4 بهترین تردمیل سال 2023

چند چیز به اندازه تردمیل مترادف با ورزش در داخل خانه است. تمرین بر روی تردمیل که مورد علاقه (یا منفور) دوندگان با سطوح مختلف مهارت است، بهترین تمرین برای پیاده روی یا دویدن در شرایطی است که با شرایط نامساعد بیرونی یا تعهداتی که شما را در خانه نگه می دارد، مواجه می شوید. و برخی افراد استفاده از تردمیل را به تمرین در فضای باز ترجیح می دهند.

پس از راه رفتن و دویدن روی 29 تردمیل در طول شش سال گذشته، به این نتیجه رسیدیم که NordicTrack Commercial 1750 یک ماشین قابل اعتماد و همه کاره با سواری نرم و ساختاری محکم است. این یک طراحی ساده دارد که به راحتی قابل حرکت است، به علاوه یک صفحه نمایش لمسی رنگی بزرگ. اگر می خواهید انگیزه بیشتری داشته باشید، یک اشتراک اختیاری برای محتوای تمرینی داخل هواپیما نیز در دسترس است.

انتخاب ما

NordicTrack Commercial 1750

NordicTrack EXP 7i از جهاتی شبیه Commercial 1750 این شرکت است، فقط در یک بسته بندی کوچکتر. اگرچه به همان حدا،ر سرعت می رسد، شیب آن به 12 درصد می رسد و قابلیت کاهش ندارد. کمربند EXP 7i 2 اینچ باریکتر از Commercial 1750 است و صفحه نمایش لمسی 7 اینچی این مدل 7 اینچ کوچکتر از صفحه نمایش لمسی انتخاب برتر ما است.

مشخصات:

  • حدا،ر سرعت: 12 مایل در ساعت
  • حدا،ر شیب: 12%
  • کاهش می یابد: هیچ یک

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-treadmill/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

این مدل از نظر ظاهر و احساس شبیه به انتخاب برتر ما است اما دارای ردپای، موتور و صفحه نمایش لمسی کوچکتر است. کمربند باریکتر است و کاهش نمی یابد.

گزینه های ،ید

*در زمان انتشار قیمت بود 1900 دلار.

راحت و مجهز به قابلیت پخش جری،، این تردمیل با ساختاری مستحکم، سواری نرم و کنترل های بصری متمایز است.

تردمیل Bowflex 10 ممکن است در نگاه اول ترسناک به نظر برسد، اما دویدن یا راه رفتن روی آن به همان اندازه که محکم است راحت است. کمربند آن اساساً همان مقدار فضا را فراهم می کند که انتخاب برتر ما است. صفحه نمایش لمسی کوچکتر از NordicTrack Commercial 1750 است (صفحه نمایش بزرگتر در تردمیل گران تر Bowflex 22 موجود است)، اما مانند انتخاب برتر ما، تردمیل 10 انواع تجربیات تمرینی همهجانبه را ارائه می دهد که با اشتراک اختیاری قابل دسترسی هستند. با این حال، در آزمایش ما، برخی از دکمه‌ها و کنترل‌های این مدل همیشه پاسخگو نبودند، و دور کلی تردمیل باعث شد برخی از آزمایش‌کنندگان به این فکر کنند که آیا این تردمیل حتی زم، که تا شده است، من، است یا خیر.

مشخصات:

همچنین عالی

زیره F80

*در زمان انتشار قیمت بود 1199 دلار.

NordicTrack Commercial 1750 قابل اعتماد و همه کاره است و به آرامی در عرض چند ث،ه به حدا،ر سرعت خود ی،ی 12 مایل در ساعت می رسد. صفحه نمایش لمسی رنگی بزرگ دارای یک رابط کاربری عالی است و تردمیل در زیر پا روی یک کمربند که فضای کافی را حتی برای بلندقدترین دوندگان فراهم می کند، محکم می شود. در آزمایش‌های ما، مانند سایر تردمیل‌ها در طول زمان تکان یا جیغ بیش از حد از خود نشان نداد و به راحتی جمع می‌شود. حتی برای دوندگ، که به دنبال چشم پوشی از گزینه های تمرینی متصل هستند، تجربه ای با کیفیت ارائه می دهد. گارانتی NordicTrack جامد است و قاب را به مدت 10 سال، قطعات را به مدت دو سال و کار را برای یک سال پوشش می دهد.

مشخصات:

نایب قهرمان

تردمیل Bowflex 10

Sole F80 یک تردمیل مستحکم است که اندازه تسمه و حدا،ر سرعت و شیب مشابه انتخاب برتر ما دارد. ما از اجرای بر روی عرشه راحت و پاسخگو لذت بردیم، و صفحه نمایش LCD اولیه معیارها را به وضوح نشان می دهد و دارای 10 برنامه داخلی است که نیازی به اتصال به اینترنت یا اشتراک ندارند. اما ما متوجه شدیم که F80 یکی از پر سر و صداترین تردمیل ها و یکی از سنگین ترین تردمیل ها برای تا شدن است و برخلاف برترین و نایب قهرمان ما، افت نمی کند.

مشخصات:

  • حدا،ر سرعت: 12 مایل در ساعت
  • حدا،ر شیب: 15%
  • کاهش می یابد: هیچ یک

همچنین عالی

NordicTrack EXP 7i

این تردمیل با داشتن یک عرشه بالشتک‌تر و فضای ذخیره‌سازی زیاد، کنترل‌های بیشتری برای سرعت و شیب نسبت به انتخاب ما دارد، اما واکنش کمتری دارند. همچنین فضای زیادی را اشغال می کند.

این تردمیل بدون زواید دارای قاب بادوام و گارانتی عالی است اما فاقد قابلیت اتصال است. صدای آن نیز بلندتر است و تا زدن آن سنگین تر از انتخاب های دیگر ما است.

گزینه های ،ید