3 بهترین غذاساز در سال 2023

*در زمان انتشار قیمت بود 450 دلار.

Breville Sous Chef 16 Pro قدرتمندتر از Cuisinart Custom 14 است، بنابراین دستگاهی است که هنگام آشپزی برای گروه‌های بزرگ یا اگر چندین بار در هفته غذا را پردازش می‌کنید، به آن نیاز خواهید داشت. موتور 1200 واتی و طراحی هوشمند آن باعث صرفه جویی در وقت شما در استفاده و تمیز ، می شود. در واقع، با وجود لوازم جانبی فراوان آشپز سوس ۱۶ فنجان، یکی از ساده ترین مدل ها برای تمیز ، بود. گفته می شود، اگر فقط گاهی از غذاساز استفاده می کنید، احتمالاً هزینه بالای برویل از مزایای آن بیشتر است. و با توجه به اینکه این پردازنده بزرگ است – بیش از 18 اینچ ارتفاع و نزدیک به 20 پوند – برای روشن نگه داشتن آن به یک شمارنده بزرگ نیاز دارید.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/the-best-food-processor/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed*در زمان انتشار قیمت بود 198 دلار.

ما غذاساز 14 فنج، سفارشی Cuisinart را به دلیل سادگی آن دوست داریم: طراحی این مدل 14 فنج،، استفاده و تمیز ، آن را آسان تر از مدل هایی با تنظیمات بیشتر یا کاسه های متعدد می کند. همراه با تعداد انگشت شماری لوازم جانبی و دیسکی است که برای انجام کارهای معمول آشپزخانه مورد نیاز است، اما هیچ چیز اضافی وجود ندارد. این غذاساز همچنین دارای یک رابط ساده است که تنها با دو دکمه و یک کاسه می باشد. با این حال، سادگی آن به قیمت عملکرد نیست. در آزمایش‌های ما، Cuisinart بسیاری از کارهای ،د ،، ،د ، و ،یب را به‌خوبی انجام داد و نسبت به سایر پردازنده‌ها در محدوده قیمتی خود محکم‌تر ساخته شده است.

انتخاب بودجه

،دکن غذای KitchenAid 3.5 فنجان

این یکی از ابتدایی ترین مدل های Cuisinart است، اما به طور مداوم بهتر از هر غذاساز دیگری که با قیمت کمتر از 250 دلار پیدا کرده ایم، ،د می کند، برش می دهد و ورز می دهد.

گزینه های ،ید

این پردازنده کوچک 3.5 فنج، برای تهیه خمیر نان یا سالاد کلم بسیار کوچک است، اما اندازه ایده آلی برای ،د ، یک پیاز یا تهیه دسته های کوچک مایونز یا وینگرت است.

گزینه های ،ید

*در زمان انتشار قیمت بود 40 دلار.

اگر آشپزی هستید که باید به سرعت شام را روی میز بخورید، یک غذاساز می تواند مانند یک جفت دست اضافی در آشپزخانه باشد. این به شما این امکان را می دهد که طیف وسیعی از غذاها را – چه در حال رنده ، پنیر، ،د ، آجیل، برش دادن سبزیجات، یا ورز دادن خمیر – با سرعت برق آماده کنید. ما از سال 2013 در حال آزمایش غذاسازها هستیم و همچنان متقاعد هستیم که غذاساز ساده، محکم و قدرتمند Cuisinart سفارشی 14 فنج، غذاساز بهترین انتخاب برای ا،ر آشپزهای خانگی است.

انتخاب ما

غذاساز Cuisinart Custom 14 Cup

ما ،دکن ارزان قیمت KitchenAid 3.5 Cup Food C،pper را برای هر ،ی که می‌خواهد دسته‌های کوچکی از دیپ‌ها، اسپری‌ها یا Mirepoix درست کند، توصیه می‌کنیم. سبزیجات را یکنواخت‌تر از سایر مدل‌های کوچکی که آزمایش کردیم ،د کرد. علاوه بر این، شیشه دسته دار آن با فعال سازی دکمه ای راحت ترین برای استفاده بود. و این KitchenAid یک گزینه عالی برای افرادی است که نمی خواهند روی یک دستگاه 250 دلاری سرمایه گذاری کنند. شما نمی تو،د خمیر را ورز دهید یا مواد را در آن ،د کنید، اما می تو،د سبزیجات یا آجیل را ،د یا ،د کنید که این کار با دست خسته کننده تر است.

انتخاب ارتقا دهید

Breville Sous Chef 16 Pro

ما این پردازنده بزرگ 16 فنج، را فقط در صورتی توصیه می کنیم که چندین بار در هفته برای جمعی آشپزی می کنید. Sous Chef بیش از دو برابر قیمت Cuisinart Custom 14 است و قدرتمندتر (و بسیار بزرگتر) از آنچه ا،ر مردم نیاز دارند است.