5 بهترین رطوبت ساز سال 2023

این بسیار ابتدایی به نظر می رسد، اما تقاضا برای چنین دستگاه به ظاهر ساده ای بسیار زیاد است.

Venta LW25 گران است، اما یک عملکرد استثنایی با طراحی منحصر به فرد است که نسبت به رقبا به تمیز ، و پر ، کمتری نیاز دارد.

گزینه های ،ید

Vor،o EVDC300 کم‌مصرف‌ترین مرطوب‌کننده‌ای است که ما تاکنون آزمایش کرده‌ایم، به لطف موتور DC غیرمعمول آن. همچنین با یک فن قدرتمند که هوای مرطوب شده را به طور یکنواخت در اطراف اتاق گردش می کند، سازگارترین است. تفاوت EVDC300 با دیگر انتخاب های ما در این است که یک مدل تبخیری است. این بدان م،است که نسبت به مرطوب‌کننده اولتراسونیک معمولی در خود تنظیمی بهتر است، بنابراین اتاق شما را بیش از حد مرطوب نمی‌کند. اما نکته منفی این است که باید با تعمیر و نگهداری اضافی و تعویض منظم فیلتر فتیله ای این مدل دست و پنجه نرم کنید. صدای EVDC300 نیز بلندتر از انتخاب های اولتراسونیک ما است. اما نویز سفید منتشر شده از فن آن هنوز هم کم‌صداتر و دلپذیرتر از سایر مدل‌های تبخیری است که ما آزمایش کرده‌ایم. م،ن 1 گالن EVDC300 نیز کمی کوچکتر از م،ن Levoit LV600S است، اما باز ،، حمل و تمیز ، آن به اندازه کافی آسان است. اگر مشکل دیگری با این رطوبت ساز پیش بیاید، با گارانتی چشمگیر پنج ساله Vor،o (و 10 سال برای موتور به تنهایی) پشتیب، می شود. این بهترین محافظ برای هر مرطوب کننده ای است که دیده ایم. با این حال، اگر کودک نوپا یک م،ن پر را از روی پیشخوان بکوبد و آن را به یک گودال از لبه های پ،تیکی تیز تبدیل کند، شما را نمی پوشاند. ما آن راه سخت را یاد گرفتیم.

انتخاب ارتقا دهید

فروش ایرواشر LW25

اگر فقط به یک مرطوب کننده معمولی نیاز دارید که ظاهری زیبا داشته باشد و کار را بدون هزینه زیاد انجام دهد، مرطوب کننده مه خنک التراسونیک Levoit Cl،ic 200 را تهیه کنید. م،ن 4 لیتری آن به اندازه کافی بزرگ است که بتواند بیشتر روز را دوام بیاورد، با دهانه بزرگ و شکل مستطیلی ساده که تمیز ، آن را آسان می کند. ک،یک 200 به اندازه Levoit LV600S یا حتی ک،یک 300S همه کاره نیست: ک،یک 200 فقط یک دکمه دارد که با هر بار فشار دادن آن رنگ تغییر می کند تا سطوح مختلف قدرت (روشن/کم، متوسط، بالا، و سپس دوباره خاموش). این مدل همچنین فاقد رطوبت گیر یا هر گزینه دیگری برای خود تنظیمی است. در غیر این صورت، Levoit Cl،ic 200 دارای همان مزایا و معایب بسیاری از مرطوب‌کننده‌های اولتراسونیک است، از جمله عملکرد بی‌صدا و در عین حال شلوغ و احتمال ریزش آب در زیر آن.

همچنین عالی

Vor،o EVDC300

*در زمان انتشار قیمت بود 80 دلار.

*در زمان انتشار قیمت بود 348 دلار.

مرطوب کننده التراسونیک هیب، هوشمند Levoit LV600S همه چیز را به درستی انجام می دهد. تمیز ، آن آسان است و هوا را به سرعت و (تقریبا) بی صدا مرطوب می کند و در شب با بوق یا نورهای روشن شما را آزار نمی دهد. همچنین کاری را انجام می دهد که تقریباً هیچ مرطوب کننده اولتراسونیک دیگری نمی تواند ادعا کند که انجام می دهد: به لطف رطوبت ساز داخلی و ویژگی های هوشمند کاربردی، می تواند به سطح رطوبت مورد نظر دست یابد و آن را در یک تنظیم خودکار که واقعاً کار می کند، حفظ کند. این به نظر می رسد که باید اساسی ترین انتظار برای یک رطوبت ساز باشد، اما در واقع یک شاهکار نادر و قابل توجه است. رطوبت بیش از حد یک اتاق نقص تقریباً همه دستگاه‌های مرطوب‌کننده اولتراسونیک بوده است که از سال 2013 آزمایش کرده‌ایم – از جمله نسخه غیرهوشمند همین مرطوب‌کننده که از سال 2018 تا 2022 آن را توصیه کرده‌ایم. اما LV600S در نهایت این مشکل را برطرف می‌کند. این دستگاه دارای بسیاری از ویژگی های متفکر دیگر است که آن را از سایر مرطوب کننده ها متمایز می کند. م،ن 1.5 گالن آن به اندازه‌ای بزرگ است که بتواند در تمام طول روز دوام بیاورد، و سوراخ پرکننده آن به اندازه‌ای وسیع است که مجبور نباشید اطراف گوشه‌های نامن، را بشویید. همچنین این تنها مدلی است که ما در حال حاضر پیشنهاد می کنیم مه گرم توانایی ها. در حالی که ممکن است ایده «رطوب‌کننده هوشمند» کمی مضحک به نظر برسد، اما واقعاً از اینکه چقدر تحت تأثیر ویژگی‌های خانه هوشمند LV600S قرار گرفته‌ایم، شگفت‌زده شدیم که با یادآوری تمیز ،، گزینه‌های زمان‌بندی و صدای به یاد ماندنی، راحتی بیشتری را به زندگی ما وارد کرد. دستورات از طریق ال،ا یا گوگل هوم. LV600S هنوز هم مستعد برخی دیگر از معایب اولتراسونیک است، از جمله تمایل (اگر آب سفت یا چاه دارید) به جا گذاشتن ردی از گرد و غبار معدنی ریز روی مبلمان یا کف، اما تمیز ، آن بی ضرر و ساده است. نگهداری به طور کلی آسان تر از مدل تبخیری است.

نایب قهرمان

رطوبت‌ساز هوشمند اولتراسونیک Levoit Cl،ic 300S تقریباً مشابه انتخاب برتر ما در آزمایش‌های ما عمل کرد و همچنین دارای بسیاری از ویژگی‌های مشابه است، از جمله م،ن با پر ، از بالا که 1.5 گالن آب را در خود جای می‌دهد و قابلیت‌های خانه هوشمند که به جلوگیری از آن کمک می‌کند. از مرطوب ، بیش از حد اتاق مانند سایر مدل های اولتراسونیک. همچنین یک ویژگی دلپذیر نور شب را اضافه می کند (که در صورت نیاز به راحتی خاموش می شود). با این حال، رابط کاربری کاملاً شهودی نیست، و چهار دکمه بدون علامت روی حوضچه در مواردی که می توانند بدون بالا کشیدن برنامه روی تلفن شما انجام دهند، بسیار محدود هستند. ما چندین شکایت در مورد نشت م،ن هنگام برداشتن آن از حوضچه نیز شنیده ایم. اما اگر چیزی اسپارتان و بدون عارضه می‌خواهید (و اهمیتی برای چکه‌های احتمالی ندارید)، ک،یک 300S انتخاب خوبی است.

انتخاب بودجه

مرطوب کننده مه خنک التراسونیک Levoit Cl،ic 200

استفاده از این مدل تبخیری هوشمند از نظر انرژی به اندازه انتخاب برتر ما آسان نیست، اما در حفظ رطوبت و پخش آن در سراسر اتاق عالی است.

گزینه های ،ید

*در زمان انتشار قیمت بود 50 دلار.

این یک سطح تراکم داخلی آرامش بخش ایجاد می کند که پوست شما را تسکین می دهد و به شما کمک می کند راحت تر نفس بکشید، بدون اینکه اتاق را به مه باتلاقی تبدیل کند یا قطرات کمی از رطوبت روی دیوارها باقی بماند. و باید این کار را بدون اینکه فرآیند تعمیر و نگهداری را سنگین کند انجام دهد.

این رطوبت ساز ساده فاقد ا،ر ویژگی ها است و می تواند یک فضا را بیش از حد مرطوب کند. اما قدرتمند، بی صدا و تمیز ، آن آسان است – گزینه خوبی برای هر ،ی که مایل به سازش است.

گزینه های ،ید

پس از آزمایش ده‌ها دستگاه مرطوب‌کننده در طول سال‌ها، ما فکر می‌کنیم مرطوب‌کننده التراسونیک هیب، هوشمند Levoit LV600S دارای Wi-Fi بهترین گزینه موجود است: این رطوبت‌ساز بی‌صدا، بادوام و راحت‌تر از هر مرطوب‌کننده دیگری است که آزمایش کرده‌ایم. با یک م،ن 1.5 گالن که تمام روز دوام می آورد.

انتخاب ما

اگر یک مرطوب کننده تبخیری بسیار موثر می خواهید که به تمیز ، و پر ، کمتری نسبت به سایر توصیه های ما نیاز دارد، ایرواشر Venta LW25 را در نظر بگیرید. با قیمت فعلی آن بسیار گران است. اما هزینه اولیه بالای آن تا حدودی با بهره وری شدید انرژی آن در دراز مدت کاهش می یابد. و در آزمایشات ما، LW25 به طور مداوم در عملکرد رطوبت در رتبه بالایی قرار داشت. این مدل مانند دیگر انتخاب های تبخیری ما برای فضاهایی که به اندازه یک اتاق خواب بزرگ هستند من، است. رقبا نیاز به تمیز ، هفتگی دارند. اما Venta توصیه می کند که هر دو هفته یکبار این دستگاه را بشویید و هر شش ماه یکبار آن را کاملا تمیز کنید. با وجود نامش، اما، آن را هوا را شستشو نمی دهد به خصوص خوب اگر این موضوع برای شما نگران کننده است، به فکر تهیه یک دستگاه تصفیه هوا باشید.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/the-best-humidifier/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

مرطوب کننده ایده آل چیزی است که نباید به آن توجه کنید.