5 بهترین تهویه مطبوع قابل حمل سال 2023

Duo MAP14HS1TBL همه قابلیت‌های استاندارد خانه هوشمند را نیز ارائه می‌کند، از جمله پشتیب، از Amazon Alexa و Google Assistant، و برنامه تلفن هوشمند و کنترل از راه دور ارائه شده گزینه‌های بیشتری را برای کنترل سفارشی ارائه می‌دهند.

Midea Duo MAP14HS1TBL بهتر ارائه می دهد عملکرد خنک کننده نسبت به سایر AC های قابل حمل در حالی که انرژی کمتری مصرف می کند و صدای کمتری تولید می کند، تا حدی به لطف کمپرسور اینورتر با سرعت متغیر و طراحی شلنگ در شلنگ آن است. در آزمایش‌های ما، در توزیع هوای خنک‌شده خوب بود و هرگز بیش از 1 درجه اختلاف دمایی در اتاق باقی نگذاشت.

*در زمان انتشار قیمت بود 486 دلار.

Midea Duo MAP14HS1TBL بی صداتر، قدرتمندتر و کارآمدتر از هر AC قابل حمل دیگری است که ما آزمایش کرده ایم. گران است، مانند ا،ر AC های قابل حمل، اما به ،وان یک گرم کننده نیز عمل می کند، و این توانایی نادر آن را به یک کنترل کننده آب و هوای ارزشمند در تمام فصول تبدیل می کند.

انتخاب ما

Midea Duo MAP14HS1TBL

این نسخه به اندازه انتخاب برتر ما بی صدا است، هزینه کمتری دارد، قدرت خنک کنندگی کمی کمتری دارد و بخاری هم ندارد.

پمپ حرارتی داخلی آن برای حفظ تعادل در هر دمایی که تنظیم کرده‌اید، از خنک‌کننده به گرمایش تغییر می‌کند، بنابراین می‌تو،د از آن برای کنترل آب و هوا در خانه خود به جای صرف تابستان، در تمام طول سال استفاده کنید.

نایب قهرمان

Midea Duo MAP12S1TBL

این مدل Frigidaire همچنین قابلیت گرمایش را برای ماه های سردتر ارائه می دهد. با این حال، کیت پانل پنجره به اندازه رقبا قوی نیست، و این باعث شد که فرآیند نصب در آزمایش‌های ما کمی خسته‌کننده‌تر شود.

همچنین عالی

LG LP1419IVSM

این مدل محبوب از نظر عملکرد خنک‌کننده با دیگر انتخاب‌های ما مطابقت دارد، اما ارزان‌تر به نظر می‌رسد – دارای دکمه‌های شیک و فاقد امکاناتی مانند ذخیره‌سازی سیم است.

اگرچه کارایی آن به اندازه مدل اینورتر نیست، این فریجیدر AC تک شیلنگ به همان اندازه قدرتمند و تقریباً بی صدا است.

اگر مدل‌های Midea Duo در دسترس نیستند، LG LP1419IVSM تک شیلنگ گزینه دیگری برای AC قابل حمل با کمپرسور کارآمد با سرعت متغیر با انرژی اینورتر است.

این AC قابل حمل دارای یک کمپرسور با سرعت متغیر کارآمد، یک شلنگ داخلی برای راه اندازی آسان تر، و یک جیب ذخیره سازی من، است – اما فاقد حالت گرمایش است.

Frigidaire FHPH142AC1 نه تنها با توانایی خود در حفظ سرمای ثابت در سراسر اتاق در عرض نیم درجه، بلکه با عملکرد شگفت آور کم حجم خود ما را تحت تأثیر قرار داد.

این مدل ال‌جی همچنین مستقل‌ترین تهویه مطبوع قابل حملی است که ما آزمایش کرده‌ایم، با شلنگ داخلی و محفظه‌های ذخیره‌سازی برای پانل‌های پنجره و کنترل از راه دور که بسته‌بندی و جابجایی آن را برای زمستان آسان می‌کند.

انتخاب بودجه

بلک + دکر BPACT14WT

کمپرسور اینورتر قدرتمند این AC قابل حمل و نقش ثانویه آن به ،وان یک بخاری به آن کمک می کند تا در بیشتر ایام سال به طور بی صدا، موثر و کارآمد در سطح راحتی دقیق شماره گیری کند.

با این حال، کار را انجام می دهد، و اگر به یک AC قابل حمل با قیمتی نزدیک به پنجره AC نیاز دارید، انتخاب خوبی است.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/the-best-portable-air-conditioner/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

این AC سرمایش و گرمایش یک مدل اینورتر نیست، اما به اندازه انتخاب برتر ما قدرتمند است و هوا را به طور یکنواخت در اطراف اتاق پخش می کند.

گزینه های ،ید

Black+Decker BPACT14WT محبوب و مقرون به صرفه، در جایی که مهم است – در عملکرد خنک کننده – بهتر از هر چیز دیگری در محدوده قیمتی خود ارائه می دهد. اما در اطراف لبه‌ها در مقایسه با دیگر انتخاب‌های ما کمی خشن است: عملکرد آن بلندتر است، کنترل‌های آن به هم ریخته‌تر است، و فاقد جزئیات خوبی است که ما در مورد برخی مدل‌های دیگر دوست داریم.

مانند نایب قهرمان ما، فرآیند راه اندازی بسیار ساده ای دارد و فاقد قابلیت گرمایش است، اما همچنین کمی قدرتمندتر از نفر دوم ما است.

Midea Duo MAP12S1TBL نسخه کمی کوچکتر از انتخاب برتر ما است که همه امکانات ی،ان را ارائه می دهد، منهای پمپ حرارتی. به دلیل نحوه مح،ه راندمان AC قابل حمل، از نظر فنی نسبت به انتخاب برتر ما کارایی کمتری دارد، اما کمپرسور اینورتر و راه اندازی دو شیلنگ ی،ان دارد و تقریباً به همان خوبی عمل می کند.

همچنین عالی

Frigidaire FHPH142AC1

اگر هوای مرکزی ندارید، اگر AC پنجره در شرایط شما کار نمی کند، و اگر یک سیستم مینی اسپلیت یا پمپ حرارتی بدون کانال برای شما بسیار پیچیده یا گران است، یک کو، گازی قابل حمل بهترین گزینه بعدی شماست. .

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار