3 بهترین جاروبرقی برای کف های چوبی سخت سال 2023

*در زمان انتشار قیمت بود 350 دلار.

*در زمان انتشار قیمت بود 562 دلار.

هر جارو برقی می تواند کف های چوبی را تمیز کند – این ساده ترین کار ممکن برای جاروبرقی است. برای از بین بردن گرد و غبار، مو، ،ده ها یا هر چیز دیگری از کف چوب، کاشی یا لمینت خود به چیز خاصی نیاز ندارید. اما برخی جاروبرقی ها این کار را کمی بهتر از بقیه انجام می دهند. برای جلوگیری از پراکندگی ، یا احتمالاً آسیب رساندن به کفپوش حساس، به دنبال مدلی باشید که به شما امکان می دهد رول برس چرخان را خاموش کنید یا رول برس مخصوص پارچه نرم داشته باشد یا اصلاً رول برس نداشته باشد.

انتخاب ما

Shark Navigator Lift-Away NV352

سر پاک کننده لیزر باریک کرکی V12 Detect Slim دارای یک رول برس میکروفیبر است که به طور خاص برای مکیدن گرد و غبار و ، از کفپوش طراحی شده است و در عین حال از سطوح حساس – از جمله کف چوبی – در برابر ،اش محافظت می کند. سر تمیزکننده مجزای موتورهد آن دارای موهای زائد و پره های موبر است که به خوبی روی فرش و موکت کار می کند. این مدل دارای چندین ویژگی با تکنولوژی بالا است که استفاده از آن را تقریباً سرگرم کننده می کند. اینها شامل سنسوری است که مکش را به طور خودکار تنظیم می کند، چراغ جلوی لیزری که گرد و غبار را در گوشه های کم نور روشن می کند و صفحه نمایش LCD با شمارش مع، باتری و ذرات شمارشگر.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-vacuum-for-hardwood-floors/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

این جاروبرقی زیرک برای کف‌های چوبی سخت و موکت‌های کم پرز شامل ابزارهایی است که برای انجام درست کار طراحی شده‌اند. این به یک ویرایشگر Wirecutter یک دهه تمیز ، عالی و بدون مشکل داده است.

گزینه های ،ید

اگر قصد ندارید فرش‌ها را تمیز کنید (یا حداقل فرش‌های ضخیم را تمیز نکنید)، می‌تو،د جارویی تهیه کنید که برای تمیز ، کف‌های ، ساخته شده است. اینها اغلب مدل‌های «فقط مکش» و بدون رول برس هستند. یکی از جاروبرقی های مکش که ما واقعاً به آن علاقه مندیم Miele Cl،ic C1 Pure Suction است. جاروبرقی‌های قوطی Miele برای دهه‌ها دوام می‌آورند، تقریباً بی‌صداتر از هر جاروبرقی دیگری کار می‌کنند و فیلتر عالی دارند. مکش خالص ک،یک C1 ارزان‌ترین مدل قوطی Miele است که می‌تو،د ب،ید. دارای یک سر تمیز کننده فقط مکش (بدون رول برس) با موهای نرم در اطراف لبه‌ها است که به آن اجازه می‌دهد به آرامی روی طبقات برهنه سر بخورد. مکش قوی به آن اجازه می دهد تا روی فرش های کم پرز نیز به خوبی کار کند.

همچنین عالی

Dyson V12 Detect Slim

این مدل زیرک و با تکنولوژی بالا سبک، قدرتمند و به راحتی قابل مانور است. سر پاک کننده Laser Slim Fluffy آن به طور خاص برای گیر، گرد و غبار و ، از کف های ، طراحی شده است.

گزینه های ،ید

*در زمان انتشار قیمت بود 200 دلار.

جاروبرقی همه جانبه مورد علاقه ما – برای هر نوع کفپوشی – Shark Navigator Lift-Away NV352 است. این دستگاه با قیمت من، و بادوام همیشه در تست‌های تمیز ، ما بر روی تمام سطوح، از جمله کف‌های ،، بسیار خوب عمل کرده است. می‌تو،د رول برس را روشن یا خاموش کنید، بنابراین وقتی در حال تمیز ، چوب، مشمع کف اتاق، یا کاشی هستید، ،‌های سخت مانند خاک گربه یا غلات صبحانه را در اتاق پخش نمی‌کند. و حتی اگر در حال حاضر فقط نیاز به تمیز ، کف‌های ، دارید، اگر روزی نیاز به تمیز ، فرش یا فرش دارید، این جاروبرقی ،ه ،ید شما را در آینده تضمین می‌کند.

انتخاب ارتقا دهید

Miele Cl،ic C1 Pure Suction

یکی دیگر از راه های موثر برای تمیز ، کف های ، استفاده از جاروبرقی با رول برس پارچه ای نرم است. به جای تلاش برای هم زدن و پرت ، ، ها، همانطور که رول برس معمولی انجام می دهد، یک رول برس کرکی اساساً ، ها را هنگام حرکت از کف به سمت ورودی خلاء در آغوش می گیرد. چندین شرکت این نوع سرهای تمیزتر را تولید می کنند، اما در آزمایشات ما Dyson V12 Detect Slim بهترین عملکرد را داشت.

جاروبرقی عمودی مورد علاقه ما برای ا،ر خانه‌ها به خوبی کار می‌کند، با ویژگی‌های قابل تنظیم که آن را هم روی کف‌های چوبی سخت و هم روی سطوح دیگر مؤثر می‌کند.