4 بهترین جاروبرقی خودرو در سال 2023

Worx 20V Power Share Cordless Cube Vac WX030L به زیبایی طراحی شده و جمع و جور است و دارای فضای ذخیره سازی داخلی برای ابزارهای خود و یک شلنگ انعطاف پذیر است که به شما امکان می دهد بدنه آن را در حین استفاده قرار دهید.

18 دقیقه قابل احترام کار می کند و در کمتر از یک ساعت شارژ می شود، سریعتر از هر یک از وا، های دستی دیگر که ما امتحان کردیم.

گارانتی سه ساله آن یکی از قوی ترین جاروبرقی هایی است که ما آزمایش کردیم.

همچنین عالی

همراه با دو سال گارانتی می باشد.

همچنین عالی

Worx 20V Power Share Cordless Cube Vac WX030L

این مدل دارای یک شلنگ قابل افزایش برای تمیز ، آسان تر، ذخیره سازی راحت ابزار در داخل هواپیما، گارانتی طول، مدت و باتری قابل تعویض است. اما مکش آن نسبت به دیگر پیک های ما ضعیف تر است و سطل کوچکی دارد.

Worx WX030L در مکیدن گرد و غبار عالی بود اما با ، های بزرگتر و ، حیوانات خانگی دست و پنجه نرم می کرد و دارای یک سطل ، کوچک 6 اونسی است.

شلنگ قابل افزایش این مدل، جاروبرقی را در گوشه و کنار ماشین راحت‌تر می‌کند. اما پاک کننده ضعیف تری است، زمان کار کوتاهی دارد و زمان زیادی برای شارژ شدن نیاز دارد.

گزینه های ،ید

جاروبرقی دستی Black+Decker 20V Max Dustbuster AdvancedClean+ Pet Hand Vacuum HHVK515JP07 به طور قابل اعتمادی به مشکلات رایج خودرو رسیدگی می کند و ، حیوانات خانگی را بهتر از هر مدل دستی دیگری که امتحان کرده ایم تمیز می کند.

اما Black+Decker BDH2020FL فقط 12 دقیقه کار می کند – زمان بسیار کمی برای تمیز ، عمیق در یک ماشین بزرگ – و شارژ مجدد آن چهار ساعت کامل طول می کشد. همچنین نسبت به ا،ر جاروبرقی‌های دستی که آزمایش کردیم، پر سر و صداتر است.

برای تمیز ، روتین ماشین، مورد علاقه ما کیت جاروبرقی دستی Ryobi 18V One+ Performance است. اگر نیاز به تمیز ، بعد از حیوانات خانگی دارید، جاروبرقی دستی Black+Decker 20V Max Dustbuster AdvancedClean+ Pet Hand Vacuum HHVK515JP07 بهتر از هر جاروبرقی دستی دیگری که آزمایش کرده ایم، ، را کنترل می کند. و اگر به چیزی سبک‌تر و راحت‌تر برای کار نیاز دارید، جارو برقی دستی Black+Decker 20V Max Flex BDH2020FL یا Worx 20V Power Share Cordless Cube Vac WX030L را امتحان کنید.

انتخاب ما

کیت جاروبرقی دستی Ryobi 18V One+ Performance

کیت جارو برقی دستی Ryobi 18V One+ Performance مکش قدرتمند، عمر باتری طول، و یک سطل جادار 22 اونسی را ارائه می دهد که تقریباً از هر جاروی بی سیم دیگری که آزمایش کرده ایم بزرگتر است. برس گرد و غبار چرخان و ابزار شکافی به ا،ر جا لیوان‌ها و محفظه‌های نگهداری خودرو می‌رسد.

این جاروبرقی تا 25 دقیقه کار می کند و تنها در یک ساعت شارژ می شود. باتری قابل تعویض و سازگار با سایر ابزارهای Worx است و جاروبرقی با سه سال گارانتی قوی ارائه می شود.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-car-vacuum/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

تا 25 دقیقه کار می کند و در کمتر از سه ساعت شارژ می شود. همراه با دو سال گارانتی می باشد.

همچنین عالی

وکیوم دستی Black+Decker 20V Max Flex BDH2020FL

جاروبرقی دستی Black+Decker 20V Max Flex BDH2020FL دارای یک شلنگ قابل افزایش است که به شما امکان می دهد بدنه را پایین بیاورید تا به زیر صندلی ها و در شکاف ها برسید، که استفاده از آن را در صورت مشکل دست یا مچ راحت تر می کند. اگرچه این مدل با ، های بزرگتر مانند چیپس و Cheerios دست و پنجه نرم می کرد، گرد و غبار، دانه های پرنده و زرق و برق را به راحتی جمع می کرد. ابزار ،تیکی موی حیوان خانگی آن در برداشتن ، از ا،ر انواع اثاثه یا لوازم داخلی کار من،ی انجام می دهد. این یک سطل ، به اندازه کافی بزرگ 17 اونسی دارد.

*در زمان انتشار قیمت بود 109 دلار.

مکش قدرتمند، مدت زمان کارکرد طول، و سطل بسیار بزرگ این مدل باعث می‌شود که کار کوتاهی برای مرتب ، خودرو انجام شود. با این حال، ساخت آن ممکن است دسترسی به زیر صندلی‌های ماشین را دشوار کند.

بسیاری از قطعات آن از جمله فیلترها و باتری آن به راحتی قابل تعویض هستند و باتری آن با تمامی ابزارهای One+ Ryobi سازگار است.

مکش قوی این vac توسط یک برس موتوری افزایش می‌یابد که ،‌ها را به هم می‌زند و ،های سرسخت را از سطوح ،بنده مانند اثاثه یا لوازم داخلی خودرو جدا می‌کند. ابزار شکاف قابل تمدید داخلی آن به خارج ، ،یفی از بیشتر محفظه‌های ذخیره‌سازی خودرو کمک می‌کند، اما برای گوشه‌ها و شکاف‌های کوچک‌تر می‌تواند سخت باشد. حجم سطل 25 اونسی آن، بزرگترین جاروبرقی دستی است که ما آزمایش کرده‌ایم، که مخصوصاً برای ،های حجیم مفید است.