5 بهترین بشقاب سرو سال 2023

بهترین ظروف پذیرایی راهی عالی برای پذیرایی از مهمانان شماست. می توان از آن به ،وان میز میز و یا برای نگهداری غذا و نوشیدنی برای مهمانان استفاده کرد. دارای طرح ها، رنگ ها و اندازه های متنوعی است که در بازار موجود است. اگر می خواهید خانه خود را شیک تر نشان دهید، باید یکی از این ظروف پذیرایی زیبا را از بازار ،یداری کنید.

بهترین بشقاب سرو یک ظرف بزرگ مسطح با لبه برجسته است که روی آن غذا سرو می شود. معمولاً برای سرو غذا استفاده می شود اما می تواند پیش غذا یا دسر نیز سرو کند. از سرامیک، ف، یا پ،تیک ساخته شده است و معمولاً برای مهم، ها، به خصوص به سبک بوفه استفاده می شود.

نام ظروف سرو چیست؟

ظروف غذاخوری یک ظروف چند منظوره است که برای سرو غذا و نوشیدنی استفاده می شود. گاهی اوقات از آن به ،وان ظرف سرو، سینی یا ترانچر یاد می شود. آنها در اندازه ها و اشکال مختلف موجود هستند. آنها همچنین می توانند از شیشه، سرامیک، آلومینیوم، فولاد و چوب ساخته شوند.

بشقاب ها روشی عالی برای سرو غذا برای مهم، یا گردهمایی هستند. آنها عموما گرد هستند و از سرامیک، چینی یا ف، ساخته می شوند. انواع مختلفی از بشقاب ها مانند بشقاب های سرو، پیش غذا یا دسر وجود دارد.

نتیجه

مجموعه Rachael Ray مجموعه ای زیبا از ظروف غذاخوری و ظروف سنگی است. بشقاب بیضی شکل یک افزودنی عالی به این مجموعه است که با رنگ های خاکی خود رنگ طبیعی جالبی را ارائه می دهد. این بشقاب همچنین برای تمیز ، آسان در ماشین ظرفشویی قابل شستشو است و آن را به گزینه ای عالی برای استفاده روزمره تبدیل می کند.

ویژگی

طرفداران:

منفی:

ممکن است گران یا ارزان باشد. بشقاب های گران قیمت معمولا دارای مواد باکیفیت مانند ف،، پ،تیک یا شیشه هستند تا دوام بیشتری داشته باشند. بشقاب های ارزان قیمت ممکن است عمر کمتری داشته باشند اما اغلب رنگارنگ تر و جذاب تر از گران قیمت هستند.

بهترین بشقاب های سرو

با ،ید یک بشقاب سرو چه چیزی بدست می آورید؟

همچنین می‌تو،د از آن در مهم،‌ها و میهم،‌هایی که باید برای مهمانان غذا تهیه کنید، استفاده کنید. می تو،د از آن به ،وان پیش غذا، دسر یا غذای اصلی استفاده کنید. این قطعا زیبایی خانه شما را افزایش می دهد و اطمینان حاصل می کند که هر،ی که از مکان شما بازدید می کند، اوقات خوبی را با دوستان یا اعضای خانواده خود که با آنها می آیند سپری خواهد کرد.

بشقاب سرو چیست؟

فاکتورهای اصلی که قیمت یک بشقاب را تعیین می کند، نوع ماده ای است که از آن ساخته شده است، اندازه و شکل بشقاب، و تعداد وعده هایی که می تواند در آن قرار گیرد. علاوه بر این، ویژگی های خاصی مانند دستگیره ها یا چرخ ها ممکن است قیمت را افزایش دهند.

طراحی این بشقاب جشنی و سرگرم کننده است، اما می توان از آن برای وعده های غذایی روزمره نیز استفاده کرد. با یک آدم برفی شایان ستایش که کلاه بابانوئل بر سر دارد تزئین شده است، بنابراین میهمانان شما دقیقاً متوجه می شوند که وقتی غذا را روی این تکه ظروف سرو می کنند، دقیقاً چه چیزی دریافت می کنند.

ویژگی

طرفداران:

منفی:

طرح پروانه ای ک،یک است که زیبایی را به اتاق غذاخوری یا میز بوفه شما می بخشد. همچنین برای استفاده روزمره در خانه یا برای پذیرایی از مهمانان عالی است. این بشقاب 16 اینچی Lenox Butterfly Meadow را امروز به مجموعه آشپزخانه یا اتاق غذاخوری خود اضافه کنید!

ویژگی

طرفداران:

معایب:

هنگام میزب، یک مهم،، مهم است که هزینه ظرف سرو را در نظر بگیرید. می توان از چند نوع مختلف بشقاب استفاده کرد و هر کدام مجموعه ای از هزینه های خاص خود را دارند. به ،وان مثال، یک بشقاب ساخته شده از ظروف احتمالاً گران تر از یک بشقاب ساخته شده از پ،تیک قالبی خواهد بود.

این بشقاب ها در شکل ها و اندازه های مختلف تولید می شوند. برخی کوچک و گرد و برخی دیگر بزرگ و بیضی شکل هستند. برخی از آنها برجستگی هایی روی سطح دارند، بنابراین غذاها به آنها نمی ،بند و برخی دیگر صاف هستند. برخی از آنها با طرح هایی رنگ آمیزی شده اند یا برای دیدن غذای داخل آن، شیشه در آن قرار داده شده است.

یک ظرف غذای زیبا و شیک بهترین راه برای سرو یک غذای خوشمزه میهمانان شماست. افزودن مقداری گل و میوه تازه می تواند طعم و مزه بیشتری به مهمانان شما بدهد که انگار در یک رستوران هستند نه در خانه. چه میزبان یک گردهمایی کوچک یا یک مهم، شام مفصل باشید، بهترین بشقاب سرو به ایجاد روحیه عالی کمک می کند.

منبع: https://best،meandkitchen.com/5-best-serving-platters-of-2023/

اگر به دنبال یک بشقاب ک،یک برای سرو غذا هستید که ظاهر آشپزی شما را بهبود بخشد، بشقاب غذای مستطیلی میکاسا کادن با نام Gourmet Basics یک گزینه عالی است. این بشقاب که از مواد مرغوب ساخته شده است، هم محکم و هم شیک است.

مهم است که با یک متخصص مشورت کنید تا بهترین گزینه را برای نیازهای خود تعیین کنید. آنها می توانند به شما کمک کنند تا پلاتری را انتخاب کنید که متن، با بودجه شما باشد و نیازهای شما را برآورده کند.

5 بهترین بشقاب سرو سال 2023

بشقاب های بیضی کالکشن EuroCeramica Zanzibar قطعاتی متمایز هستند که به هر رومیزی حس لو،ی می بخشند. روکش براق و طراحی پیچیده این بشقاب ها آن ها را برای من،ت های خاص مانند مهم، های شام من، می کند. چه به دنبال چیزی شیک و پیچیده باشید یا به دنبال چیزی معمولی تر و مقرون به صرفه تر باشید، بشقاب های بیضی کل،یون EuroCeramica Zanzibar یک گزینه عالی است.

ویژگی

طرفداران:

معایب:

ظروف سرو برای سرو غذا و برای نگهداری ظروف سرو استفاده می شود. همچنین می توان از آنها به ،وان بشقاب شام یا ظروف غذاخوری نام برد. غذاهای زیادی برای سرو وجود دارد، از جمله بشقاب شام، بشقاب سالاد، کاسه سوپ و کاسه غلات. آنها معمولاً از سرامیک، چینی یا چینی ساخته می شوند.

انواع مختلف بشقاب ها چیست؟

این بهترین ظروف پذیرایی مستطیلی آدم برفی جادویی تعطیلات، راهی عالی برای پذیرایی از مهمانان شما در جشن تعطیلات بعدی شماست. صفحه سفالی از مواد بادوام ساخته شده است که می تواند در برابر استفاده سنگین مقاومت کند. علاوه بر این، قابل شستشو در ماشین ظرفشویی است و تمیز ، آن را بعد از غذا آسان می کند. این صفحه همچنین دارای کفی ضد لغزش است که آن را روی هر سطحی ثابت نگه می دارد.

بهترین بشقاب ها همراه هستند ال،ا یا طرح های تزئینی که باعث می شود آنها برای چشم جذاب تر و جذاب تر به نظر برسند. آنها همچنین در رنگ های مختلف مانند آبی روشن، سفید و مشکی موجود هستند. رایج ترین نوع بشقاب از شیشه ساخته می شود که تمیز ، آن را پس از استفاده آسان و بدون هیچ زحمتی می کند.

هزینه بشقاب سرو

این بشقاب علفزار پروانه ای لنو، برای سرو گوشت، نان، پنیر و سایر اقلام غذایی برای یک گروه عالی است. این طرح دارای پروانه ها و گل های هندی با رنگ های نفیس بر روی هر قطعه اسکالوپ است. علاوه بر این، این بشقاب چینی سفید به اندازه کافی بادوام است که می تواند فر، ماشین ظرفشویی و مایکروویو را منجمد کند.

بشقاب پذیرایی یک ظرف مسطح، دایره ای یا بیضی شکل است که برای سرو غذا استفاده می شود. این می تواند از ف،، پ،تیک یا شیشه ساخته شود. آنها اغلب برای سرو غذاهایی مانند رولت شام، پیش غذا و دسر استفاده می شوند. همچنین می توان از آن ها برای نگهداری اقلام دیگر مانند چاشنی یا ظروف استفاده کرد.

با طراحی شیک خود به هر وعده غذایی زیبایی می بخشد. به علاوه، سطح بزرگ آن، آن را برای قرار دادن بخش های بزرگ ایده آل می کند. چه در حال آماده ، یک غذای ساده و چه میزب، از یک رویداد مفصل تر باشید، بشقاب سرو مستطیلی میکاسا کادن یک مورد ضروری است.

ویژگی

طرفداران:

معایب:

سوالات متداول

بشقاب سرو چه نام دارد؟

هنگام انتخاب بهترین بشقاب برای رستوران خود باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید. لحن رستوران، نوع غذای سرو شده و حتی بودجه در آن نقش دارند. با این حال، یکی از مهم‌ترین عوامل این است که بشقاب چقدر به نمایش غذای شما کمک می‌کند. در اینجا ما شما را با 5 بهترین بشقاب سرو آشنا می کنیم برای شما.