2 بهترین براکت کولر گازی پنجره 2023

اگر با نصب سخت افزار مشکلی ندارید، این مدل بهترین براکتی است که نیاز به سوراخکاری دارد.

انتخاب ما

قفسه بالایی TSB-2438

این براکت گران قیمت اما بدون خطا نیازی به سوراخ کاری ندارد و می توان آن را در کمتر از پنج دقیقه مونتاژ کرد.

از بین تمام براکت‌های AC که آزمایش کرده‌ایم، نصب قفسه بالا TSB-2438 بسیار ساده‌ترین است. این کار نیازی به حفاری یا نصب سخت افزاری ندارد—شما به سادگی روی قطعات کلیک کنید، آنها را با دست تنظیم کنید و سپس براکت را در پشت قاب پنجره خود قفل کنید. وزن AC برای محکم ، براکت در جای خود کافی است و می تواند AC های تا وزن 200 پوند را پشتیب، کند که حتی سنگین ترین مدل ها را نیز پوشش می دهد. از آنجایی که هیچ سوراخی در کار نیست، می تو،د به سرعت و به راحتی این براکت را نیز جدا کرده و دوباره نصب کنید. اگر قصد دارید AC خود را در ماه های سردتر در داخل خانه ذخیره کنید، یا اگر انتظار دارید با فرکانس حرکت کنید (اجاره ها، توجه داشته باشید) این یک مزیت بزرگ است.

انتخاب بودجه

Frost King ACB80H

Frost King ACB80H بهترین براکتی است که ما آزمایش کردیم و برای نصب نیاز به حفاری دارد، و ما فکر می کنیم که با توجه به اینکه این مدل Frost King کمتر از نصف قیمت انتخاب برتر ما است، این یک معامله منصفانه است. این از مواد محکم‌تری نسبت به سایر براکت‌های AC ساخته شده است، و دستورالعمل‌های موجود در آن واضح‌تر از آنچه در رقابت دریافت می‌کنید است. شما باید طاقچه خود را سوراخ کنید و چندین پیچ و یک پیچ را ببندید، که همه اینها به این م،ی است که باید به ابزارهای لازم دسترسی داشته باشید (و اعتماد به نفس استفاده از آنها در حالی که به بیرون خم شده اید). توجه داشته باشید که این براکت Frost King برای پشتیب، از ACهای تا 80 پوند درجه بندی شده است – وزن بسیار کمتری نسبت به انتخاب برتر ما، اگرچه هنوز هم باید برای ا،ر واحدهای پنجره ای که تا 12000 Btu را دارند کار کند.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-window-air-conditioner-،cket/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار