3 بهترین رطوبت گیر سال 2023

راه اندازی برنامه آسان است. ما همچنین متوجه شدیم که هشدارهای آن دقیق هستند و توانستیم دستگاه را با لمس صفحه نمایش از طریق تنظیمات آن بچرخ،م.

رطوبت‌گیر FFAD2233W1 Frigidaire نسبت به سایر گزینه‌های ما کوچک‌تر است – به کیف دستی در مقابل چمدان فکر کنید – و قیمت بسیار کمتری دارد. همچنین قدرت کمتری دارد. اما همه اینها آن را برای فضاهای کوچکتر مانند اتاق های رختشویی که در آن ماشین سنگ زنی بیش از حد کار می کند، انتخاب بهتری می کند.

سطل زهکشی بزرگ در این رطوبت گیر قدرتمند، موثر و قابل اعتماد به م،ای سفر کمتری به سینک برای تخلیه است – اما به بلند ، سنگین نیز نیاز دارد.

گزینه های ،ید

انتخاب ما

مکعب میدیا 50 پینتی

توانایی نظارت و کنترل رطوبت‌گیر از راه دور یک مزیت است، زیرا این دستگاه‌ها اغلب در گوشه‌های دور از دسترس خانه، مانند انباری یا زیرزمین استفاده می‌شوند. اتصال Wi-Fi Frigidaire Gallery FGAC5044W1 به شما امکان می دهد آن را از طریق برنامه Frigidaire (iOS و Android) نظارت و کنترل کنید و همچنین می تو،د آن را با Amazon Alexa و Google Home برای کنترل صوتی همگام کنید.

عملکرد توانمند به همراه نظارت از راه دور از طریق یک برنامه، این مدل را برای مناطق دور از دسترس جذاب می کند، اما با قضاوت از تجربه ما، برخی از رطوبت گیرهای Frigidaire تنها چند سال عمر می کنند.

گزینه های ،ید

دارای گواهی انرژی ستاره، دستگیره های جیبی راحت، و همان فضای ذخیره سیم دستی است که Frigidaire FGAC5044W1 بزرگتر ارائه می کند.

مکعب در آزمایش ما بسیار خوب عمل کرد، هم از نظر توانایی در کاهش رطوبت و هم از نظر بی صدا بودن عملکرد. و نویدبخش، رطوبت‌گیرهای Midea نسبت به ماشین‌های دیگر سازندگان شکایات بسیار کمتری در مورد ،ابی‌های مک،کی دریافت می‌کنند.

*در زمان انتشار قیمت بود 340 دلار.

سطل 2.2 گالنی در FGAC5044W1 به تخلیه مکرر بیشتری نسبت به Midea Cube نیاز دارد، اما زم، که پر شود تنها حدود 20 پوند وزن دارد و به سادگی خارج می شود، بدون اینکه نیازی به بلند ، یک واحد کمپرسور سنگین باشد.

*در زمان انتشار قیمت بود 279 دلار.

با این حال، برای دسترسی به سطل، شما باید واحد کمپرسور بالایی را که 38 پوند وزن دارد و یک سطل کامل 40 پوند وزن دارد، بردارید. اگر این کار برای شما دشوار است، تخلیه مکعب به صورت غیرفعال از طریق شیلنگ یک گزینه است، یا ممکن است به توصیه های دیگر ما نگاه کنید، که نیاز به بلند ، بسیار کمتری دارند.

در میان بررسی‌های مالک، FGAC5044W1 شکایات بیشتری از ،ابی مک،کی نسبت به Cube دریافت می‌کند، اما اگر به نظارت و کنترل از راه دور اهمیت می‌دهید، برنامه برتر Frigidaire این رطوبت‌گیر را شایسته بررسی می‌کند.

همچنین عالی

Frigidaire FFAD2233W1

همانطور که گفته شد، برنامه Midea باگ است، اتصال بی‌سیم فقط با شبکه‌های 2.4 گیگاهرتز کار می‌کند، و خدمات مشتریان Midea بررسی‌های بدی را دریافت می‌کند – اگرچه ما متوجه شده‌ایم که این موضوع برای ا،ر سازندگان رطوبت‌گیر صادق است.

همچنین عالی

گا،ی Frigidaire FGAC5044W1

Midea 50 Pint Cube مجهز به Wi-Fi با درجه انرژی ستاره در میان رطوبت گیرهای 50 پینتی منحصر به فرد است زیرا می تواند 4 گالن آب – دو برابر مقدار معمولی – جمع آوری کند. این ی،ی سفرهای کمتری برای خالی ، سطل.

این رطوبت گیر جمع و جور، کارآمد و مقرون به صرفه برای فضاهای کوچکتر مانند اتاق خواب و اتاق های خشکشویی طراحی شده است.

مانند ا،ر رطوبت‌گیرهای کوچک، FFAD2233W1 فاقد پمپ است، بنابراین باید سطل را به‌صورت دستی خالی کنید یا دستگاه را در جایی که می‌تواند در سینک یا فاضلاب کف تخلیه شود قرار دهید – که به ندرت در یک دفتر کار خانگی یا اتاق خواب کاربردی است.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-dehumidifier/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed