3 بهترین جاروبرقی سال 2023

برای مرتب ، گاه به گاه، Black+Decker Dustbuster AdvancedClean CHV1410L، با ابزارهای داخلی خود، جایگزین ساده‌تر و ارزان‌تری برای انتخاب‌های اصلی ما است. نمی تواند به بسیاری از نقاط ناخوشایند برسد یا موهای زیادی را از روی اثاثه یا لوازم داخلی کنده کند، اما همچنان می تواند ا،ر ، های خانگی را جمع آوری کند. بسیاری از رقبا را در جمع آوری گرد و غبار ش،ت داد. در حدود سه ساعت شارژ می‌شود، اما تنها حدود نه دقیقه کار می‌کند، مدت زمان بسیار کوتاه‌تری نسبت به پیشنهادهای برتر ما. Black+Decker آن را با دو سال گارانتی پوشش می دهد.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-handheld-vacuum/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

مکش قدرتمند این جارو برقی دستی، عمر باتری طول،، و سطل بزرگ، کار کوتاهی برای مرتب ، خانه و ماشین دارد.

گزینه های ،ید

کیت جاروبرقی دستی Ryobi 18V One+ Performance مکش قدرتمند، عمر باتری طول، و سطل بزرگ‌تر از تقریباً هر جاروی بی‌سیم دیگری که آزمایش کرده‌ایم ارائه می‌دهد. به راحتی گرد و غبار، غلات، و دیگر آشفتگی های رایج خانگی را جمع می کند. به مدت 18 دقیقه کار می کند و در کمتر از یک ساعت شارژ می شود – سریعتر از هر یک از وا، های دستی دیگر که امتحان کردیم. بسیاری از قطعات آن از جمله فیلترها و باتری آن به راحتی قابل تعویض هستند و باتری آن با تمامی ابزارهای One+ Ryobi سازگار است. برس گرد و غبار چرخشی و ابزار شکاف ورود به گوشه ها و شکاف ها را ساده می کند. گارانتی سه ساله آن یکی از قوی ترین جاروبرقی هایی است که ما آزمایش کردیم.

همچنین عالی

Black+Decker Dustbuster AdvancedClean+ HHVK515JP07 ، حیوانات خانگی را بهتر از هر مدل دستی دیگری که امتحان کرده ایم تمیز می کند. مکش بسیار خوبی دارد که با یک برس موتوری که ، ها را به هم می زند و ،های سرسخت را از روی اثاثه یا لوازم داخلی محکم جدا می کند، تقویت می شود. در کمتر از سه ساعت شارژ می‌شود و تا 25 دقیقه کار می‌کند (یکی از طول،‌ترین زمان‌ها در میان مدل‌های گروه آزمایشی ما)، و دارای یک ابزار شکاف قابل افزایش داخلی است. فیلترهای آن نیز قابل شستشو و تعویض هستند و حجم سطل آن بزرگترین وا، دستی است که ما آزمایش کرده ایم. Black+Decker آن را با دو سال گارانتی پوشش می دهد.

انتخاب بودجه

*در زمان انتشار قیمت بود 90 دلار.

انتخاب ما

کیت جاروبرقی دستی Ryobi 18V One+ Performance