3 بهترین پلوپز سال 2023

Zojiru، Neuro Fuzzy NS-ZCC10 به لطف یک تراشه رایانه ای که می تواند چیزهایی مانند رطوبت و دما را حس کند و پارامترهای پخت و پز را برای مح،ه خطای انس، تنظیم کند، حتی در شرایطی که دیگر اجاق ها (از جمله اجاق هایی با فناوری مشابه) نشاسته تولید می کنند، برنج عالی می سازد. ، آشفتگی های بسته این یکی از فشرده‌ترین مدل‌هایی است که ما آزمایش کردیم، درب قابل جابجایی آن تمیز ، آن را آسان می‌کند و دیگ داخلی دارای دسته‌هایی برای بلند ، آسان از دستگاه است. تنها نقطه ضعف Neuro Fuzzy کندی نسبی آن است: مگر اینکه از تنظیمات پخت سریع استفاده کنید، حداقل 40 دقیقه برای تهیه یک دسته برنج سفید و بیش از 90 دقیقه برای تهیه برنج قهوه ای زمان لازم است. اما برنجی که از Neuro Fuzzy دریافت می کنید ارزش صبر ، را دارد.

انتخاب ارتقا دهید

این مدل ساده در میان سریع‌ترین اجاق‌های بدون فشار ما قرار می‌گیرد و برنج یاس را در حدود 35 دقیقه درست می‌کند. برنج کامل نیست، اما این مدل یک گزینه عالی برای دانشجویان کالج یا افرادی است که بودجه کمی دارند.

گزینه های ،ید

برنج یکی از همه کاره ترین غذاهای جهان است: می تو،د هر روز یک غذای متفاوت برنجی را برای هفته ها بدون حوصله میل کنید. اگر جذاب به نظر می رسد، ممکن است از یک پلوپز عالی قدرد، کنید که تقریباً بدون هیچ ت، می تواند دانه های کامل و پرپشتی به دست آورد. پس از بیش از 150 ساعت تحقیق و آزمایش، که در طی آن تقریباً 275 پوند برنج پخته ایم، Zojiru، Neuro Fuzzy NS-ZCC10 را توصیه می کنیم. این بهترین برنج سفید را، در همه انواع دانه ها، از هر اجاقی که آزمایش کرده ایم درست می کند، و همچنین برنج قهوه ای عالی است.

انتخاب ما

Zojiru، Neuro Fuzzy NS-ZCC10

*در زمان انتشار قیمت بود 231 دلار.

Cuckoo CRP-P1009 بهترین برنج سوشی را در بین تمام اجاق‌هایی که آزمایش کردیم تولید می‌کند – دانه‌های جویدنی و متمایز که کاملاً کنار هم قرار می‌گیرند. از آنجایی که این اجاق گاز زودپز است، این نتایج را نیز سریعتر از سایر پلوپزهایی که آزمایش کردیم ارائه می دهد. فاخته مخصوصاً در پخت سریع برنج قهوه‌ای مفید است، در برخی آزمایش‌ها تقریباً نیمی از زمان مصرف Zojiru، طول می‌کشد. با این حال، اگر برنج قهوه‌ای نرم‌تری را ترجیح می‌دهید، ممکن است لازم باشد مقدار آب را در دستور غذا تغییر دهید – دسته‌های ما کاملاً آل دنته هستند، البته نه چندان ناخوشایند. و ما فکر می کنیم که پخت و پز تحت فشار باعث شد که برنج لطیف دانه بلند ما کمی نرم شود. از آنجایی که فاخته گران است و تنها با ظرفیت 10 فنجان عرضه می شود، این اجاق گاز را به افرادی که می خواهند برنج سفید و قهوه ای دانه کوتاه یا متوسط ​​را اغلب و در دسته های بزرگ بپزند، توصیه می کنیم.

انتخاب بودجه

اجاق برنج و غلات داغ ساحل همیلتون

اجاق برنج و غلات داغ ساحل همیلتون، برنج سفید خوب را خیلی سریع درست می کند – با توجه به هزینه کم آن، شگفت انگیز است. اگرچه نتایج به اندازه آنچه ما از زجیروشی یا فاخته به دست آوردیم لطیف یا تفکیک نشده بود، برنج این مدل بهتر از بسیاری از مدل های رده بالاتری بود که آزمایش کردیم. ساحل همیلتون سریعتر از انتخاب برتر ما است و می تواند یک دسته خوب برنج سفید را در حدود 35 دقیقه تولید کند. علاوه بر این، حالت‌های ورزشی برای پخت تاخیری و برنج قهوه‌ای دارد – اگرچه برنج قهوه‌ای ما کمی کم پخته شده بود.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/the-best-rice-cooker/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

*در زمان انتشار قیمت بود 60 دلار.

Neuro Fuzzy برنج سوشی عالی می‌سازد و در انواع دیگر، حتی باسماتی، که یکی از سخت‌ترین آنها در دستگاه است، عالی است. اگرچه این مدل کمی کند است، اما همه چیز عالی ترین و بی اشتباه ترین اجاق گاز است که ما آزمایش کردیم.

گزینه های ،ید

برای خبرنامه Wirecutter ثبت نام کنید برای دریافت نظرات مستقل، مشاوره تخصصی، و بهترین معاملات مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.