142300 است و تقریباً به همان اندازه تمیز می شود. اما مانند ا،ر مدل‌های با قیمت‌های مشابه، شلنگ کوتاه‌تر، موتور با کیفیت پایین‌تر، چرخ‌های کوچک‌تر، گارانتی کوتاه‌تر و طراحی بسیار آسان‌تری دارد. در مقایسه با سایر مدل‌های مقرون‌به‌صرفه‌ای که امتحان کردیم، انتخاب گسترده‌تری از نازل‌های اسپری و یک میله اسپری ف،ی محکم‌تر، به‌علاوه ذخیره‌سازی شیلنگ و سیم من، شبیه به RY142300 دارد.

همچنین عالی

انتخاب ما

تمام واشرهای فشار الکتریکی (معروف به واشر برقی) در آزمایشات ما به خوبی تمیز شدند، اما Ryobi به دلیل موتور بادوام، شلنگ بلندتر، چرخ‌های بزرگتر، سیم با طراحی بهتر و پوشش ضمانت طول،‌تر نسبت به رقبا متمایز بود.

موتور القایی بدون جاروبک Ryobi RY142300 باید سال‌ها دوام بیاورد و سنگینی دستگاه کمک می‌کند واژگونی آن حتی زم، که به شدت شیلنگ را می‌کشید سخت شود. قیمت RY142300 معمولاً کمی بیشتر از سایر واشرهای تحت فشار است، اما اگر قصد دارید سه بار یا بیشتر در سال از آن استفاده کنید، بهترین قیمت است.

نایب قهرمان

اگر Ryobi RY142300 در دسترس نیست، ما واشر فشار آب سرد برقی DeWalt DWPW2400 2400 PSI را نیز دوست داریم. مشابه Ryobi در طراحی بدنه، موتور بدون برس و قدرت و قابلیت استفاده کلی، DeWalt دارای مزایایی نیز می باشد: دارای دو نازل اضافی، م،ن مواد شوینده است که نظارت و تخلیه آن آسان تر است، و ،تیک های پنوماتیک پهن که می تواند حرکت کند. در چمنزارهای ناهموار راحت تر اما استفاده از سیم ناجور آن دشوارتر است و نگهدارنده میله اسپری بی اثر است.

انتخاب بودجه

اگر به قدرت بیشتری نیاز دارید و از نگهداری موتور مشکلی ندارید، ما واشر فشار گاز آب سرد Ryobi RY803023 3100 PSI با موتور گازی را پیشنهاد می کنیم. تقریباً دو برابر سریع‌تر از انتخاب برقی برتر ما، Ryobi RY142300 تمیز می‌شود و از موتور قابل اعتماد هوندا نیرو می‌گیرد. ویژگی‌های زیادی را با توصیه‌های برتر ما به اشتراک می‌گذارد، از جمله چرخ‌های بزرگ، شلنگ بلند (35 فوت)، ذخیره‌سازی خوب شلنگ، در دسترس بودن آماده، و ضمانت طول،. نکات منفی: سنگین‌تر، بلندتر، انتشار گازهای گلخانه‌ای و نیاز به سوخت، نگهداری و ذخیره‌سازی من، در خارج از فصل است.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-pressure-washer/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

اگر ذخیره‌سازی آسان اولویت اصلی شماست، ما واشر فشار آب سرد Jobsite Electric DeWalt DWPW2100 2100 Max PSI Electric Jobsite را به شما توصیه می‌کنیم. گرز آن به سه ،مت ت،یم می شود که در یک محفظه ذخیره سازی داخلی نگهداری می شوند و شیلنگ و بند ناف در پشت قفس بیرونی، یکی در هر طرف قرار می گیرند. به اندازه کافی کوچک است که بتوان آن را حمل کرد، و دسته چمدان جمع شونده و چرخ‌های کوچک داخل آن به آن کمک می‌کنند تا به طور موثرتر از بقیه بچرخد. DeWalt DWPW2100 از نظر قدرت با Ryobi RY1419MTVNM قابل مقایسه است، اما قیمت آن حدود دو برابر بیشتر است، بنابراین ذخیره سازی کارآمد با قیمت بالاتری ارائه می شود.

همچنین عالی