6 بهترین تهویه مطبوع سال 2023

این مدل گا،ی Frigidaire به سبک اینورتر یکی از کم مصرف ترین AC هایی است که تا به حال آزمایش کرده ایم، با نورها و صداهایی که اساساً با پس زمینه ،یب می شوند.

گزینه های ،ید

نزدیک ترین چیزی که ما به این ایده آل پیدا کرده ایم Midea U MAW08V1QWT است. ما از سال 2012 در حال تحقیق در مورد AC پنجره ها بوده ایم و این مدل Midea نسبت به هر AC پنجره ای که تا به حال آزمایش کرده ایم ،ت تر و کم مصرف تر است.

انتخاب ما

Midea U MAW08V1QWT

این کو، گازی U شکل Midea بی صداترین مدلی است که تا به حال آزمایش کرده ایم و به گونه ای طراحی شده است که همچنان به شما امکان می دهد پنجره خود را باز کنید. اما روند نصب جالب نیست.

نصب این مدل آسیاب بادی راحت تر از هر AC دیگری بود که ما آزمایش کردیم. دارای یک کمپرسور اینورتر و سایر جزئیات متفکرانه است که زندگی با آن را به طور کلی دلپذیر می کند.

گزینه های ،ید

*در زمان انتشار قیمت بود 480 دلار.

از سال 2014، ما Frigidaire FHWW083WBE (یا یکی از پیشینیان تقریباً مشابه آن) را به ،وان یک گزینه قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای یک سیستم تهویه مطبوع پنجره ای ساده توصیه می کنیم. نسبت به سایر AC های غیر اینورتر ،ت تر است و اتاق را سریع و کارآمد خنک می کند. همچنین، معمولاً هزینه کمتری نسبت به دیگر انتخاب‌های ما دارد، در حالی که عملکرد قابل مقایسه و قابلیت‌های خانه هوشمند را ارائه می‌دهد.

همچنین عالی

آسیاب بادی AC با WhisperTech

به نفع ارزش، عملی بودن و کاهش ضایعات، AC قدیمی دوست شما ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد، البته تا زم، که برخی از استانداردهای اساسی مدرن را رعایت کند.

10000 Btu GE Profile Clearview PHNT10CC یک دارای گواهینامه Energy Star اینورتر AC که به اندازه کافی بزرگ است تا یک اتاق را تا 450 فوت مربع پر کند – و تنها حدود 4 اینچ از فضای پنجره را اشغال می کند. این مدل N شکل به جای تعادل نامطمئن در بالای طاقچه، روی دیوار آویزان می شود و پنجره بالای آن را کاملاً برای استفاده آزاد می گذارد. AC به داخل اتاق می ،بد (حدود 9 اینچ)، و ممکن است برای بلند ، آن از طاقچه به کمک نیاز داشته باشید.

انتخاب بودجه

Search Tempest

Frigidaire Gallery GHWQ083WC1 یک برق متناوب به سبک اینورتر است که کمی بلندتر از انتخاب برتر ما است، اما هنوز اساساً در اتاق قابل توجه نیست، مگر اینکه فن در بالا باشد. در مقایسه با سایر سیستم های تهویه مطبوع که ما آزمایش کرده ایم، این تهویه مطبوع پایداری خنک کننده تری را در سراسر اتاق ارائه می دهد. صفحه نمایش LED روی پنل کنترل پس از چند ث،ه به طور خودکار خاموش می شود (این خوب است وقتی خواب هستید اما وقتی می خواهید تنظیمات را بررسی کنید آزار دهنده است). و برنامه خانه هوشمند ممکن است گاهی اوقات کمی مشکل ساز باشد. اما با وجود ایرادات، این AC جزو بهترین مدل های موجود است.

انتخاب ارتقا دهید

نمایه جنرال الکتریک ClearView PHNT10CC

*در زمان انتشار قیمت بود 346 دلار.

تهویه مطبوع عالی به زیبایی به داخل و خارج از پنجره شما می لغزد و شما را به سرعت، کارآمد و بی صدا خنک می کند.

نصب این واحد Frigidaire آسان است و با قیمت کمی پایین‌تر، اتاقی را مانند انتخاب برتر ما خنک می‌کند. با این حال، صدا کمی توری تر است، به خصوص در سرعت های پایین فن.

گزینه های ،ید

به عبارت دیگر، AC کامل وجود ندارد.

*در زمان انتشار قیمت بود 499 دلار.

Midea U MAW08V1QWT به سادگی بی صداترین تهویه مطبوع است که ما تاکنون آزمایش کرده ایم، اما این تنها دلیل برجسته بودن آن نیست. سازگار با خانه هوشمند، دارای گواهینامه Energy Star واحد دارای یک کمپرسور اینورتر، بنابراین آن را تقریباً نصف انرژی مصرف می کند به ،وان یک AC غیر اینورتر. و این مدل دارای طراحی منحصر به فرد و U شکل است که به شما امکان می دهد پنجره خود را باز و بسته کنید (در مقابل، تهویه مطبوع سنتی معمولاً کل پنجره شما را در حالت بسته قفل می کند). اما یک نکته وجود دارد: فرآیند نصب در مقایسه با سایر سیستم های تهویه مطبوع بسیار خسته کننده است.

نایب قهرمان

Frigidaire FHWW083WBE

Windmill AC with WhisperTech یکی از زیباترین تهویه‌کننده‌هایی است که تاکنون آزمایش کرده‌ایم، با گوشه‌های گرد و چراغ‌های نشانگر ظریف که شما را در شب بیدار نگه نمی‌دارد. این نیز ساده ترین نصب بود، با یک قاب از پیش نصب شده که دقیقاً در پنجره قرار می گیرد و یک پوشش پ،تیکی شیک در پشت آن (بنابراین دست خود را روی آن باله های اگزوز تیغ بریده نمی کنید). حتی می تو،د یک پنل رنگی سفارشی به جلوپنجره اضافه کنید. و دارای یک کمپرسور اینورتر است که به این م،ی است که به اندازه انتخاب برتر ما کارآمد است و تقریباً به همان اندازه بی صدا است.

همچنین عالی

گا،ی Frigidaire GHWQ083WC1

این راهنما همچنین شامل توصیه‌هایی برای واحدهای از طریق دیوار، مدل‌های پنجره‌دار و واحدهای جدیدتر U شکل یا زین‌دار است. ما توصیه های تهویه مطبوع قابل حمل خود را در یک راهنمای جداگانه بیان می کنیم.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-air-conditioner/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

این AC با شکل منحصربه‌فرد بر روی طاقچه آویزان می‌شود و خنک‌کننده‌ای بی‌صدا و کارآمد را بدون فشار دادن پنجره ارائه می‌کند.

پس از آزمایش ده‌ها دستگاه تهویه مطبوع در طول سال‌ها، بسیاری از گزینه‌های کم‌هزینه را که بلندتر، کارآمدتر و سخت‌تر از انتخاب‌های ما هستند، رد کرده‌ایم. اما در یک روز گرم، آنها می توانند کار را انجام دهند – و گاهی اوقات این تنها چیزی است که واقعاً به آن نیاز دارید. بنابراین به‌جای توصیه یک مدل جدید با قیمت پایین خاص که نمی‌توانستیم آن را یک ارزش قوی بد،م، توصیه‌های دقیق اما انعطاف‌پذیری درباره نحوه ،ید هر کو، گازی مستعمل موجود ارائه می‌کنیم. تا زم، که این واحد در دهه گذشته ساخته شده است، باید به اندازه یک واحد جدید کارآمد باشد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار