3 بهترین جارو شارژی استیک 2023

Dyson V12 Detect Slim بیش از هر مدلی که ما آزمایش کرده‌ایم به یک جاروبرقی ایده‌آل نزدیک می‌شود. در اطراف مبلمان و روی پله ها سبک و چابک است و حتی روی قفسه ها، دیوارها و سقف ها نیز کار می کند.

چهار ساعت طول می کشد تا شارژ شود – طول، تر از بسیاری از مدل های دیگر – و به خودی خود نمی ایستد. Dyson آن را با دو سال گارانتی پوشش می دهد.

انتخاب ما

*در زمان انتشار قیمت بود 562 دلار.

دارای ویژگی های با تکنولوژی بالا است که استفاده از آن را تقریباً سرگرم کننده می کند، از جمله سنسوری که مکش را به طور خودکار تنظیم می کند، چراغ جلوی لیزری که گرد و غبار را در گوشه های کم نور روشن می کند، و صفحه نمایش LCD با شمارش مع، باتری و اطلاعات دیگر. همچنین یکی از بی صداترین مدل هایی است که ما آزمایش کرده ایم.

ا،ر جاروبرقی های بی سیم که کمتر از 200 دلار قیمت دارند وحشتناک هستند. Kenmore Elite CSV Max Cordless Stick Vacuum DS4095 یک استثنای نادر است، اما هنوز هم معاوضه های بزرگی را ایجاد می کند.

سر تمیزکننده موتوری آن روی زمین ، و فرش به همان اندازه خوب کار می کند (مثل Dyson V12 Detect Slim نیازی به تعویض برس ندارید) و دارای انواع ضمیمه های مفید از جمله برس موتوری برای موهای حیوانات خانگی و ابزار بسیار مفیدی برای شکاف کوچک برای ، های محکم.

Ryobi 18V One+ HP Cordless Pet Stick Vac Kit با میله غلتکی دوتایی یک ، کار کاملاً گرد است، اگرچه مانور دادن روی پله ها سنگین و سخت تر است.

انتخاب ما

Dyson V12 Detect Slim

این مدل ارزان، سبک و چابک است و انواع کفپوش ها را به خوبی تمیز می کند. اما باتری غیر قابل تعویض و گارانتی یک ساله آن ناامید کننده است.

گزینه های ،ید

در آزمایش‌های ما، عملکرد فوق‌العاده‌ای را ارائه داد و ذرات ، با اندازه‌ها و وزن‌های مختلف را در همه انواع طبقه جمع‌آوری کرد. سطل ، بزرگ 27 اونسی آن، که بیش از دو برابر سطل سطل انتخاب برتر ما است، به سرعت با ، یا ، پر نمی شود.

جاروبرقی به تنهایی ایستاده و حدود 35 دقیقه کار می کند. باتری در دو ساعت شارژ می شود (یکی از سریع ترین زمان های شارژ که در آزمایش های خود مشاهده کردیم) و با انواع ابزارهای Ryobi سازگار است.

*در زمان انتشار قیمت بود 150 دلار.

این مدل زیرک و با تکنولوژی بالا سبک، قدرتمند و به راحتی قابل مانور است. اما به خودی خود نمی ایستد و ، دان آن کوچک است.

گزینه های ،ید

بزرگترین نقطه ضعف V12 Detect Slim سطل ، 12 اونسی کوچک آن است که نیاز به تخلیه مکرر دارد. همچنین بسته به اینکه از آن بر روی فرش یا کف ، استفاده می کنید، باید بین دو برس مختلف تعویض کنید.

ما متوجه شدیم که این یک پاک کننده عالی هم روی فرش ها و هم روی زمین های ، است و ، و ، ها را به همان اندازه انتخاب های برتر ما جمع آوری می کند.

اما بزرگترین ایرادات آن گارانتی ضعیف یک ساله و باتری غیر قابل تعویض آن است. ما تردید داریم که این مدل برای مدت طول، یا حتی بیش از یک یا دو سال دوام بیاورد.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-cordless-stick-vacuum/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

فاقد اتصالات راحت و همه کاره است که انتخاب های برتر ما برای تمیز ، ، از روی اثاثه یا لوازم داخلی، گردگیری قفسه ها یا رسیدن به شکاف ها دارند.

این مدل دارای گارانتی سه ساله است – طول،‌تر از پوشش بیشتر وا،‌های استیک دیگر که ما آزمایش کرده‌ایم.

انتخاب بودجه

Kenmore Elite CSV Max Cordless Stick Vacuum DS4095

V12 Detect Slim با جاروبرقی‌های گران‌تر (مانند Dyson V15) در مکش، جریان هوا و قدرت پاک‌کنندگی رقیب است و دارای برس‌ها و اتصالات متعدد از جمله یک برس موتوری برای موهای حیوانات خانگی است. این دستگاه با یک بار شارژ به مدت 45 دقیقه کار می کند که بیشتر از سایر جاروبرقی هایی است که ما آزمایش کرده ایم.

این مدل سبک وزن برای تمیز ، راحت‌تر زیر مبلمان، هوشمندانه از وسط تا می‌شود و دارای یک سطل ، بسیار بزرگ 33 اونسی است. مدت زمان کارکرد آن 38 دقیقه است و در چهار ساعت شارژ می شود، مشابه Dyson V12 Detect Slim.