3 بهترین توستر سرخ کن هوا در سال 2023

اگر به دنبال دستگاه ،یبی هستید که می‌تواند نان را با هوا سرخ کند، نان برشته کند، غذا بپزد یا مقادیر بیشتری غذا برشته کند، ما سرخ‌کن هوشمند اجاق گاز Breville را پیشنهاد می‌کنیم. از میان همه سرخ کن‌های هوا و اجاق‌های توستری که آزمایش کرده‌ایم، این یکی از تنها محصولاتی است که به‌طور مؤثر بهترین‌های هر دو دستگاه را با هم ،یب می‌کند. در مقایسه، بیشتر سرخ کن‌های هوای غلاف‌دار دارای فن‌های بزرگی هستند که می‌توانند جریان‌های قدرتمندی از هوای گرم را منفجر کنند و به سرعت غذای ترد تولید کنند. اما فن‌های کانوکشن آنها را نمی‌توان خاموش یا تنظیم کرد، بنابراین برای کارهای ظریف‌تری مانند پخت عالی نیستند. در همین حال، اجاق‌های توستر کانوکشن، بزرگ‌تر و همه‌کاره‌تر هستند، اما اغلب به اندازه کافی قدرتمند نیستند تا به همان سطح تردی دست یابند، و مطمئناً به این سرعت هم نیستند..

اگرچه در مقایسه با اجاق‌های توستر معمولی هنوز گران است، اما توستر سرخ کن با هوای اصلی Cosori بهترین عملکرد را در اجاق توستر سرخ کن هوا داشت که زیر 225 دلار آزمایش کردیم. در آزمایش‌های ما به اندازه Breville یا Cuisinart پخته نمی‌شد، اما با توجه به قیمت پایین‌تر، نتایج را کاملاً قابل قبول یافتیم. مانند دیگر انتخاب‌های ما، ،وری تنظیمات مفیدی فراتر از پخت، برشته ، و سرخ ، هوا دارد، مانند کوکی‌ها، آب‌گیری و ،ر. اگرچه تنظیمات جوجه گردان آن مرغ پخته ای یکنواخت تولید نمی کند (هیچ ویژگی جوجه گرد، که ما آزمایش کرده ایم ندارد)، مرغ سرخ شده در تابه ما به طور یکنواخت قهوه ای طلایی شد، تقریباً به خوبی مرغ هایی که در دیگر انتخاب هایمان پخته بودیم. Cosori دارای دو سرعت فن کانوکشن (مانند دیگر انتخاب های ما) است و می تواند یک فر 5.5 لیتری هلندی (بدون درب) را در خود جای دهد. تنها با یک قفسه فر عرضه می شود، اگرچه تابه کباب آن می تواند به ،وان قفسه دوم عمل کند. Cosori همچنین شامل یک کتابچه دستور العمل است، که اگر به دنبال راهنمایی در هنگام آشپزی با فناوری همرفت هستید، بسیار خوب است.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-air-fryer-toaster-oven/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

چیزی که Breville را به دستگاهی منحصربفرد تبدیل می‌کند این است که نسبت به سایر اجاق‌های توستر در این دسته، می‌تواند غذا را سریع‌تر ترد کند. همچنین دارای ظرفیت فر بزرگ و دو قفسه ای است (به اندازه کافی بزرگ است که برای یک فر هلندی 6 لیتری بدون درب یا 5.5 لیتری با درب قرار می گیرد). و برای کنترل بیشتر می تواند بین دو سرعت فن کانوکشن جابجا شود. همچنین با چند تنظیمات اضافی ارائه می شود: ثابت ،، گرم ، مجدد، کوکی ها، پخت آهسته و آبگیری. با این حال، اگر سرعت یک اولویت بزرگ نیست، یا اگر فکر نمی کنید از این ویژگی های اضافه شده استفاده کنید، احتمالاً به همان اندازه از ما راضی خواهید بود. انتخاب دوم، توستر کانوکشن آشپز Cuisinart TOB-260N1، که هزینه بسیار کمتری دارد و نتایج مشابهی را تنها با کمی زمان اضافی ارائه می دهد.

نایب قهرمان

اجاق توستر کانوکشن سرآشپز Cuisinart TOB-260N1 بود انتخاب برتر در اولین راهنمای سرخ کن بادی ما (بله، ما یک اجاق توستر کانوکشن را روی هر یک از غلاف ها انتخاب کردیم)، و هنوز فکر می کنیم که سرخ ، با هوا بسیار خوب عمل می کند، حتی اگر به ،وان سرخ کن هوا تبلیغ نشده باشد. این می تواند نتایج مشابهی را با سرخ کن هوشمند اجاق گاز برویل پرو ارائه دهد، اما فن آن کمی قدرتمندتر است، بنابراین برای رسیدن به همان سطح تردی کمی بیشتر طول می کشد. همچنین یک تنظیم اختصاصی برای سرخ ، هوا یا یک سبد سرخ ،ی با هوا ندارد، اما تا زم، که می د،د سرعت همرفت برابر با سرخ ، هوا است، واقعاً برای تهیه یک دستور سرخ کن بادی به این چیزها نیاز ندارید. برای بیش از 100 دلار کمتر از برویل، این مدل یک ،ید عالی است. دارای دو قفسه فر و دو سرعت فن کانوکشن است و می‌تواند همه کارها را از برشته ، مرغ قهوه‌ای طلایی تا پخت حتی لایه‌های کیک انجام دهد. در تنظیم سرعت همرفت، همچنین کار بسیار عالی (البته کندتر) در ترد ، تنقلات یخ زده مانند چوب ماهی یا انگشتان مرغ را انجام می دهد. لوازم جانبی نیز مفید هستند: این تنها مدلی است که ما تا به حال آزمایش کرده‌ایم که به جای یک تابه ش،ه سنگ پیتزا سرامیکی دارد.. در حالی که هنوز می تواند یک اجاق هلندی 6 لیتری (بدون درب) را در خود جای دهد. ظرفیت Cuisinart کمی کمتر از Breville است. این اجاق همچنین فاقد برخی از جزئیات ریز (مانند علامت‌گذاری موقعیت قفسه روی در) و تنظیمات (مانند ثابت) است که باعث می‌شود استفاده از انتخاب بالا راحت‌تر و حتی کمی لو، باشد.

انتخاب بودجه

اجاق توستر هوا سرخ کن Cosori اصل

Cosori دارای بسیاری از ویژگی های مدل هایی است که قیمت آنها دو برابر است. به طور مساوی مانند دیگر انتخاب های ما پخته نمی شود، اما نتایج هنوز من، بود، به خصوص با توجه به قیمت نسبتا پایین آن.

برخلاف ا،ر مدل‌ها، این اجاق گاز گران‌قیمت به همان اندازه که یک اجاق گاز توستر دارد، عملکرد خوبی دارد. همچنین دارای تنظیماتی برای نسوز نان، پخت آهسته و آبگیری است.

گزینه های ،ید

*در زمان انتشار قیمت بود 400 دلار.

اگر می خواهید در فضای پیشخوان صرفه جویی کنید، کمتر ،ج کنید یا غذای کوچک تری را در یک زمان بپزید، ممکن است بخواهید یک سرخ کن بادی شکل غلاف تهیه کنید. و اگر به دنبال یک اجاق توستر معمولی بدون تنظیمات سرخ کن مخصوص هستید، ما برای آن ها نیز راهنمای داریم. اگر برای تصمیم گیری در مورد ،ید به کمک بیشتری نیاز دارید، ما شما را با اطلاعات بیشتری راهنمایی می کنیم مزایا و معایب از هر دستگاه

انتخاب ما

Breville Smart Oven Air Fryer Pro