6 بهترین طرفداران سال 2023

اگرچه ما عاشق کنترل‌های آنبورد نبودیم، PolyFan 513S گزینه‌های زیادی برای شماره‌گیری در باد کامل شما ارائه می‌دهد، از جمله کنترل از راه دور، برنامه تلفن هوشمند و دستورات صوتی. همچنین تمیز ، آن فوق العاده آسان است.

610DC ،وماً در حرکت هوا بهتر از انتخاب برتر ما نیست – اما این ویژگی‌ها به طور کلی تجربه بهتری را ایجاد می‌کنند، حتی اگر این فن گران‌تر باشد. خوشبختانه، تنها در چند سال می‌تو،د تفاوت قیمت را با پولی که در هزینه‌های انرژی صرفه‌جویی می‌کنید جبران کنید.

همچنین عالی

Dreo PolyFan 513S

،ت‌تر و کم‌مصرف‌تر از انتخاب برتر ما، 660 همچنان نسیم قابل‌توجهی ایجاد می‌کند که می‌تو،د از فاصله بیش از 20 فوتی احساس کنید – و این بدون استفاده از حالت تقریباً بیش از حد قدرتمند توربو است.

استفاده از کنترل‌های آنبورد ممکن است کمی مشکل باشد، اما به هر حال اغلب خودمان را متکی به فرمان‌های صوتی داخلی می‌د،م. ما این مدل را به ،وان یک گزینه عالی برای ،، که ممکن است به دلایل تحرک کنترل صدا یا تلفن را ترجیح دهند پیشنهاد می کنیم.

انتخاب ارتقا دهید

کیمیاگری قو نقره ای Vor،o

پیش نویس تولید شده اتاق را با همان نسیم قوی ای که از یک دستگاه گردش هوا مانند انتخاب برتر ما دریافت می کنید پر نمی کرد – اما نزدیک شد، در حالی که تقریباً نصف قیمت تمام شد. تمیز ، این فن نسبت به Vor،o 630 راحت تر است و دارای یک پیچ برای نگه داشتن توری در جای خود و تیغه ای است که به راحتی قابل جدا شدن است.

به نظر می رسد که Fox One ساده و موثر نسبت به سایر مدل های با قیمت مشابه بهتر طراحی شده و بادوام تر باشد. و این چیز خوبی است، زیرا فقط 30 ماه گارانتی دارد.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-fan/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

همچنین یکی از ساده ترین فن ها برای تمیز ، است، بنابراین به احتمال زیاد از آن مراقبت می کنید – که خوب است، زیرا یک قطعه دکور خانه واقعاً زیبا است.

همچنین عالی

این فن عملاً مانند انتخاب برتر ما عمل می کند و صدا می دهد. اما نوسان، ساختار ف،ی محکم و طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل جذاب را اضافه می کند.

گردشگر هوای بزرگ Vor،o 660 AE با سازگاری داخلی ال،ا ارائه می شود، اما جذابیت واقعی در این واقعیت نهفته است که یکی از قدرتمندترین گردشگرهای اتاقی است که ما تاکنون آزمایش کرده ایم.

صفحه کنترل سرعت بی‌نهایت متغیر آن به شما امکان می‌دهد تا با تنظیم قدرت عالی مطابق با نیازهای خود شماره گیری کنید و باد را با حجم و مصرف انرژی ایده آل خود متعادل کنید. همچنین دارای گارانتی 10 ساله بسیار سخاوتمندانه است.

گردابی که توسط این فن ایجاد می‌شود، بهتر از یک فن نوس،، تمام هوای اتاق را بدون حواس‌پرتی وزش‌های متناوب به گردش در می‌آورد. این فن جمع و جور است، بدون هیچ گونه تزییناتی مانند ریموت یا تایمر. اما ویژگی‌های طراحی مینیمالیستی – از جمله صفحه کنترل سرعت در کناری که به راحتی در دسترس است – استفاده، تمیز ، و نگهداری Vor،o 630 را آسان می‌کند.

با این حال، گارانتی یک ساله آن حتی با تمدید 18 ماهه اختیاری، به طور قابل توجهی کوتاهتر از سایر انتخاب های ما است.

انتخاب بودجه

Dreo Fox One

این پنکه جمع و جور می تواند نسیم را به گوشه های دور یک اتاق بزرگ بفرستد. همچنین کنترل و تمیز ، آن نسبتاً آسان است و سابقه طول، مدت قابل اعتمادی دارد.

گزینه های ،ید

پنکه هوشمند Dreo PolyFan 513S علاوه بر مزیت های ارتفاعی، چیزهای زیادی را ارائه می دهد. موتور DC آن به این م،ی است که نسبت به سایر فن‌ها ،ت‌تر و کم مصرف‌تر است و قابلیت‌های نوس، آن شامل سه گزینه مختلف قوس افقی به‌علاوه یک تنظیم عمودی است. نتیجه یک پنکه است که به نظر می رسد اتاق را در یک نسیم چند جهته رنگ می کند.

چرخش هوای متوسط ​​Vor،o 630 یک فن ساده، قدرتمند و قابل اعتماد است که می تواند حجم عظیمی از هوا را بدون ایجاد صدای زیاد حرکت دهد.

این پنکه هوشمند و کم مصرف 44 اینچ ارتفاع دارد و به سمت بالا و پایین نوسان می کند.

چرخش هوای متوسط ​​هوشمند انرژی Vor،o 610DC یک انتخاب عالی برای افرادی است که خواهان سر و صدای کمتر، صرفه جویی در مصرف انرژی و قابلیت تنظیم بیشتر هستند.

این مدل به لطف قابلیت نوس، و تیغه‌های فن ف،ی سفت و سخت، که نسیمی دلپذیر اما قدرتمند را در سراسر اتاق ایجاد می‌کند، بدون اینکه زیاد بلند باشد یا رنده شود، حتی بهتر از انتخاب برتر ما عمل می‌کند.

با تعداد زیادی از طرفداران ارزان قیمت، آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید. اما این مورد در مورد Dreo Fox One صدق نمی کند، که عملکردی قابل مقایسه با انتخاب برتر ما داشت.

*در زمان انتشار قیمت بود 70 دلار.

انتخاب ما

سیرکولاتور هوای متوسط ​​Vor،o 630

Vor،o تعداد زیادی از طرفداران خارق العاده را ارائه می دهد و آنها با ضمانت پنج ساله پشتیب، می شوند. ما متوجه شده ایم که 630 به ویژه بهترین تعادل قدرت و صرفه جویی در انرژی را ارائه می دهد.

نایب قهرمان

این پنکه ارزان قیمت، بی صدا و مؤثر است، بدون اینکه احساس ارز، داشته باشید.

گزینه های ،ید

کیمیاگری تمام ف،ی Vor،o Silver Swan یک پیشرفت شیک نسبت به طراحی پ،تیکی مشکی بسیاری از گردشگرهای هوای دیگر است. زیبایی آرت دکو آن به اولین طرفداران Vor،o مربوط می شود، از دهه 1940، که بر اساس یک پروانه هواپیمای آزمایشی ساخته شده بودند.

*در زمان انتشار قیمت بود 36 دلار.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار