4 بهترین جاروبرقی ربات در سال 2023

این ربات جاروبرقی مقرون به صرفه نسبت به بسیاری از مدل‌هایی که آزمایش کرده‌ایم، بی‌صداتر است و در زیر مبلمان بیشتری قرار می‌گیرد. در حالی که در فضاهای کوچک بهترین عملکرد را دارد، به ندرت گیر می‌کند و در کف‌های خالی و فرش‌های با پرزهای کوتاه به خوبی کار می‌کند. با این حال، به اندازه سایر انتخاب های بودجه ما بادوام نیست.

iRobot Roomba i4 EVO در ا،ر خانه‌ها، بزرگ یا کوچک، به خوبی کار می‌کند، زیرا در ردیف‌های منظم و عقب و جلو حرکت می‌کند و مکان‌هایی که بوده یا نبوده را پیگیری می‌کند، به طوری که هیچ وصله بزرگی را از دست نمی‌دهد. از کفپوش همچنین دارای نقشه برداری هوشمند است، بنابراین می تو،د به آن بگویید که اتاق های خاص را تمیز کند یا از آن اجتناب کند.

i4 EVO در از بین بردن موهای حیوانات خانگی از فرش بهتر از رقبا است و سیستم ناوبری زیرک آن به آن کمک می کند تا به طور مداوم و کامل فضاهای بزرگ را تمیز کند. مانند هر مدل iRobot Roomba، باید بادوام باشد.

گزینه های ،ید

iRobot همچنین چند مدل را می فروشد که بسیار شبیه به Roomba i4 EVO هستند و اگر آنها را در فروش پیدا کنید ارزش ،ید دارند، از جمله iRobot Roomba i3 EVO و Roomba i3+ EVO (با داک) که مشابه i4 EVO هستند و i4+ EVO اما باتری‌های کوچک‌تر و سری Roomba 900 قدیمی‌تر دارند.

همچنین عالی

Roborock Q5

مانند انتخاب برتر ما، Roborock Q5 می تواند چندین سطح از خانه شما را ترسیم کند، بنابراین می داند کجا را تمیز کند و کجا را تمیز نکند. نقشه های آن کمی بهتر از نقشه های برتر ما هستند.

این ربات جاروبرقی آزمایش شده و واقعی بسیار بادوام تر و قابل تعمیر تر از ربات های مشابه از برندهای دیگر است و در تمیز ، فرش نیز بهتر است. این یک ناوبر زیرک است که به ندرت گیر می کند، اگرچه زم، که مجبور باشد فقط چند اتاق را در یک زمان تمیز کند بهترین عملکرد را دارد.

گزینه های ،ید

iRobot Roomba 694 اولین انتخاب اقتصادی ما است، اما در واقع، هر مدلی در سری Roomba 600 انتخاب خوبی است، زیرا به لطف سیستم‌های تشخیص ،یفی و برس دوگانه، همگی پاک‌کننده‌های قوی هستند، به خصوص روی فرش‌ها. آن‌ها همچنین از هر مدل دست‌خورده‌ای از هر برند دیگری که آزمایش کرده‌ایم، محکم‌تر هستند، که بیشتر از قیمت بر،ب کمی بالاتر خط Roomba را جبران می‌کند. Roomba 694 جدیدترین مدل دارای Wi-Fi است (برای کنترل از راه دور روشن/خاموش از طریق برنامه تلفن هوشمند).

اما Q5 تمیزکننده کمی ضعیف تر از انتخاب ما است، به خصوص در فرش.

یکی دیگر از گزینه های تمیز: iRobot Roomba i4+ EVO یک پایه شارژ اضافه می کند که به طور خودکار ، ها را از ربات می مکد و در یک کیسه یکبار مصرف ذخیره می کند.

*در زمان انتشار قیمت بود 525 دلار.

این ربات کمی هوشمندتر از انتخاب ما است، با نقشه برداری بهتر، ناوبری آسان تر برنامه، و فرمان های صوتی قابل اطمینان تر از طریق Amazon Alexa و Google Assistant. اما نمی تواند فرش ها را به خوبی مدل رومبا تمیز کند و ممکن است عمر طول، نداشته باشد.

Roborock Q5+

انتخاب ما

iRobot Roomba i4 EVO

Eufy RoboVac 11S را نیز در نظر بگیرید، که آنقدر آرام و زیرک است که مانند هیچ ربات دیگری در پس زمینه ،یب می شود (به غیر از ده ها یا چند کلون از خود Eufy و سایر مارک ها). این ربات ابتدایی و با ضربه زدن و اجرا بیشتر شبیه یک پنکه رومیزی است تا جاروبرقی – حتی اگر در خانه باشید در حالی که کار می کند، به سختی متوجه دویدن آن خواهید شد. از بسیاری ربات‌ها کوتاه‌تر است، که به آن اجازه می‌دهد زیر مبلمان بیشتری سر بخورد و ،‌های پنهان زیادی را جمع کند. نقطه ضعف بزرگ این است که RoboVac 11S و سایر ربات‌های مشابه آن به‌نظر نمی‌رسد به‌طور متوسط ​​بیش از چند سال دوام بیاورند، و ما درباره ،ابی‌های غیرقابل تعمیر زیادی شنیده‌ایم که حتی زودتر اتفاق می‌افتند.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-robot-vacuum/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

می تو،د ربات را از راه دور روشن یا خاموش کنید و به صورت اختیاری یک برنامه تمیز ، خودکار تنظیم کنید. نقطه ضعف آن این است که به سرعت برخی از مدل های رقیب کار نمی کند.

این Roomba i4 EVO است که با یک پایه شارژ بسته بندی شده است که پس از یک جلسه تمیز ، به طور خودکار تمام ، ها را از ربات خارج می کند. این کار می کند – و داشتن جاروبرقی روبات را آسان تر می کند.

گزینه های ،ید

این Roborock Q5 است که با یک پایه شارژ بسته بندی شده است که پس از یک جلسه تمیز ،، تمام ، ها را از ربات خارج می کند. به طور خودکار و بر اساس تقاضا از طریق برنامه به خوبی کار می کند.

*در زمان انتشار قیمت بود $0.

iRobot Roomba i4+ EVO

Roborock Q5+ دقیقاً مانند Q5 عمل می کند اما دارای یک ایستگاه شارژ است که می تواند ، های ربات را مستقیماً در یک کیسه یکبار مصرف خالی کند.

انتخاب بودجه

iRobot Roomba 694

Roomba i4 EVO محکم و قابل تعمیر است—شما می تو،د انتظار داشته باشید که آن را داشته باشید و سال ها به طور منظم از آن استفاده کنید.

روبات‌های ارزان‌تر معمولاً دارای سیستم‌های ناوبری نیمه تصادفی هستند. (ما دوست داریم آن ها را ربات های ،p-and-run بنامیم.) این برای تمیز ، سه یا چهار اتاق در هر جلسه (یا کمی بیشتر اگر صبور باشید) خوب است، اگرچه بی هدفی گیج کننده اعصاب برخی افراد را به هم می زند و چنین مدل هایی را به طور متناقض می سازد. در مرتب ، مناطق بزرگتر موثر است.

*در زمان انتشار قیمت بود 180 دلار.

Eufy RoboVac 11S

همچنین در تمیز ، فرش نسبت به سایر ربات ها بهتر است و موها به این سرعت در برس های آن گره نمی خورند.

استفاده از برنامه Roborock آسان‌تر است، و دارای سطل ، بزرگ‌تر و باتری است که بیش از دو برابر باتری انتخابی ما کار می‌کند.