4 بهترین آون توستر سال 2023

*در زمان انتشار قیمت بود 158 دلار.

این آون توستر جمع و جور در برشته ، یکنواخت نان، پخت کلوچه و زنده ، غذاهای یخ زده یکی از بهترین ها بود. عملکرد آن به همان اندازه یا بهتر از رقبایی بود که هزینه بسیار بیشتری داشتند.

گزینه های ،ید

برخی از اجاق‌های توستر (آنهایی که دارای فناوری همرفت هستند، مانند انتخاب بزرگ‌تر ما) حتی می‌توانند با دستور العمل‌های سرخ‌، در هوا کار کنند، هرچند ممکن است نیاز باشد. برخی تنظیمات. اما اگر به دنبال انجام زیاد سرخ ، با هوا در اجاق توستر خود هستید، ممکن است بخواهید راهنمای جداگانه ما در مورد اجاق های توستر سرخ کن را بررسی کنید.

انتخاب ما

آون توستر پاناسونیک FlashXpress

این اجاق توستر کانوکشن دارای فن کمی قوی‌تر برای سرخ ، هوا نسبت به Cuisinart است، به‌علاوه علامت‌های راحت روی در و راحت‌ترین تمیز ، داخلی. همچنین دارای تنظیمات اضافی برای صاف ، نان، پخت آهسته و آبگیری است.

گزینه های ،ید

این فر کوچک و مقرون به صرفه برای ،، که چیز ساده ای می خواهند ایده آل است. عملکرد بسیار بهتری نسبت به سایر مواردی که در این سطح قیمت آزمایش کردیم، داشت.

گزینه های ،ید

اگر می‌خواهید اغلب با هوا سرخ کنید، یا بدتان نمی‌آید که برای یک تجربه کلی صیقلی‌تر، دلار گران‌قیمت بپردازید، ما سرخ‌کن هوشمند Breville Smart Oven Pro را توصیه می‌کنیم. این فر گران‌تر بسیاری از ویژگی‌های انتخاب اصلی ما ی،ی Cuisinart را دارد، از جمله ظرفیت فر بزرگ، دو قفسه فر و دو سرعت فن کانوکشن برای کنترل بیشتر بر نحوه پخت غذا. یکی از تفاوت های اصلی این است که فن برویل کمی قوی تر است و غذا را سریع تر ترد می کند. همچنین دارای یک حفره کمی بزرگتر است و با چند تنظیمات اضافی همراه است که ممکن است برای برخی افراد مفید باشد، از جمله: آماده ،، سرخ ، هوا، گرم ، مجدد، کوکی ها، پخت آهسته و آبگیری. با این حال، اگر فکر نمی کنید از این ویژگی های اضافه شده استفاده کنید، احتمالاً به همان اندازه از Cuisinart راضی خواهید بود که هزینه آن به میزان قابل توجهی کمتر است.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/the-best-toaster-oven/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

*در زمان انتشار قیمت بود 64 دلار.

توستر 4 تکه ارزان قیمت همیلتون بیچ نان را بهتر از هر فر زیر 100 دلار برشته می کرد. این مدل بدون زواید فاقد بسیاری از ویژگی‌های موجود در انتخاب‌های دیگر ما است – مانند کنترل‌های دیجیتال و ویژگی‌های پخت از پیش تعیین‌شده – اما به طور یکنواخت گرم می‌شود. اندازه ساده Hamilton Beach آن را برای آشپزخانه هایی با فضای پیشخوان محدود ایده آل می کند، اما هنوز به اندازه کافی بزرگ است که چهار برش نان را در خود جای دهد. این اجاق توستر نسبت به مدل‌های دیگر ما خنک‌تر عمل می‌کند، بنابراین هنگام پخت یا برشته ، باید دما را حدود 25 درجه افزایش دهید. اما ما فکر می کنیم با توجه به قیمت پایین، این یک نقص قابل بخشش است.

انتخاب ارتقا دهید

Breville Smart Oven Air Fryer Pro

*در زمان انتشار قیمت بود 320 دلار.

فر توستر پاناسونیک FlashXpress با قیمت من، در تهیه نان تست، کلوچه و تنقلات منجمد عالی است. در آزمایش‌های ما، غذا را به‌طور یکنواخت می‌پخت و هیچ نقطه داغی ایجاد نمی‌کند که باعث برشته شدن ناسازگار شود. به طرز چشمگیری، نان تست را سریعتر از بسیاری از مدل های دیگری که امتحان کردیم درست کرد. این فر فضای بسیار کمی را روی پیشخوان اشغال می کند، اما همچنان به اندازه ای بزرگ است که چهار تکه نان یا یک تکه پیتزا باقی مانده را در خود جای دهد. ما فکر می‌کنیم FlashXpress برای افرادی که می‌خواهند از اجاق توستر فقط برای نان تست یا کارهای کوچک دیگر مانند تهیه یک مشت تنقلات یخ‌زده استفاده کنند، بهترین است – اگرچه این یکی از تنها مدل‌هایی در این محدوده قیمتی بود که می‌توانست پوست را به طور یکنواخت ترد کند. روی ران مرغ برای انجام کارهای بزرگ‌تر، یکی از دیگر انتخاب‌های ما را در نظر بگیرید، اجاق توستر کانوکشن سرآشپز Cuisinart یا سرخ‌کننده هوا هوشمند برویل، که هر کدام یک پیتزای 13 اینچی یا حدا،ر 9 تکه نان را در خود جای می‌دهند.

انتخاب ما

توستر بزرگ آشپز Cuisinart (TOB-260N1) تقریباً تمام قابلیت های یک فر با اندازه کامل را دارد. حتی تا 9 برش نان گرما می دهد و می تواند به راحتی یک پیتزای یخ زده 13 اینچی یا یک مرغ کباب کامل را اداره کند (در حالی که انتخاب دیگر ما، پاناسونیک FlashXpress، فقط می تواند تعداد انگشت شماری تنقلات یخ زده را در خود جای دهد). گارانتی سه ساله Cuisinart و لوازم جانبی چشمگیر آن که شامل سنگ پیتزا سرامیکی می شود، عالی است. مانند پاناسونیک، این آون توستر در آزمایش‌های ما یکی از سریع‌ترین اجاق‌ها در پیش‌گرم شدن تا ۳۵۰ درجه فارنهایت بود. از آنجایی که این مدل بسیار بزرگ است (اندازه‌های آن تقریباً 20.5 در 13.25 در 11.25 اینچ است)، ما آن را برای خانه‌هایی با فضای کانتر کافی توصیه می‌کنیم. اگرچه Cuisinart به این شکل به بازار عرضه نمی‌شود، اما می‌توان از آن برای سرخ ، مواد غذایی نیز استفاده کرد (سرخ‌کن‌های هوای غلاف شکل به سادگی اجاق‌های همرفتی کوچک هستند). با این حال، اگر قصد دارید به طور منظم سرخ کنید، ممکن است بخواهید انتخاب ارتقاء ما را در نظر بگیرید Breville Smart Oven Air Fryer Proکه دارای فن کمی قوی تری برای سرخ ، هوا می باشد.

انتخاب بودجه