3 بهترین موپ ربات سال 2023

شما می تو،د تعداد زیادی ربات جاروبرقی ،یبی یا ،یبی پیدا کنید. اما برای از بین بردن بیشتر لکه ها و تجمعات چربی روی یک ربات ،یبی حساب نکنید: آنها به اندازه یک روبات پاک کن اختصاصی فشار رو به پایین یا عمل پاک کنندگی اعمال نمی کنند و بیشتر مدل ها فقط با آب کار می کنند – بدون مواد شوینده . اما اگر کف‌های شما تمایل دارند کاملاً تمیز بمانند، یا اگر مرتباً با دست تمیز می‌کنید یا Swiffer را مرتب می‌کنید و فقط می‌خواهید در بین تمیز ،‌های عمیق‌تر به تمیز ماندن کمک کنید – و به هر حال به دنبال یک جاروبرقی روباتی هستید، می‌تو،د یک ،یب را در نظر بگیرید. به دنبال مدلی با ناوبری لیدار باشید (این ویژگی را می‌تو،د با برآمدگی دایره‌ای شکل در بالای بدنه ربات تشخیص دهید)، که برای ناوبری سریع و در کل خانه عالی است.

S5 Max یکی از ربات‌های بزرگی است که هم می‌تواند جاروبرقی کند و هم می‌تواند (نوعی) تمیز کند، اما Roborock شهرت بهتری نسبت به سایر مارک‌های ربات ،یبی دارد. اگر به هر حال به دنبال جاروبرقی رباتی هستید و نیازهای شما برای تمیز ، بسیار کم است، S5 Max می تواند انتخاب خوبی باشد.

گزینه های ،ید

Roborock S5 Max یک نمونه قابل توجه از یک ربات ،یبی است، با ناوبری بسیار هوشمندتر و کنترل بیشتر نسبت به بسیاری دیگر مانند آن، از یک نام تجاری با سابقه من، برای پشتیب، از مشتری. اما تعداد زیادی مدل ،یبی دیگر وجود دارد که بسیار شبیه به هم هستند و ما ترجیح زیادی برای مدل خاصی نداریم.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-robot-mops/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

*در زمان انتشار قیمت بود 170 دلار.

مانند هر ربات پاک کن، m6 یک تجربه کاملاً جادویی و بدون دست نیست: شما همچنان باید بعد از هر جلسه تمیز ،، پدها را عوض کنید و م،ن آن را پر کنید (و به یاد داشته باشید که گاهی اوقات لوازم تازه سفارش دهید یا پدهای قابل استفاده مجدد را بشویید). فرش‌ها و آستانه‌ها همچنین می‌توانند m6 را در حالی که سعی می‌کند بین اتاق‌ها پیمایش کند، بالا برود – این یک عارضه جانبی عملکرد تمیز ، بالاتر از حد متوسط ​​است، زیرا پد تمیز ، زمین را محکم‌تر از سایر ربات‌ها در آغوش می‌گیرد. دلایل زیادی وجود دارد که m6 ممکن است شما را ناامید کند، اما اگر خانه ای دارید که به خوبی با محدودیت هایش سازگار است و آن را با انتظارات من، ،یداری می کنید، می تواند ارزش قیمتش را داشته باشد. و هیچ ربات موپ دیگری با این ،یب از ناوبری هوشمند و عملکرد تمیز ، بالاتر از حد متوسط، از برندی با سابقه ثابت برای دوام و پشتیب، طول، مدت وجود ندارد.

همچنین عالی

Roborock S5 Max

Braava Jet m6 با بسیاری از ویژگی های عالی مانند Braava Jet 240 کوچکتر، دارای باتری و م،ن آب بزرگتر، به علاوه یک سیستم ناوبری پیشرفته است که به آن اجازه می دهد مناطق بزرگتر و حتی اتاق های خاص را با دستور تمیز کند. با این حال، با لبه ها و آستانه فرش دست و پنجه نرم می کند.

گزینه های ،ید

*در زمان انتشار قیمت بود 426 دلار.

یک ربات پاک کن خوب مانند یک سوئیفر خودکار است: کف‌های شما را درخشان نمی‌کند، اما لکه‌ها و مقداری ،یفی را پاک می‌کند، و می‌تواند ابزاری مفید و کم زحمت برای مرتب ، مکان‌های شلوغ مانند آشپزخانه شما باشد. حمام و اتاق خواب ما 10 ربات ماپ مختلف را آزمایش کردیم و فکر می کنیم اولین موردی که باید در نظر بگیرید iRobot Braava Jet 240 کوچک، ساده و هوشمند است.

انتخاب ما

iRobot Brava Jet 240

iRobot Braava Jet 240 در از بین بردن لکه‌ها و ،یفی نسبت به سایر ربات‌های روباتی که آزمایش کردیم کمی مؤثرتر است و استفاده از آن نیز کمی ساده‌تر است. شما یک پد تمیز کننده (یکبار مصرف یا قابل استفاده مجدد) وصل می کنید. iRobot هر دو نوع را می سازد، م،ن کوچک را با آب پر کنید (و در صورت تمایل، محلول تمیز کننده)، آن را نزدیک لبه اتاقی که می خواهید تمیز کنید، پایین بیاورید و دکمه شروع را فشار دهید و بقیه موارد را کنترل می کند. ربات کوچک – با ابعاد 7 در 6.7 اینچ – بی سر و صدا در یک الگوی منظم رفت و برگشت حرکت می کند و معمولاً هیچ تکه ای از کف را از دست نمی دهد. Braava Jet 240 به اندازه ربات های دیگر سریع، باهوش و قابل کنترل نیست. هدف آن این است که تنها یک اتاق بزرگ یا دو اتاق کوچک را در یک زمان خیس کند (چیزی حدود 150 تا 200 فوت مربع)، و شما نمی تو،د نحوه حرکت آن را برنامه ریزی کنید. اما در بسیاری از خانه ها، این همه ربات مورد نیاز شما خواهد بود، زیرا احتمالاً نیازی نیست اغلب اتاق های خود را تمیز کنید. iRobot همچنین برای ساخت محصولات بادوام و قابل تعمیر و همچنین در دسترس نگه داشتن قطعات یدکی برای سنین مختلف، شهرت بسیار خوبی دارد. مانند همه ماپ های روباتی، Braava Jet 240 برای استفاده در هر نوع کفپوش سخت مهر و موم شده ایمن است.

انتخاب ارتقا دهید

iRobot Brava Jet m6

اگر می‌خواهید از یک برنامه خانه هوشمند برای کنترل زمان و مکان تمیز ، ربات‌تان استفاده کنید، یا می‌خواهید بتو،د چندین اتاق را در یک زمان (تا 1000 فوت مربع) تمیز کنید، می‌تو،د به iRobot Braava Jet m6 ارتقا دهید. این در اصل یک نسخه هوشمندتر و بزرگتر از Braava Jet 240 است. سیستم ناوبری اصلی ترین ارتقا است: m6 از دوربینی استفاده می کند که به آن کمک می کند چیدمان خانه شما را پس از دو یا سه جلسه تمیز ، در هر سطح یاد بگیرد (و می تواند چندین سطح را یاد بگیرد. ). پس از “آموزش”، می تو،د از یک برنامه استفاده کنید تا به ربات بگویید که اتاق های خاصی را تمیز کند و در عین حال از اتاق های دیگر صرف نظر کند. اگر نمی‌خواهید نیازی به استفاده از این کنترل‌های ناوبری پیشرفته ندارید، هرچند که هزینه ارتقاء به m6 نیز به نوعی مهم است. (چند ماپ ربات دیگر دارای سیستم های ناوبری هوشمند هستند که به خوبی کار می کنند، اگرچه این مدل ها یا قیمت بسیار بیشتری دارند یا به خوبی m6 تمیز نمی شوند.)

*در زمان انتشار قیمت بود 350 دلار.

این ربات کوچک و ،ت به طور خودکار یک یا دو اتاق را در یک زمان پاک می کند، با سر و صدا کمتر و نتایج بهتری نسبت به سایر موپ های ربات. همچنین هزینه کمتری نسبت به ا،ر آنها دارد و ممکن است دوام بیشتری داشته باشد. اگر به طور منظم آن را اجرا کنید، شلوغ ترین اتاق های شما هرگز خیلی ،یف نمی شوند.

گزینه های ،ید