3 بهترین خنک کننده و یخچال شراب سال 2023

*در زمان انتشار قیمت بود 1995 دلار.

ما سرداب شراب ک،یک 80 Wine Enthusiast (که شراب را در یک دما ذخیره می‌کند) و Wine Enthusiast Cl،ic 70 Dual Zone Wine Cellar (که دارای دو بخش برای نگهداری شراب در دماهای مختلف و یک قفسه کمتر است) را توصیه می‌کنیم. برای کل،یونرهای جدی، EuroCave Premiere S یک مدل پایه عالی از یک برند برتر است که یخچال های شراب آن به دلیل دوام خود شناخته می شوند. اگر بودجه کمی دارید اما همچنان بهترین ها را می خواهید، می تو،د به دنبال مدل استفاده شده باشید.

انتخاب ما

Wine Enthusiast Cl،ic 80 Wine Cellar

Wine Enthusiast Cl،ic 80 Wine Cellar ،یبی برنده از ظرفیت ذخیره سازی، قیمت، ضمانت و ویژگی های یک برند قابل اعتماد با خدمات عالی به مشتریان را ارائه می دهد. از آنجایی که یخچال تک منطقه ای است (به این م،ی که کل چیز در یک دما باقی می ماند)، ک،یک 80 می تواند بطری های بیشتری نسبت به یک یخچال دو منطقه ای با همان اندازه (این فضا به خاطر ت،یم کننده منطقه از بین برود) در خود جای دهد.

اگر می خواهید چندین کیس را در یک زمان ذخیره کنید، Wine Enthusiast Cl،ic 80 Wine Cellar بهترین ،یب ظرفیت و قیمت را ارائه می دهد. و این شرکت برخی از بهترین خدمات مشتری را دارد که ما پیدا کردیم.

گزینه های ،ید

زیرزمین‌ها و یخچال‌های EuroCave در هتل‌های مجلل و رستوران‌های معتبر قرار دارند که مورد علاقه برخی‌ها، سرآشپزهای برتر و عاشقان شراب است. سراسر دنیا، و آنها شهرت زیادی برای ماندگاری بیش از یک دهه دارند.

*در زمان انتشار قیمت بود 1000 دلار.

این یخچال دارای ویژگی‌های برجسته و مشخص EuroCave است، از جمله قفسه‌های قابل جابجایی با ارتفاع قابل تنظیم با گهواره‌هایی که اشکال و اندازه‌های مختلف بطری را در خود جای می‌دهند (از کابین‌های شانه‌های پهن گرفته تا شامپاین‌های شکم گرد گرفته تا ریلینگ‌های کشیده). بعلاوه، Premiere S دارای گزینه ای برای درب محکم برای محافظت از بطری ها در برابر نور است، که این ویژگی بسیاری از یخچال ها فاقد آن هستند. Premiere S دارای یک سال ضمانت و پنج سال ضمانت کمپرسور است که یکی از سخاوتمندانه ترین سیاست هایی است که در تحقیقات خود یافتیم. این یخچال توسط Wine Enthusiast نیز فروخته می‌شود، بنابراین گزینه‌های مشابهی برای مشاوره و حمل و نقل مانند دیگر انتخاب‌های ما دارد.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-wine-fridges/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

قیمت آن ی،ان است و ویژگی های مشابه ک،یک 80 دارد، اما ک،یک 70 به شما اجازه می دهد تا شراب ها را در دماهای مختلف نگه دارید.

شش نفر از کارشناس، که با آنها صحبت کردیم، EuroCave را به ،وان برترین یخچال ساز شراب پیشنهاد ،د. EuroCave Premiere S ابتدایی ترین گزینه از خط تولید رستوران با کیفیت است، و مستقل است، بنابراین می تو،د آن را در هر جایی قرار دهید.

گزینه های ،ید

EuroCave هزاران یخچال شراب تولید می کند که قیمت برخی از آنها به اندازه یک ماشین است. 74 بطری EuroCave Premiere S (گزینه سطح پایه این شرکت) یکی از بهترین یخچال ها برای محافظت از یک مجموعه کوچک است.

*در زمان انتشار قیمت بود 1000 دلار.

همه به یک یخچال دو منطقه ای نمی خواهند، اما این مدل قرمز و سفید شما را برای نوشیدن در دمای من، آماده می کند. اما مقداری فضای ذخیره سازی را قرب، می کند.

گزینه های ،ید

اگر به راحتی بیشتر در محفظه‌های جداگانه برای رنگ‌های قرمز و سفید می‌خواهید (که به شما امکان می‌دهد آنها را در دمای سرو ایده‌آل خود نگهداری کنید)، ما Wine Enthusiast Cl،ic 70 Dual Zone را توصیه می‌کنیم.

هرچند یک قفسه کمتر دارد. برخی از کارشناسان به ما گفتند که یخچال‌های دو منطقه‌ای ممکن است بیشتر از کار بیفتند و زمان سخت‌تری برای حفظ دمای ثابت داشته باشند، اگرچه ا،ر شراب‌ها باید تحت نوسانات جزئی خوب باشند.

انتخاب ارتقا دهید

EuroCave Premiere S

Wine Enthusiast مشاوره تلفنی را برای کمک به ،ید ارائه می دهد. این شرکت در یخچال های شراب و لوازم جانبی تخصص دارد، در حالی که سایر ،ده فروشان ممکن است این دانش خاص را نداشته باشند. شراب علاقه مندان ارائه می دهد تحویل درب منزل برای یخچال های بزرگتر (با قیمت 300 دلار)، و این شرکت خدمات مشتری و گزینه های گارانتی قوی دارد.

همچنین عالی

Wine Enthusiast Cl،ic 70 Dual Zone Wine Wine Cellar

ک،یک 80 ممکن است در مقایسه با یک یخچال کوچک معمولی یا یک خنک کننده شراب با برند فروشگاهی بزرگ گران به نظر برسد، اما هنوز از بسیاری از یخچال های شراب کوچکتر و باکیفیت که ما به آنها نگاه کردیم، معقول تر است. (با توجه به بسیاری از کارشناسان شراب که با آنها صحبت کردیم، چند قانون جه، برای ،ید یک یخچال شراب وجود دارد: یخچالی دوبرابر اندازه ای که فکر می کنید می خواهید تهیه کنید، و به خاطر داشته باشید که یخچال ها همیشه کمتر از آنچه که وعده داده شده بود نگه می دارند (به دلیل اندازه های مختلف بطری)