نصب سقف کاذب قیمت سقف کاذب

یکی دیگر از ویژگی ‌های منحصر به ‌فردی که سقف کاذب دارد، آکوستیک‌کردن است. اما آکوستیک‌کردن دقیقا به چه معنایی است؟ آکوستیک‌ کردن به معنای جلوگیری از انعکاس صدا می‌ باشد، البته این لغت در هر کسب‌ و ‌کاری معنا و مفهوم خود را دارد؛ اما در صنعت ساختمان ‌سازی و اجرا، پیاده ‌سازی سقف به معنای جلوگیری از انعکاس صدا است. از این‌رو در مکان ‌هایی که باید از انعکاس صدا جلوگیری کرد، مانند سالن ‌های برگذاری همایش، سالن‌ های اجتماعی، سینما و … از سقف کاذب استفاده می ‌کنند. یکی از دلایل اصلی که از سقف کاذب برای پوشش سقف ساختمان استفاده می ‌کنند، پوشش قسمت زیرین ساختمان و قرار گرفتن تمامی عوامل سقف و پنهان ‌سازی سایر تاسیسات در زیر این سقف است. از این‌ رو با استفاده از فضای خالی که در اجرای این نوع سقف ساختمانی در قسمت زیرین آن به وجود می‌ آید، به راحتی می ‌توان تاسیسات و تجهیزات را جاسازی کرد.

رشد و توسعه چشمگیر اقتصادی کشور در سالهای اخیر درمورد تکنولوژی صادرات و تولیدات سقف کاذب آینده روشنی را برای کشورمان نوید می دهد. که این شرک تولید کنندهسقف کاذب قدم کوچکی در زمینه تجارت و صادرات سقف کاذب برداشته است. از جمله کشور های که این شرکت مصالح و سپری زیرسازی را صادر می نماید. کلیه حقوق این سایت مربوط به شرکت تولیدی و صنعتی، سقف کاذب جی اس تی می باشد. از این سقف برای بهره مندی از یک دکوراسیون زیبا نیز استفاده می شود. بدین صورت که با کمک آن از این قابلیت برخوردار خواهید بود تا بتوانید نورپردازی های بسیار خلاقانه ای را بر روی سقف به وجود بیاورید..

مزیت های مهم سقف کاذب

نصب سقف کاذب قیمت سقف کاذب

همین طور که از نام سقف کاذب ساده بر می آید، این نوع سقف ها از پیچیدگی در طرح و رنگ برخوردار نمی باشند و در عین سادگی موجب زیباتر شدن فضا می گردند. ضمن اینکه به راحتی می توان با کمک ساخت سقف کاذب ساده ، لوله های تاسیسات را پوشاند. همچنین با استفاده از نورپردازی های متنوع در اجرای سقف كاذب ساده ، می توان طرح و جلوه های متنوعی خلق کرد. اجرای سقف كاذب چوبی حسی گرم و لوکس را به بیننده القا می نماید. عمده اجرای این نوع سقف در منازل مسکونی بوده و در اماکن عمومی همچون بیمارستان ها و فروشگاه ها استفاده نمی شود و یا اینکه بسیار کم مورد استفاده قرار می گیرد.

در کنار مزایا، سقف کاذب معایبی نیز دارد، که برخی از این معایب به نحوه اجرای اصولی این نوع سقف بر می گردد. اگر آخرین لایه سقف ورقه‌های آکوستیک باشد روی این لایه نبشی دو سری چوبهای چهارتراش ۳در۳ سانتیمتر متصل می‌نمایند. بدین طریق که سری اول را به نبشی ویا سپری با سیم آرماتوربندی می‌بندند و سری دوم را به سری اول به وسیله میخ متصل می‌نمایند. فاصله این لایه آخر از همدیگر کاملاً بستگی به ابعاد آکوستیک دارد. از پی وی سی به عنوان دیوار پوش هم استفاده میشود در میان انواع دیوار پوش ها، دیوارپوش پی وی سی و دیوار پوش ام دی اف از همه رایجتر هستند. فروشگاه های نمایندگی کناف، مرکز عرضه مستقیم این محصول هستند.

سقف کاذب,قیمت سقف کاذب,تولید کننده سقف کاذب,سقف کاذب پی وی سی,قیمت سقف کاذب pvc

جهت افزایش نمای داخلی ساختمان مسکونی، اداری و تجاری هر کدام از انواع سقف‌کاذب بر اساس سلیقه شما قابل اجرا بوده و جهت کسب مشاوره لازم امکان ارتباط با کناف احسانی را خواهید داشت. کناف احسانی طراحی، مجری و نصاب سقف کاذب در بهترین حالت ممکن بوده و امکان تهیه تمام لوازم اولیه مورد نیاز برای اجرای سقف کاذب را نیز دارد. نسل جدید ی از این عنصر مهم دکوراسیون داخلی ،سقف کشسان میباشد؛ که از زیر مجموعه سقف های تصویری محسوب میشود، و تفاوت آن با آسمان مجازی در ابعاد و جنس مورد استفاده است. این متریال به صورت یک تکه و در ابعاد دلخواه شما قابل اجرا است، که طبیعتا از نظر زیبایی تفاوت بسیاری با نوع پیشین آن که به صورت تایل اجرا میشود، دارد. در مورد طرح های این متریال نگران نباشید زیرا شما میتوانید طرح مورد نظر خود را ارئه و در نهایت در قالب یک سقف کاذب زیبا تحویل بگیرید.

آشپزخانه فضایی است که در آن پخت و پز انجام می شود، بنابراین سقفی به عنوان بهترین نوع سقف برای آشپزخانه خواهد بود که مقاومت قابل قبولی در برابر حرارت داشته باشد. بدین منظور می توان از انواع سقف کاذب آشپزخانه pvc ، سقف آشپزخانه پلکسی ، کناف سقف آشپزخانه مقاوم در برابر رطوبت و حرارت و مواردی از این دست استفاده نمود. سقف کاذب به خاطر سهولت استفاده آن در هر گونه سقفی مثل سقف پذیرایی ، آشپزخانه ، اتاق خواب ، سرویس اجرای سقف کاذب بهداشتی و …..

  • نوع طرح سقف کاذب (از نظر سختی و یا راحتی در اجرا) نیز بر روی هزینه اجرای آن موثر است.
  • محصولی با ویژگی های خاص به فرد است و یکی از بهترین گزینه ها برای روشنایی داخلی محیط های مسکونی، اداری و تجاری می باشد.
  • سقف کاذب رابیتسیکی از قدیمی‌ترین انواع سقف کاذب در کشورمان است.
  • کناف سقف در اکثر ساختمان های امروزی به چشم می خورد و به صورت پنل های گچی مسطح به سقف اصلی نصب می شود.