کولرهای هوا توسط برندهای برتر لوازم خانگی در هند؛ انتخاب فصل

علاوه بر این، بسیاری از خانه‌ها وجود دارند که قبلاً یک دستگاه تهویه مطبوع دارند، اما یک کو، هوا را به ،وان پشتیبان من،‌تر می‌دانند.

برخی از دلایلی که کو،های هوا ترجیح داده می شوند

  • کیفیت هوای عالی– کو،های هوا از برند پیشرو لوازم خانگی در هند، مانند کو،های گازی، نه تنها برای تولید هوای خنک، بلکه از نظر بهداشتی نیز هوای پاکیزه می‌شوند. به این ترتیب، سازندگان کو،های هوا، واحدهای خنک کننده هوای خود را با مخازن آنتی باکتریال مجهز می کنند که تامین هوای بهداشتی و تمیز را تضمین می کند. چنین هوای تمیزی در اتاق باعث تسکین و همچنین جلوگیری از ذرات گرد و غبار و سایر اجسام باکتریایی موجود در هوا می شود که باعث ناراحتی می شوند.
  • پدهای خنک کننده با کیفیت خوب– پدهای خنک کننده بزرگ ترین عامل تعیین کننده مدت زم، است که یک کو، هوا می تواند خود را در گرمای طاقت فرسا تابستان حفظ کند. راندمان پدهای خنک کننده بسیار مهم است زیرا پدهای خنک کننده دارای ساختار خوبی هستند که قادر به نگهداری حدا،ر ظرفیت آب هستند. در واقع، برند پیشرو لوازم خانگی در هند دارای ،یبی از پشم چوب و لانه زنبوری است که حدا،ر اثر خنک کننده را در منطقه ای که کو، نصب می شود، ارائه می دهد.
  • انحراف هوای چشمگیرکو،های هوا باید به گونه ای عمل کنند که هوا را به تنهایی در یک فضا محصور نکنند. علیرغم بهترین پدهای خنک کننده نصب شده در کو، هوا، هنوز هم باید از فناوری انحراف هوا پشتیب، شود. انحراف هوا به هدف دریافت هوای خنک در مکان های بزرگتر برای مدت زمان نسبتاً طول، کمک می کند. در نتیجه، هر گوشه و کنار اتاق بزرگتر خنک می شود.
  • سازگاری با اینورتر– در زمان های اخیر، تقاضای فزاینده ای برای کو،های هوا سازگار با اینورتر وجود داشته است. همه می خواهند تا زم، که می توانند شادی هوای خنک را حفظ کنند. بهترین برند لوازم خانگی در هند به این ترتیب کو،هایی ساخته است که با اینورترها سازگار هستند و می توانند هوای خنک را حتی در صورت قطع برق ارائه کنند.

Intec Appliances پیشرو در هند است برند لوازم خانگی در هند با طیف کاملی از بهترین کو،ها، کو،های هوا و سایر لوازم برقی. با انگیزه ارائه محصولات باکیفیت با بهترین قیمت، طیف گسترده ای از محصولات را ایجاد کرده ایم که کیفیت ساخت استثنایی و استانداردهای بهره وری انرژی بالایی دارند. لوازم خانگی اینتک را انتخاب کنید تا خانه های خود را با راحتی و فناوری تزئین کنید.

منبع: https://www.intec.co.in/blog/air-coolers-by-top-،me-appliances-،nds-in-india-c،ice-of-season/#utm_source=rss&utm_medium=rss?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=air-coolers-by-top-،me-appliances-،nds-in-india-c،ice-of-season&utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=air-coolers-by-top-،me-appliances-،nds-in-india-c،ice-of-season

گرمای تابستان در این زمان از سال غیرقابل تحمل است و مردم نسبتاً از گذراندن وقت خود در داخل خانه خوشحال هستند. اگرچه آنها در معرض گرمای مستقیم خورشید نیستند، اما دمای گرم آن را به همان اندازه ناراحت کننده می کند. بنابراین نیاز به هوای خنک به گوش می رسد. در حالی که بسیاری از خانه ها کو، گازی را از خانه برندهای برتر لوازم خانگی در هند نصب می کنند، بسیاری از خانواده ها راه حل های مقرون به صرفه را برای خنک ، خانه های خود ترجیح می دهند. اینجاست که کو،های هوا به کار می‌آیند زیرا این دستگاه‌ها عملکرد بالایی دارند و در عین حال مقرون به صرفه هستند.

کو،های هوا توسط برندهای برتر لوازم خانگی در هند؛  انتخاب فصل