2 بهترین توستر 2023

این مدل گران قیمت نان را به طرز عالی برشته می کند. و طراحی آن ظریف است، بنابراین در یک پیشخوان عالی به نظر می رسد. اما هنوز هم برخی از مشکلات توسترهای ارزانتر را دارد، بنابراین ممکن است آنقدر دوام نداشته باشد که قیمت بالای آن را توجیه کند.

داستان آشناست در نهایت روی یک توستر گران قیمت می خورید، به این امید که هر روز نان تست رویاهای شما را بدون ش،ت درست کند. اما پس از چند سال، دستگاه شروع به لکه دار شدن می کند یا به کاپوت تبدیل می شود. این ناامید کننده و پرهزینه است!

پس از برشته ، کوه‌های کربوهیدرات در 32 توستر در طول سال‌ها، ما فکر می‌کنیم که Cuisinart بهترین توازن را بین عملکرد، کیفیت و ویژگی‌ها ارائه می‌کند بدون اینکه از شما بخواهد بیش از حد هزینه کنید. ما نمی تو،م تضمین کنیم که در طول زمان به طور یکنواخت برشته می شود یا برای چندین دهه دوام می آورد (تعداد کمی از توسترهای مدرن این کار را انجام می دهند). اما ما فکر می کنیم که شما به ارزش پول خود خواهید رسید.

متأسفانه، مهم نیست که چقدر هزینه می کنید، توسترها مانند گذشته ساخته نشده اند. به همین دلیل است که ما توستر پ،تیکی فشرده 2 تکه کوچک Cuisinart CPT-122 را به شما پیشنهاد می کنیم.

برای درک اینکه چرا ا،ر توسترها مستعد ،ابی به نظر می‌رسند، با گروه علوم و مهندسی مواد در دانشگاه ایالتی اوهایو تماس گرفتیم. گروهی از دانش‌آموزان متعهد دو توستر پیشنهادی ما و همچنین برخی از توسترهای قدیمی را جدا ،د. تجزیه و تحلیل را روی آنها اجرا کنید. غذای بزرگ جای تعجب ندارد: لوازم الکترونیکی ظریف و قطعات ارزان‌تر که در ا،ر توسترهای مدرن یافت می‌شوند، فضای زیادی را برای ،اب شدن کارها در طول زمان باقی می‌گذارند. تعدادی متغیر وجود دارد که می تواند باعث ،ابی توستر شود و پیش بینی طول عمر دقیق آن دشوار است. اما توصیه می کنیم فقط آنچه را که فکر می کنید معقول است برای چیزی که ممکن است تقریباً پنج سال برای شما دوام بیاورد ،ج کنید (و بد،د که عمر شما می تواند بیشتر یا کمتر از آن دوام بیاورد). همچنین ممکن است بخواهید به جای آن یک اجاق توستر تهیه کنید – آنها بسیار متنوع تر از یک توستر اسلات هستند، و طبق تجربه ما، آنها همچنین قابل اعتمادتر هستند.

انتخاب ما

توستر پ،تیکی فشرده 2 تکه Cuisinart CPT-122

توستر پ،تیکی فشرده 2 تکه Cuisinart CPT-122 و نسخه چهار اسلات آن، توستر پ،تیکی فشرده 4 برش Cuisinart CPT-142، هر دو بهترین و یکنواخت ترین نان قهوه ای را در بین تمام توسترهایی که آزمایش کردیم تولید ،د (این بود در چندین دور آزمایش در طی چندین سال، با بیش از یکی از مدل‌های مشابه صادق است). Cuisinarts طیف گسترده‌ای از تنظیمات و کنترل‌های آسان برای استفاده را ارائه می‌دهد و در دسته‌ای پس از دسته‌ای در لمس خنک می‌مانند. که گفت، ما می د،م از تحقیقاتی که ما سفارش دادیم سیم‌های ،صر گرمایش در توسترهای مدرن به اندازه‌ای که می‌توانستند قوی نیستند و در طول زمان بیشتر مستعد ش،تگی می‌شوند. ما همچنین برخی از نظرات مشتریان را خوانده‌ایم که نشان می‌دهند ممکن است برخی از مشکلات کنترل کیفیت وجود داشته باشد که باعث می‌شود Cuisinarts به طور یکنواخت نان تست کند (اگرچه با چهار مدلی که درازمدت آزمایش کرده‌ایم هیچ مشکلی نداشته‌ایم – دو مدل از سال 2018 و دو مدل از سال 2020). با این حال، هیچ یک از این مسائل منحصر به توسترهای Cuisinart نیست – به نظر می رسد ا،ر مدل های رقیب مشابه هستند، حتی مدل های گران تر. و Cuisinarts تحت پوشش یک ضمانت سه ساله سخاوتمندانه قرار می گیرد (در مقابل ضمانت یک ساله ای که با ا،ر توسترهای دیگر ارائه می شود)، بنابراین شما می تو،د در صورت دریافت لیمو، ضمانت خود را برگرد،د.

انتخاب ارتقا دهید

توستر Breville BTA720XL Bit More

این توستر ارزان و معمولی تقریباً از هر مدل دیگری که ما آزمایش کردیم، نان را یکنواخت تر قهوه ای می کرد. توسترها به خاطر طول عمرشان شناخته شده نیستند، بنابراین ما دوست داریم که Cuisinart با ضمانت سه ساله پوشش داده شود.

توستر دو شکافی از جنس استنلس استیل Breville BTA720XL Bit More یکدست ترین نان تست را در بین هر مدلی که آزمایش کردیم – قهوه ای طلایی بدون لکه یا خط سفید – حتی پس از اینکه چندین دسته پشت سر هم درست کردیم تولید کرد. همچنین دارای یک دکمه «کمی بیشتر» برای ذخیره نان تست (که به شما امکان می‌دهد کمی زمان بیشتری به یک برش از کار افتاده اضافه کنید) و یک اهرم «Lift & Look» (که به شما امکان می‌دهد بدون وقفه به آماده بودن برش خود نگاه کنید. چرخه برشته ،). و در حالی که ما این را در آزمایش های طول، مدت خود تجربه نکرده ایم، برخی از آنها را خوانده ایم نظرات مشتریان که می گویند این مدل بعد از یک یا دو سال استفاده شروع به برشته ، ناموزون می کند. بر اساس ما پژوهش، می د،م که پرداخت بیشتر همیشه به کیفیت بهتر ترجمه نمی شود. Breville یک توستر با ظاهر بهتر با ویژگی های بیشتر و مدارهای پیچیده است. اما دارای ،اصر گرمایشی برتر یا قطعات الکتریکی با کیفیت بهتر نسبت به Cuisinarts نیست که هزینه آن بسیار کمتر است. با این اوصاف، هر دو توستر Breville و Cuisinart به اندازه کافی خوب ساخته شده اند که به طور منطقی می توان انتظار داشت که آنها حدود پنج سال دوام بیاورند (ممکن است طول، تر یا کوتاه تر باشد، اما طول عمر بستگی به نحوه پایداری مدار و ،اصر گرمایشی دارد). فقط این را در نظر داشته باشید که تصمیم می گیرید برای Breville بیشتر هزینه کنید یا خیر.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-toaster/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed