3 بهترین اجاق گاز القایی قابل حمل 2023

در آزمایش‌های ما، این مشعل القایی با ویژگی‌های عالی و ردپایی متوسط، ساده‌ترین کارکرد برای پخت و پز روزانه بود.

برای این به‌روزرس،، چندین مشعل مخصوص (همگی با قیمت بیش از 120 دلار) را بررسی کردیم که برای پخت و پز دقیق، آشپزی همراه با برنامه‌های دستور پخت یا کار با قابلمه‌ها و تابه‌های بزرگ‌تر طراحی شده‌اند. ما همچنین یک مشعل دوگانه و دو مشعل تجاری سطح پایه را فقط برای ضربه زدن آزمایش کردیم. برای توصیه‌های ما از آن آزمایش‌ها، ببینید دیگر اجاق‌های القایی خوب.

انتخاب ما

Duxtop 9600LS

Duxtop 9600LS بهترین ،یب از تنظیمات، سازگاری، ویژگی ها و قابلیت استفاده را در رده خود دارد. قیمت آن کمی بیشتر از انتخاب اصلی قبلی ما، Duxtop 9100MC است، اما پول اضافی برای شما یک کنترل پنل نرم‌تر و همچنین توانایی پخت همه چیز با دقت بیشتر و ناامیدی کمتر را برای شما می‌،د. 9600LS دارای 20 تنظیم قدرت و 20 تنظیم دما است، که بزرگترین محدوده مشعل هایی است که ما آزمایش کردیم، و دمای پایین تر را بهتر از انتخاب قبلی ما حفظ می کند. از بین تمام اجاق‌های القایی که آزمایش کردیم، این یکی از اجاق‌های پخت و پز القایی نیز در حفظ سطح حرارت یا دمای مورد نظر نرم‌تر بود، بنابراین سوزاندن یا پاشیدن کمتر و نیاز کمتری به شناور شدن روی قابلمه در حال جوشیدن وجود دارد. این یک رابط تمام شیشه ای و یک صفحه نمایش LCD روشن دارد که تمیز ، و خواندن آن نسبت به انتخاب قبلی ما آسان تر است، و فقط کمی فضای کمتری روی پیشخوان می گیرد. همچنین دارای چندین ویژگی مفید از جمله یک تایمر 10 ساعته نادر، و همچنین دکمه های قفل، جوش و گرم است که به نظر ما برای پخت و پز روزانه بسیار مفید هستند.

انتخاب بودجه

Duxtop 9100MC

انتخاب برتر قبلی ما، Duxtop 9100MC، دارای 15 تنظیم برق و 15 تنظیم دما است. با این حال، در طول آزمایش، این مشعل گرما یا دمای تنظیم شده را به آرامی Duxtop 9600LS حفظ نکرد، به این م،ی که باید توجه بیشتری به پخت و پز داشته باشید و دما را بیشتر با 9100MC تغییر دهید. علاوه بر این، پنل کنترل قدیمی مدرسه به همان اندازه ساده است: پنل شیشه ای نیست و به جای کنترل های لمسی حسگر از دکمه ها استفاده می کند. همچنین دکمه‌های قفل، گرم و جوش را حذف نمی‌کند، و کمی بزرگ‌تر است و کمی بلندتر از دو انتخاب برتر ما نیز صدا می‌دهد. (برخلاف Duxtop 9100MC، 9600LS دارای لبه های گرد است که این مدل را کمی کارآمدتر می کند.) هیچ یک از این ایرادات در قیمت پایین تر این مدل کاملاً مشکل ساز نیست – و در واقع، 9100MC ممکن است به ویژه برای این مدل خوب باشد. فن آوری، کاربر گاه به گاه، یا فضای Airbnb که در آن یک جریان دائمی از مهمانان باید نحوه استفاده از آن را بیابند.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-portable-induction-cooktop/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

*در زمان انتشار قیمت بود 75 دلار.

اگرچه پخت و پز این برترین انتخاب قبلی به آس، انتخاب ما نیست، اما دستگاهی عالی برای قیمت من، است، و عدم وجود زنگ و سوت در آن ممکن است برای کاربران نادر یا کم تکنولوژی ایده آل باشد.