4 بهترین اجاق گاز و اجاق گاز سال 2023

Frigidaire Gallery GCRG3060A کیفیت ساختی دارد که تقریباً به اندازه GE JGB735 استحکام دارد. به علاوه، گا،ی دارای قفسه فر سوم است. مانند GE JGB735، گا،ی Frigidaire دارای یک تنظیم هوای سرخ ،ی و یک عدد صفحه است (بنابراین شما می تو،د به راحتی فر را کنترل کنید). ما فکر نمی کنیم اجاق گاز گا،ی آنقدرها همه کاره باشد، زیرا دومین مشعل قوی آن چندان قوی نیست و در ردیف عقب قرار دارد (اگرچه برخی ممکن است این طرح را ترجیح دهند، برای مثال، قابلمه های داغ را از بچه ها دور نگه دارند. ). اما گا،ی جایگزین خوبی برای GE JGB735 است، اگر آن مدل به فروش برسد.

انتخاب بودجه

Whirlpool WFG320M0B

این محدوده فر دو نفره دارای یکی از بزرگترین فرهای پایینی است که در این دسته از محصولات عجیب و غریب دیده‌ایم، و یکی از قوی‌ترین مشعل‌های برقی را دارد که در هر محدوده مستقل دیده‌ایم.

گزینه های ،ید

GE JGB735 بهترین ظاهر و کیفیت ساخت را در میان طیف گازهای مقرون به صرفه و مستقلی که ما پیدا کردیم ارائه می دهد. اجاق گاز و فر عالی نیز دارد.

گزینه های ،ید

سطح اجاق گاز GE JGB735 تقریباً به اندازه قیمتی است که می گیرید. دارای یک جفت مشعل برقی قوی‌تر از آنچه معمولاً می‌بینید، و هر دو در ردیف جلو (جایی که دسترسی به آنها آسان است) قرار دارند و با رنده‌های پیوسته پوشیده شده‌اند. فر به اندازه ای بزرگ است که به راحتی یک بوقلمون سنگین 26 پوندی یا یک سنگ پخت بزرگ 15 در 20 اینچی را در آن قرار دهد. JGB735 همچنین دارای حالت تمیز ، با حرارت بالا و همچنین حالت همرفت – برای پخت سریع تر، تردتر و یکنواخت تر – و تنظیم سرخ ، هوا است. نسخه قبلی این محدوده، JGB720، بازخوردهای مثبت زیادی دریافت کرد و به طور کلی قابل اعتماد به نظر می رسید، بنابراین ما نسبت به مدل فعلی خوشبین هستیم. ای کاش فر با قفسه سوم می آمد.

نایب قهرمان

گا،ی Frigidaire GCRG3060A

*در زمان انتشار قیمت بود 998 دلار.

ما با انتخاب بودجه فعلی خود متوجه مشکلات سهام و قیمت شده ایم. ما در حال جایگزینی آن با مدل جدیدتر Whirlpool WFG320M0MS هستیم که با رنده های لبه به لبه به روز شده است. ما به زودی این راهنما را به طور کامل به روز خواهیم کرد.

این مدل ارزان قیمت ویرپول قابلیت پخت شام را دارد و نسبت به سایر انواع گازهای ارزان قیمت از ویژگی های بهتری برخوردار است.

گزینه های ،ید

اگر فقط به یک اجاق گاز ارزان قیمت نیاز دارید که کار کند، Whirlpool WFG320M0B بهترین تعادل از ویژگی ها را با قیمت پایین ارائه می دهد. این اجاق گاز یکی از بهترین اجاق‌ها را در این بازه قیمتی دارد، با قدرت مشعل قوی‌تر نسبت به ا،ر رقبا و رنده‌های چدنی پیوسته (مخصوصاً در این قیمت غیر معمول). ظرفیت اجاق گاز مشابه آنچه در اجاق گازهای گرانتر تهیه می کنید دارد. اما کانوکشن، خود تمیز شونده یا عدد پد برای کنترل ندارد (فقدان اینها در اجاق های ارزان قیمت معمول است). ما متوجه شدیم که آن را به خوبی ساخته شده است، و دارای رتبه متوسط ​​کاربران قوی است.

همچنین عالی

مشخصات جنرال الکتریک PGB965

توجه داشته باشید که ما در حال حاضر در حال ارزیابی مجدد همه راهنماهای خود برای محدوده و توصیه ما برای ،ید آنها، از جمله یادگیری هر چیزی که در مورد اجاق ها و اجاق های القایی می تو،م. این تا حد زیادی به دلیل تغییر شهر و مقررات ،تی (فیلم) در مورد نصب تج،ات آشپزخانه گاز و به قانون کاهش تورم 2022، که اولین تخفیف مصرف کننده فدرال را برای لوازم برقی آشپزخانه معرفی کرد. با این حال، اگر اکنون نیاز به ،ید یک اجاق گاز جدید دارید، گزینه های زیر همگی در دسترس هستند. و آنها توسط شرکت‌هایی ساخته شده‌اند که ما به آنها اعتماد داریم، بنابراین در توصیه آنها مطمئن هستیم.

انتخاب ما

GE JGB735

*در زمان انتشار قیمت بود 1798 دلار.

*در زمان انتشار قیمت بود 848 دلار.

اگر به دنبال طیف فر دو نفره هستید (اطلاعات بیشتر در مورد آنها را در اینجا بخو،د)، ما GE Profile PGB965 را پیشنهاد می کنیم. این بهترین ویژگی های پخت و پز در ک، خود را دارد، از جمله تنظیم هوای سرخ ،ی و صفحه اجاق گاز که به همان قدرتی است که در سایر طیف های مستقل دیده ایم. و اجاق پایینی آن برای پرندگان و کباب‌های بزرگ‌تر نسبت به مدل‌های دوفره دیگر من، است.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-gas-ranges/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

گا،ی Frigidaire GCRG3060A به خوبی ساخته شده است، با کنترل های عالی فر. اما اجاق گاز آن می تواند چیدمان راحت تری داشته باشد.

گزینه های ،ید

*در زمان انتشار قیمت بود 827 دلار.