3 بهترین سرخ کن هوا در سال 2023

سرخ کن هوا مانند فر غذا را ترد می کند، اما مانند مایکروویو سریع و راحت عمل می کند.

اگر به دنبال یک وسیله آشپزخانه جمع و جور برای پر ، فاصله بین مایکروویو و اجاق معمولی هستید، یک سرخ کن هوای غلاف شکل ممکن است این کار را انجام دهد.

Philips HD9741/56 برای استفاده بصری است و طراحی ظریفی دارد که فضای زیادی را اشغال نمی کند. وقتی ظرفیتش پر شد، می‌توانست غذا را به طور یکنواخت‌تر از هر مدل غلاف شکل دیگری که ما آزمایش کردیم بپزد. با این حال، فقط در ویلیامز سونوما در دسترس است.

Cosori Pro LE 5 کوارتی بزرگ و زیبا است، با طراحی شیک و رابط کاربری آسان. جای تعجب نیست که خیلی ها یوتیوبرها و وبلاگ نویسان آن را سرخ کن هوای غلافی شکل مورد علاقه خود اعلام کرده اند. Cosori Pro LE جدیدترین نسخه انتخاب بودجه قبلی ما، Cosori Pro است، و ما فکر می کنیم که تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهد: سبد راحت تر برداشته می شود و غذای بیشتری نسبت به سایر انتخاب های ما جا می گیرد. اکنون 11 تنظیمات از پیش برنامه ریزی شده با کلمات به جای نمادهای مبهم غذا بر،ب گذاری شده اند. Pro LE نیز زیباتر به نظر می رسد. روکش مات شیکی دارد و صفحه نمایش لمسی برای ظاهری ساده تر به بالای دستگاه منتقل شده است. در مقایسه با دیگر انتخاب‌های ما، Cosori Pro LE غذا را ناهموارتر پخت. وقتی مثلاً در این دستگاه سیب زمینی سرخ کرده درست می کردیم، هر سرخ شده کمی متفاوت بود. برخی در انتهای آن ترد و در وسط نرم بودند و تعدادی کاملاً فلاپی بودند. اما ا،ر سرخ کن‌های هوای غلاف شکلی که ما آزمایش کرده‌ایم، در پخت یکنواخت عالی نیستند، و با توجه به قیمت، عملکرد ،وری به اندازه کافی خوب است.

همچنین عالی

مینی ورت، فوری 4 در 1

با این حال، هواخوری پریمیوم فیلیپس وسیله مورد علاقه ما برای سرخ ، هوا نیست. اگر فضای کافی و بودجه دارید، ما یک اجاق توستر سرخ کن بادی را پیشنهاد می کنیم که تطبیق پذیری بیشتری نسبت به نمونه های غلاف شکل خود دارد. اما در طول سال‌ها آموخته‌ایم که بسیاری از افراد به چند دلیل سبک غلاف را ترجیح می‌دهند. غلاف‌ها معمولاً فشرده‌تر هستند، به این م،ی که کمی سریع‌تر می‌پزند، زیرا فضای کمتری برای گرم ، فر وجود دارد. برخی از مردم همچنین دریافتند که استفاده از سبد سرخ کن با دسته دار آسان تر (یا فقط سرگرم کننده تر) به جای بیرون کشیدن یک ماهیتابه داغ از فر است. ما بیشتر وارد آن می شویم مزایا و معایب هر سبک زیر اما اگر زمان یا مکان کمی دارید، فقط چند وعده غذا می‌پزید و به غذاهای ترد علاقه دارید، یک سرخ‌کن هوای غلاف شکل ممکن است برای شما من، باشد.

انتخاب ما

فریزر پریمیوم فیلیپس HD9741/56

Instant Mini Vortex کوچک، قدرتمند و یکی از ارزان ترین مدل هایی است که ما آزمایش کردیم. در حالی که سبد علف هرز می‌تواند تنها برای یک وعده در یک زمان من، باشد، دستگاه گرما را به خوبی به گردش در می‌آورد و بدون کم‌آبی غذا می‌پزد.

Instant Mini Vortex 4-in-1 ثابت می کند که اندازه همه چیز نیست. علیرغم ظرفیت کوچک و 2 لیتری خود – کوچکترین سرخ کن بادی بود که آزمایش کردیم – در برابر ماشین های بسیار بزرگتر مقاومت کرد. اگرچه سبد مربعی Instant Mini کمی بیشتر از نیمی از ظرفیت سبد ،وری و یک لیتر کوچکتر از سبد فیلیپس است، اما می تواند یک وعده غذایی به اندازه کافی برای یک فرد گرسنه (یا دو نفر تنقلات) من، باشد. بسته به نوع غذا، مانند سیب زمینی سرخ کرده (که می توان روی هم چیده شود)، براونی یا پیتزا، مینی فوری می تواند به لطف شکل عریض و کم عمق، تقریباً به اندازه Philips Premium یا Cosori Pro LE جا بیفتد. علاوه بر این، این سرخ کن بادی غذا را به طور یکنواخت تر از سایر مواردی که ما آزمایش کردیم طبخ می کرد. رابط کارآمد آن تنها دارای چهار تنظیمات از پیش برنامه ریزی شده است – سرخ ، با هوا، برشته ،، پختن و گرم ، مجدد – که همگی با یک شماره گیری کار می کنند، که استفاده از Instant Mini را در خارج از جعبه آسان می کند.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-air-fryer/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

این سرخ کن بادی بهترین مدلی بود که ما در محدوده 100 دلار آزمایش کردیم. برخی از ویژگی‌هایی را که ما در فیلیپس دوست داشتیم، مانند یک سبد بزرگ مربعی و یک صفحه کنترل ساده، به اشتراک می‌گذارد، اگرچه به طور یکنواخت پخت نمی‌شود.

ما از سال 2017 ده‌ها مدل را آزمایش کرده‌ایم و معتقدیم Philips Premium Airfryer HD9741/56 بهترین مدل موجود است. استفاده از آن آسان است، غذا را به طور یکنواخت و یکنواخت تر از سایر سرخ کن های هوای غلافی شکل طبخ می کند و فضای زیادی را اشغال نمی کند.

پس از سال‌ها آزمایش، ما فکر می‌کنیم فیلیپس پریمیوم Airfryer HD9741/56 3 لیتری بهترین سرخ‌کننده هوای غلاف شکل موجود است. استفاده از آن آسان است، ردپای نسبتاً کمی دارد و غذا را به طور یکنواخت طبخ می کند. وقتی فیلیپس در مقابل مدل‌های مشابه برندهای دیگر آزمایش شد، عملکرد بهتری داشت: تردترین سیب زمینی سرخ کرده و یکنواخت‌ترین ناگت‌های مرغ طلایی را می‌پخت. ما همچنین دوست داریم که فقط چهار تنظیمات از پیش برنامه ریزی شده داشته باشد: سیب زمینی سرخ شده، مرغ، ماهی و گوشت، که به همه آنها از طریق یک شماره گیری روی صفحه کنترل که ساده و شهودی است، دسترسی پیدا می کنید. تنظیمات بیشتر در ماشین‌های دیگر مانند بیش از حد به نظر می‌رسد، زیرا در نهایت صرف نظر از تنظیمات دستی استفاده می‌کنیم. یک نکته منفی که باید به آن توجه کنید: سبد نسبت به سایرین که آزمایش کردیم سنگین تر است و قطعات بیشتری برای تمیز ، دارد (اگرچه می تو،د از برخی از آنها استفاده نکنید).

انتخاب بودجه