پادکست مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور | mey

این پادکست خلاصه یا معرفی نیست؛ بلکه متن کامل کتاب را ارائه می‌کند. در این پادکست، قرار نیست کتاب‌هایی به انتخاب سازنده آن معرفی یا خوانده شود. کتابگرد به‌سراغ افراد معروفی که عاشق کتاب‌اند می‌رود و با آنها درمورد کتاب‌ها حرف می‌زند. در این بین، مهمانان هر قسمت کتاب‌های موردعلاقه‌شان را نیز معرفی می‌کنند.

در این پادکست مصاحبه‌های جذاب و جدی با دانشمندان، هنرمندان، انسان شناسان و دیگر شخصیت‌های دنیای علم انجام‌شده و به مخاطبان ارائه می‌شود. کارول یک مصاحبه‌کننده حرفه ای و ماهر است و موضوعات مورد بحث و مهمانان خود را با دقت خاصی انتخاب می‌کند. در این پادکست موضوعات علمی عمیق و جذابی ارائه می‌شود تا مخاطبان بیشتری را به خود جذب کنند. گوش دادن به پادکست علمی انگلیسی برای کسانی که آشنایی خوبی با زبان انگلیسی دارند می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

IRANICH.COM

پادکست مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور | mey

چنل‌بی علاوه‌ بر قراردادن اپیزودها در پادگیرهای مختلف، سایت ChannelbPodcast.com را نیز برای ارائه اپیزودها و البته کلی مطلب و آموزش مفید در زمینه تولید پادکست راه‌اندازی کرده است. مجتبی شکوری را بیشتر در برنامه تلویزیونی کتاب‌باز دیده‌ایم و عمده شهرت او نیز به‌خاطر حضور در همین برنامه است. منتها کار و مهارت جالبش به رشته تحصیلی‌اش مربوط نمی‌شود.

بدون اخذ مجوز کتبی از “مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی” پیگرد قانونی دارد. یا پادپخش یا تدوین صوتی انتشار مجموعه‌ای از پرونده‌های رسانه دیجیتال است که توزیع آن در اینترنت صورت می‌گیرد. این پادکست‌ها توسط کاربران معمولاً روی یک پخش‌کنندهٔ موسیقی دیجیتال قابل دریافت و پخش است. پادکست دایجست مسائل نسبتاً پیچیده‌ی دنیای پیرامون را به زبانی بسیار ساده و خودمانی برای شما تعریف می‌کند.

Audible.com Reviews

اگر از علاقه‌مندان فیزیک هستید فرصت گوش دادن به این پادکست را از دست فلسفه در زندگی روزمره ندهید. همچنین بخش زیادی از آن به معرفی فیزیکدانان و شرح زندگی و چالش‌های آنان می‌پردازد. سایت iranich.com فقط تبلیغ کننده است و هیچ مسئولیتی نسبت به کانال های تبلیغ شده ندارد.

  • در اپیزودهای این پادکست، هر موضوعی که در آن کشاورزی و ژنتیک وجود دارد بررسی می‌شود.
  • او در حال حاضر با تیمی مجرب مجموعه چنل‌بی را هدایت و اجرا می‌کند.
  • رشد فردی از جمله دغدغه‌هایی است که هر انسانی تا پایان زندگی‌اش با آن درگیر است.
  • آقای شانکار ودانتام در این پادکست با استفاده از علم و البته داستان‌سرایی قصد دارد تا الگوهای ناخودآگاه مغزی که تصمیم‌های مختلف ما را شکل می‌دهد را برای مخاطبین آشکار کند.