4 بهترین مخلوط کن 2023

در میان مدل‌هایی که آزمایش کردیم، متوجه شدیم که این مخلوط‌کن Oster Versa بهترین تعادل عملکرد و قیمت را ارائه می‌دهد. به اندازه ویتامی، 5200 قدرتمند و بادوام نیست، اما برای افرادی که فقط دو یا سه بار در هفته از مخلوط کن استفاده می کنند، مدل خوبی است.

اگر برای Vitamix آماده نیستید و مشکلی ندارید که گارانتی طول،‌تر Oster را با کمی قدرت بیشتر عوض کنید، به سراغ Cleanblend Blender 1800 واتی بروید. موتور قوی Cleanblend به پودر شدن دانه‌های توت و یخ کمک می‌کند و اسموتی‌ها و پینا کولاداهای خامه‌ای‌تر از آنچه حتی ویتامی، می‌تواند تولید کند، ایجاد می‌کند. شیشه این مدل از پ،تیک تریتان ضخیم و بادوام ساخته شده و دارای دسته ای راحت و محکم است.

مخلوط کن سری Oster Versa Pro در بین مدل های مقرون به صرفه و پرقدرت بهترین است. در مقایسه با مخلوط کن های با قیمت مشابه، این مدل 1400 واتی تغییرات سرعت بیشتری را ارائه می دهد و بی صدا تر کار می کند. همچنین یکی از معدود مخلوط‌کن‌هایی است که با دستکاری (برای ،یدن هوا در مخلوط‌های غلیظ، مانند اسموتی‌ها) عرضه می‌شود.

K150 با شیشه 48 اونسی و مشخصات کم خود، کوچکترین مخلوط کن است که در این راهنما توصیه می کنیم. بافت‌های درشت‌تری نسبت به سایر انتخاب‌های ما تولید می‌کند و موتور آن تقریباً قدرتمند نیست (بنابراین احتمال سوختن آن در صورت افزایش مالیات بیشتر است).

در آزمایش‌های ما، از سال 2012 تاکنون، مخلوط‌کن‌های Vitamix همیشه بهترین عملکرد را داشته‌اند. Vitamix 5200 ک،یک تنها موردی است که ما امتحان کرده‌ایم که می‌تواند کره بادام زمینی خامه‌ای درست کند و همچنین سوپ دل،ب را بدون بیرون ریختن مایع مذاب از کناره‌های شیشه درست کند. دکمه‌های از پیش تعیین شده ندارد، اما در میان مخلوط‌کن‌هایی که ما آزمایش کرده‌ایم، وسیع‌ترین محدوده سرعت را ارائه می‌دهد – بسیار وسیع‌تر از قیمت‌های مشابه Blendtec Designer 675.

برخلاف مخلوط کن Oster Versa، Cleanblend دکمه های از پیش تعیین شده ندارد و تفاوت زیادی بین سرعت های پایین و بالا ارائه نمی دهد. در آزمایش ما، موتور Cleanblend بهتر از Oster مقاومت کرده است و پس از پنج سال استفاده منظم همچنان قوی است. اما Cleanblend این مخلوط کن را تنها با یک ضمانت پنج ساله در مقابل هفت سال پوشش هر دو Vitamix و Oster پوشش می دهد.

انتخاب بودجه

ارتفاع این مخلوط کن 17 و نیم اینچ است، بنابراین بهتر از سایر مخلوط کن های با کارایی بالا در زیر کابینت قرار می گیرد. ما فکر نمی کنیم که این بهترین مخلوط کن موجود باشد، و از نظر قدرت و طول عمر با مخلوط کن های Vitamix قابل مقایسه نیست (ما Oster خود را بعد از دو سال و نیم سوختیم). اما دارای مهارت های ،یبی جدی، طراحی کاربرپسند و ضمانت هفت ساله محکم است. اگر نمی خواهید تقریباً نیمی از پول را روی یک مخلوط کن قدرتمند بریزید، Oster Versa بهترین گزینه است.

همچنین عالی

مخلوط کن Cleanblend

این مخلوط کن در بسیاری از (اگر نه بیشتر) آشپزخانه های حرفه ای و آبمیوه ها مورد علاقه است. ما همچنین دریافتیم که Vitamix 5200 یکی از مطمئن‌ترین و بادوام‌ترین مخلوط‌کن‌هایی است که آزمایش کرده‌ایم، و اگر موتور در مدت گارانتی هفت ساله بسوزد، Vitamix به سرعت دستگاه را جایگزین می‌کند.

نایب قهرمان

مخلوط کن سری Oster Versa Pro

انتخاب ما

ویتامی، 5200

مصالحه دیگری که برای قیمت انجام می دهید، گارانتی است. بر خلاف دیگر انتخاب های ما، KitchenAid K150 تنها برای یک سال پوشش داده می شود. اما این یک همزن خوب و همه منظوره است که به اندازه کافی کوچک است تا روی میز زیر ا،ر کابینت های آشپزخانه قرار بگیرد.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-blender/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

اگر به طور منظم از مخلوط کن برای تهیه چیزهایی مانند اسموتی های غلیظ، سوپ های پوره شده، یا کره های آجیلی که از آن استفاده می کنند استفاده کنید، ارزش سرمایه گذاری این دستگاه با کارایی بالا را دارد.

این مخلوط کن حتی اسموتی های ابریشمی تری نسبت به ویتامی، می سازد. اما محدوده سرعت محدود و دستکاری کوتاه آن باعث می‌شود که برای سوپ‌های داغ یا کره‌های آجیلی کارایی کمتری داشته باشد.

همه نمی خواهند 200 دلار ،ج کنند، چه رسد به بیش از 400 دلار، برای مخلوط کن. اگر می خواهید دستگاهی برای پختن سس یا اسموتی گاه به گاه تهیه کنید، مخلوط کن یخ ،دکن 3 سرعت KitchenAid K150 بهترین مدلی است که در این رنج قیمت پیدا کرده ایم.