4 بهترین مجموعه ماشین لباسشویی و خشک کن سال 2023

این خشک کن برقی من، برای ماشین لباسشویی LG WM4000H است، اگرچه ا،ر خشک کن های ال جی (حتی مدل های قدیمی تر) روی آن ماشین لباسشویی قرار می گیرند. همچنین در رنگ مشکی یا با برق گاز موجود است.

گزینه های ،ید

این لودر جلویی تقریباً از هر واشر دیگری که آزمایش کرده‌ایم سریع‌تر، ملایم‌تر و در از بین بردن انواع لکه‌ها بهتر عمل می‌کند و از اعتبار قابل اعتمادی در بین چندین منبع خبره برخوردار است.

گزینه های ،ید

*در زمان انتشار قیمت بود 1499 دلار.

*در زمان انتشار قیمت بود 899 دلار.

خشک کن GE GFD65 تقریباً به خوبی LG DLEX4000 عمل کرد، اما حدود 10 دقیقه بیشتر طول کشید تا یک بار در Normal خشک شود. در نسخه های گازی و برقی عرضه می شود.

انتخاب ارتقا دهید

عسل WXD160

معایب بزرگ ماشین لباسشویی و خشک کن ال جی این است که استفاده از پنل های کنترل در نور کم بسیار سخت است و خدمات مشتریان ال جی بوی تعفن می دهد، بنابراین در صورت بعید که نیاز به تعمیر تحت گارانتی داشته باشید، ممکن است مشکل ساز باشد.

LG WM4000H یک پاک کننده عالی است. این یکی از بهترین واشرهایی بود که ما برای از بین بردن انواع لکه ها آزمایش کردیم، با این حال نسبت به بسیاری از مدل هایی که امتحان کردیم، پارچه ها را با ملایمت تر کار می کرد. WM4000H می تواند بار را به طور قابل توجهی سریعتر از یک ماشین لباسشویی معمولی با راندمان بالا بشویید و یکی از گسترده ترین تنظیمات شستشو از جمله گزینه پیش شستشوی لکه دار، دمای فوق العاده داغ و آبکشی های اضافی را دارد. مانند بسیاری از واشرهای بار جلو، WM4000H ظرفیت زیادی دارد، بی سر و صدا کار می کند و به طور قابل توجهی با آب و انرژی کارآمد است. حتی دارای یک ویژگی منحصر به فرد نگهدارنده درب برای کمک به جلوگیری از بوی کپک مخوف است. ما ویژگی‌های متصل به Wi-Fi را مفید یافتیم، از جمله اعلان‌های پایان چرخه، هشدارهای تعمیر و نگهداری، راه‌اندازی از راه دور و برنامه‌های شستشوی اضافی قابل دانلود. برنامه LG ThinQ نسبت به دیگر برنامه‌های ما بصری‌تر و با امکانات کامل‌تر بود. پیش‌بینی قابلیت اطمینان دشوار است، اما طبق منابع متعدد، در سال‌های اخیر، لودرهای جلو ال‌جی پایین‌ترین میزان تعمیر را در میان واشرهای معمولی داشته‌اند. (هرچند آنها هنوز به اندازه Maytag قدیمی والدین شما دوام نمی آورند.) خشک کن LG DLEX4000 سریعتر از خشک کن های دیگری که آزمایش کردیم، خشک می شود.

GFW650 جنرال الکتریک کار بسیار خوبی در تمیز ، لباس انجام می دهد و در کاهش مشکلات قالب بهتر از هر ماشین لباسشویی که آزمایش کرده ایم، عمل می کند. اما در مقایسه با انتخاب ال‌جی ما، شستن لباس‌ها کندتر و احتمالاً کمتر قابل اعتماد است.

گزینه های ،ید

فقط چند برند دیگر واشرهای بادوام می‌سازند و برخی از این ماشین‌های سنگین اساساً ماشین‌های لباسشویی هستند – اغلب با صدای بلند، روی پارچه خشن، ناکارآمد و در تمیز ، آن‌قدر عالی نیستند. Miele WXD160 برع، همه این چیزها است و هنوز هم به نحوی ساخته شده است تا 20 سال دوام بیاورد. در آزمایش‌های ما، به اندازه LG WM4000H در از بین بردن لکه‌ها مؤثر بود – اما باید دو برابر بیشتر دوام بیاورد و فقط چند صد دلار بیشتر هزینه دارد. نکته مهم این است که یک ماشین لباسشویی جمع و جور است: ظرفیت آن تقریباً نصف یک مدل معمولی 27 اینچی است. پیدا ، مدل ها و تکنسین های Miele در برخی از مناطق ایالات متحده نیز می تواند دشوار باشد. نکته عجیب دیگر این است که خشک کن همسان آن، Miele TXD160، یک مدل پمپ حرارتی بدون تهویه است. در نتیجه، TXD160 برای خشک ، لباس‌ها تقریباً دو برابر زمان خشک‌کن تهویه‌دار استاندارد طول می‌کشد، اما در مصرف انرژی بسیار کارآمدتر است، و می‌تو،د آن را – و ماشین لباسشویی – را در هر جایی که یک پریز 120 ولتی استاندارد دارید وصل کنید.

انتخاب بودجه

Maytag MVWC465HW

*در زمان انتشار قیمت بود 1399 دلار.

عسل TXD160

GE GFW650 تقریباً به خوبی LG WM4000H در آزمایش‌های ما تمیز شد و به همین ترتیب روی پارچه‌ها ملایم بود. همچنین نسبت به هر ماشین لباسشویی دیگری که آزمایش کرده‌ایم، مشکلات احتمالی کپک و کپک را کاهش می‌دهد: واشر، سینی مواد شوینده و شلنگ تخلیه با میکروبان ضد میکروبی ساخته شده‌اند، و واشر دارای گزینه‌ای برای تهویه است که می‌تو،د پس از یک چرخه آن را اجرا کنید. خشک ، درام با در بسته تمام شده است. GFW650 انتخاب اصلی ما نیست، زیرا در آزمایش‌های ما، شستن یک بار در حالت عادی به طور متوسط ​​20 دقیقه بیشتر از WM4000H طول کشید. به علاوه، ما متوجه شدیم که واشرهای سایز کامل ال‌جی نسبت به GE از نظر قابلیت اطمینان بالاتری دارند. مانند WM4000H، GFW650 دارای برنامه های شستشوی متعدد و همچنین گزینه هایی برای خیساندن قبل و آب داغ است. اگر تصمیم گرفتید ماشین لباسشویی و خشک کن خود را به Wi-Fi متصل کنید – و در انجام این کار موفق شوید – برنامه SmartHQ GE بسیاری از ویژگی های ThinQ ال جی را ارائه می دهد، از جمله اعلان های پایان چرخه، برنامه های شستشوی قابل دانلود و شروع از راه دور، البته برنامه LG در مورد ارائه گزارش عملکرد و تشخیص بهتر است. GE GFW650 دارای چراغ داخلی، درب برگشت پذیر و گزینه ای برای توزیع خودکار مواد شوینده است.

اگر نمی‌تو،د یا نمی‌تو،د هزینه زیادی برای یک ماشین لباسشویی ،ج کنید، توصیه می‌کنیم هر لودر بالایی با همزن را که می‌تو،د در فروش از Whirlpool یا Maytag (که همان ماشین‌های اولیه با ویژگی‌های کمی متفاوت هستند) در نظر بگیرید. در محدوده 600 دلار ما Maytag MVWC465HW را آزمایش کردیم و متوجه شدیم که تمیز کننده من،ی است. این بسیار کارآمد است و در چرخه عادی پیش‌فرض آن خیلی سخت نیست. همچنین دارای تنظیماتی است که باعث می‌شود بیشتر شبیه به بالابرهای سنتی باشد که برخی افراد با آن راحت‌تر هستند، از جمله گزینه Deep Water Wash برای آب اضافی و تنظیم Powerwash برای هم زدن قوی‌تر. خشک کن منطبق، Maytag MEDC465HW، حدود 15 دقیقه بیشتر از LG DLEX4000 طول کشید تا بار آزمایشی ما را در حالت عادی خشک کند، و گزینه خشک ، سریع ندارد. اما کار را انجام می دهد و برخی از افراد ممکن است کنترل های کاهش یافته و عدم وجود زنگ و سوت را ترجیح دهند.

خشک کن برقی من، برای واشر Maytag MVWC465HW دارای یک سنسور رطوبت است، اما در غیر این صورت به اندازه یک خشک کن بدون استخوان است. یک نسخه گازسوز نیز موجود است.

گزینه های ،ید

*در زمان انتشار قیمت بود 949 دلار.

GE GFD65

*در زمان انتشار قیمت بود 598 دلار.

Maytag MEDC465HW

ما نمی‌تو،م پیش‌بینی کنیم که آیا مجموعه Maytag به‌خصوص قابل اعتماد خواهد بود یا طول،‌مدت – این Maytag قدیمی نیست و شهرت Whirlpool مانند گذشته نیست. (ما در واقع یک ،مت از ماشین لباسشویی را در طول آزمایش ش،تیم، اگرچه از آن همانطور که برای استفاده در نظر گرفته شده بود استفاده نکردیم.) همچنین ممکن است در نهایت نسبت به استفاده از یک ماشین ملایم تر و کارآمدتر، بیشتر برای وسایل برقی و لباس های جدید هزینه کنید. ، مانند بارگذار از جلو. اما اگر اولویت شما صرفه جویی در پول نقد در ،ید است، ما فکر می کنیم چیزی شبیه به این پیشنهاد Maytag بهترین گزینه برای شماست.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/the-best-washer-and-dryer/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

اگر نیاز به صرفه جویی در هزینه دارید، این تاپ لودر با همزن یک پاک کننده من، است که به طور پیش فرض بسیار کارآمد است و دارای چندین ویژگی محبوب است. اگرچه ممکن است در دراز مدت هزینه بیشتری برای شما داشته باشد.

گزینه های ،ید

WM4000H و خشک کن همسان آن (که به صورت برقی یا گازی موجود است) قابل انباشته شدن هستند—در واقع، می تو،د هر خشک کن 27 اینچی ال جی، جدید یا قدیمی را روی WM4000H قرار دهید. ال‌جی واشر مشابهی به نام WM3600H تولید می‌کند که برخی از ویژگی‌های مفید را حذف می‌کند اما هزینه کمتری دارد.

نایب قهرمان

GE GFW650

خشک کن همسان GE GFW650 در تست های ما کاملاً خوب عمل کرد، اگرچه لباس ها را کمی کمتر از انتخاب ما از ال جی خشک می کرد. این در رنگ سفید یا نیکل و در نسخه گازی یا برقی موجود است.

*در زمان انتشار قیمت بود 899 دلار.

ال جی DLEX4000

انتخاب ما

ال جی WM4000H

*در زمان انتشار قیمت بود 598 دلار.

ماشین لباسشویی Maytag MVWC465HW با مدل مشابه Maytag MVW4505MW جایگزین شده و دیگر تولید نمی شود. MVW4505MW تا حد زیادی مشابه MVWC465HW است، اما دارای ظرفیت کمی بزرگتر از مدل قبلی خود و دو چرخه آبکشی اضافی است. خشک کن Maytag MEDC465HW نیز با یک مدل مشابه جایگزین شده است، Maytag MED4500MW، که اندازه آن با MEDC465HW است، اما دارای ویژگی های جدیدی مانند فاز جلوگیری از چروک است. ما قصد داریم هر دو را به زودی آزمایش کنیم.

اگرچه Miele WXD160 تنها نیمی از لباس‌های شسته شده را در خود جای می‌دهد، اما می‌تو،د انتظار داشته باشید که حداقل دو برابر بیشتر لباس‌های شسته شده را در خود جای دهد. همچنین در از بین بردن لکه ها عالی است.

گزینه های ،ید

خشک کن منطبق و قابل انباشته برای واشر Miele WXD160 یک مدل پمپ حرارتی بدون تهویه است، بنابراین مدت زمان خشک ، بار دو برابر یک مدل دارای تهویه است. اما می تواند به یک پریز 120 ولت استاندارد وصل شود و بسیار کارآمدتر است.

گزینه های ،ید