چگونه می توانید مصرف برق را برای کولر گازی خود کم نگه دارید؟

واحد AC خود را بازسازی کنید

اگر به دنبال کم مصرف ترین کو، گازی در هند هستید، لوازم خانگی اینتک برندی است که باید برای تمام لوازم برقی خود انتخاب کنید. با تخصص و دانش خود برای پاسخگویی به بازارهای هند، ما سیستم های تهویه مطبوع درجه یک را تولید می کنیم که می تواند با ماه های سخت تابست، فصل مبارزه کند. با سخت افزار قوی، مهندسی عالی، و ارزش عالی برای پول، ما همیشه در تلاش برای ارائه بهترین لوازم الکترونیکی هستیم.

منبع: https://www.intec.co.in/blog/،w-you-can-keep-low-power-consumption-for-your-air-conditioner/#utm_source=rss&utm_medium=rss?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=،w-you-can-keep-low-power-consumption-for-your-air-conditioner&utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=،w-you-can-keep-low-power-consumption-for-your-air-conditioner

و حالا! شما قبلاً یک AC از یک شرکت معتبر دارید برند کو، گازی در هند که به زودی علائم فروپاشی را نشان می دهد. اما شما در موقعیتی نیستید که یک مورد جدید نیز تهیه کنید. بنابراین، در مورد ارتقا AC خود با یک مقاوم سازی چطور؟ بر خلاف این باور که مقاوم سازی یک حرکت بحث برانگیز است. در واقع به افزایش بهره وری انرژی یک AC ضعیف کمک می کند. در فرآیند مقاوم‌سازی، ممکن است اضافه ، تهویه بیشتر، کنترل‌های فن کندانسور یا تعویض کمپرسور را در نظر بگیرید. مقاوم سازی همچنین گزینه خوبی برای ارتقای AC خود با قطعات مدرنی است که با AC نسبتا قدیمی موجود در خانه یا فضای اداری شما سازگار است.

عایق بندی من، فضا برای دست نخورده نگه داشتن هوای خنک

البته، برندهای برتر تهویه مطبوع در هند انرژی کارآمد هستند، اما اگر هوای خنک از بین برود، نمی‌تو،د بهترین بهره را از آنها ببرید. بنابراین، عایق کاری ناحیه ای که قرار است با هوای خنک تامین شود، مهم است. علاوه بر این، می تواند زمان خنک شدن را نیز بررسی کند و در نتیجه قبض برق شما را کاهش دهد. نقاط نشتی و آن دریچه های کوچک اطراف درها نیز باید پوشانده شوند. نقاط با اولویت بالا که دارای لوله، مجرا و ،وجی هستند نیز همینطور است.

فیلترهای هوا را عوض کنید

تابستان بدون AC قابل تصور نیست. گرما و رطوبت محض می توانند آزمایش شوند و از این رو تقریباً همیشه به یک AC نیاز دارید. گفته می شود، احتمالاً قبض برق شما را بالا می برد. همانطور که شما به AC از بهترین مارک های تهویه مطبوع در هند نیاز دارید، شما همچنین باید از این هک ها استفاده کنید تا آنها را فعال نگه دارید. این اطمینان حاصل می کند که هیچ ،ابی در AC وجود ندارد که باید قبض های برق را کنترل کند.

مجاری را تمیز و جریان هوا را تمیز نگه دارید

دریچه‌های ،یف جریان هوای تازه شما را مسدود می‌کنند و همچنین به کمپرسور AC فشار وارد می‌کنند و در نتیجه باعث می‌شوند AC انرژی بیشتری از حد معمول مصرف کند. با دریچه ها و مجاری تمیز، کو، گازی به طور موثر کار می کند. همچنین، باید اطمینان حاصل کنید که هیچ محاصره ای به شکل مبلمان وجود ندارد که ممکن است دریچه ها را مسدود کند.

چگونه می تو،د مصرف برق را برای کو، گازی خود کم نگه دارید؟

مسدود شدن فیلترها به اندازه دریچه های AC مسدود شده برای مصرف برق بیشتر مقصر هستند. این را تصور کنید، فیلتر مسدود شده AC شما همان سینک گرفتگی است. بنابراین، باید فیلترهای AC خود را تمیز نگه دارید تا کو، گازی اسپلیت یا پنجره ای شما به خوبی کار کند. معمولاً فیلترها به دلیل تجمع گرد و غبار در اطراف فن مسدود می شوند، موتوری که مصرف برق را افزایش می دهد. مردم در واقع نسبت به این واقعیت که یک سیستم تهویه مطبوع با فیلتر مسدود شده می تواند مصرف برق را افزایش دهد بی ادعا هستند. فیلترها ممکن است با گرد و غبار مسدود شوند و این تجمع ،یفی نیاز به بررسی مکرر توسط تکنسین دارد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار