3 بهترین ماشین ظرفشویی 2023

MDB8959SKZ توسط Whirlpool Corporation ساخته شده است، شرکتی که به دلیل قابلیت اطمینان و قطعات قابل تعویض به راحتی شناخته شده است. دارای یک سال گارانتی برای قطعات و کار و 10 سال گارانتی برای قفسه ها و وان استیل ضد زنگ.

انتخاب ارتقا دهید

عسل G7106

مانند بسیاری از ماشین های ظرفشویی، این مدل نیز اقلام پ،تیکی را به طور کامل خشک نمی کند. اگر پ،تیک خشک استخوان برای شما در اولویت است، این ممکن است یک اشکال باشد.

این ماشین ظرفشویی قابل اعتماد، کارآمد و کارآمد با قفسه سوم و عملکرد بی صدا خود یک انتخاب عالی است. اما پ،تیک را کاملا خشک نمی کند.

گزینه های ،ید

بوش سابقه قابل اعتمادی قوی دارد. این مدل دارای یک سال گارانتی قطعات و کار می باشد.

همچنین عالی

Maytag MDB8959SKZ

*در زمان انتشار قیمت بود 1000 دلار.

G7106 دارای دو سال گارانتی قطعات و کار می باشد. این طول، ترین ضمانت اولیه در بین تمام انتخاب های ما است.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/the-best-dishwasher/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

قفسه سوم این ماشین ظرفشویی به طور قابل توجهی عمیق تر از قفسه سوم انتخاب ما است. این برای قرار دادن لیوان‌ها، لیوان‌ها و کاسه‌ها و همچنین ظروف بزرگ‌تر مانند کفگیر طراحی شده است، اما فضای زیادی برای ظروف تخت ندارد. تنها با یک سبک دسته عرضه می شود.

قفسه‌های قابل تنظیم MDB8959SKZ نسبت به قفسه‌های موجود در انتخاب برتر ما، انعطاف‌پذیری بیشتری در بارگیری ارائه می‌دهند. اما قفسه‌ها فاقد نگهدارنده‌های بنیادی هستند، که انتخاب‌های دیگر ما شامل آن‌ها می‌شود، و به همین راحتی حرکت نمی‌کنند.

ماشین ظرفشویی سری 300 پاک کننده قابل توجهی است: در آزمایش ما، انواع ظروف ،یف را به راحتی کنترل می کند و این کار را در زمان کمتری نسبت به همه رقبای خود انجام داد.

Miele G7106 تقریباً دو برابر گران‌تر از انتخاب برتر ما است. با این حال، توانایی تمیز ، استثنایی این مدل و ویژگی‌های بالا – همراه با شهرت Miele برای قابلیت اطمینان – ارزش سرمایه‌گذاری را دارد.

انتخاب ما

بوش سری 300 SHEM63W55N

این مدل فوق‌آرام یک پاک‌کننده استثنایی و سریع با ویژگی‌های ارتقا یافته است. Miele به دلیل قابلیت اطمینان و دوام خود شناخته شده است.

گزینه های ،ید

قفسه‌های محکم آن جادار هستند و ما دریافتیم که آنها راحت‌تر از قفسه‌های دیگر ماشین‌های ظرفشویی که آزمایش کردیم، بارگیری می‌شوند.

Maytag MDB8959SKZ یک ماشین جامد و یک پاک کننده قوی است: در آزمایش ما، تقریباً به اندازه انتخاب برتر ما عمل کرد. قابل ذکر است که این ماشین ظرفشویی به دلیل چرخه های حرارتی-خشک اختیاری خود، اقلام پ،تیکی را بهتر از ا،ر مدل ها (از جمله انتخاب ما) خشک می کند (اما این می تواند 30 تا 60 دقیقه به چرخه شستشو اضافه کند).

G7106 بی صداترین مدلی بود که آزمایش کردیم، با 43 دسی بل، و به سختی می توانستیم بگوییم روشن است.

از بین مدل‌هایی که آزمایش کردیم، Bosch 300 Series SHEM63W55N قوی‌ترین ،یبی از عملکرد تمیز ،، ویژگی‌های مفید و ارزش را ارائه می‌دهد. ما از سال 2017 آن را توصیه می کنیم.

*در زمان انتشار قیمت بود 1750 دلار.

به لطف فناوری QuickIntenseWash Miele و گزینه Express Mode ماشین ظرفشویی (که هر چرخه ای را که انتخاب می کنید کوتاه می کند) ظروف فوق العاده تمیز را در کمترین زمان تحویل می دهد. وقتی از این ،یب استفاده شد، G7106 حتی تخم‌مرغ‌های پخته شده را کاملاً تمیز می‌کرد – کاری که هیچ ماشین ظرفشویی دیگری که ما آزمایش کردیم نمی‌توانست انجام دهد.

این مدل تقریباً به خوبی انتخاب ما تمیز می شود و در خشک شدن بهتر است. اما چرخه‌های خشک-گرمایشی طول، هستند و قفسه‌های آن چندان کاربرپسند نیستند.

گزینه های ،ید

در پایان یک چرخه، درب آن به طور خودکار باز می شود، که خشک شدن (شامل اقلام پ،تیکی) را تسریع می کند و یک نشانه بصری به شما می دهد. اگر صدای بوق یا نور معمولی کافی نباشد، مفید است.

یکی از ساده ترین مدل ها برای هماهنگی با دکوراسیون آشپزخانه شماست. چندین سبک دسته برای انتخاب وجود دارد، و می‌تو،د انتخاب کنید که آیا کنترل‌های پنل جلویی یا مخفی بالایی را می‌خواهید.

قفسه‌های جادار و قابل تنظیم آن انعطاف‌پذیری بیشتری در بارگیری ایجاد می‌کند، بنابراین می‌تو،د همه چیز را از ظروف گرفته تا قابلمه‌ها و تابه‌های بلندتر را در یک بار بشویید. (اما به دلیل چیدمان خاص تر قفسه ها، چیدمان اقلام بزرگتر می تواند تلاش بیشتری را بطلبد.) این ماشین ظرفشویی علاوه بر سبد کارد و چنگال در قفسه پایینی، دارای قفسه سوم با فرورفتگی می، است که به اندازه کافی عمیق برای رامکین یا قاشق های بزرگتر است. .

*در زمان انتشار قیمت بود 750 دلار.

هنگامی که کار می کند، این ماشین ظرفشویی به اندازه ای بی صدا است که مورد توجه قرار نگیرد، مگر اینکه دقیقاً در کنار آن بایستید.