نرم افزار VDR چیست؟

پست نرم افزار VDR چیست؟ اولین بار در وبلاگ اینتک ظاهر شد.

منبع: https://www.intec.co.in/blog/what-is-vdr-software/#utm_source=rss&utm_medium=rss?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=what-is-vdr-software&utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=what-is-vdr-software هنگام انتخاب نرم افزار vdr من، برای نیازهای خود، مهم است که در نظر بگیرید که آیا فروشنده نمونه رایگان و پشتیب، روزانه مشتری دارد یا خیر. به‌علاوه، به دنبال ویژگی‌هایی باشید که به شما امکان می‌دهد عرضه را بر اساس منطقه یا وضعیت محدود کنید، چندین سطح دریافت کنید و شامل قابلیت‌های پیشرفته‌ای از جمله ویرایش و نمای حصارکشی می‌شود که بخش‌هایی از اسناد را سیاه می‌کند تا ع،‌برداری از صفحه را متوقف کند. علاوه بر این، یک فضای داده دیجیتال قابل اعتماد باید بتواند با برنامه هایی مانند Slack و Office 365 ادغام شود و مطمئن شود که با جریان کاری فعلی شما مطابقت دارد.

برنامه‌های کاربردی Vdr یک پلت‌فرم آنلاین هستند که دسترسی آنلاین امن به سوابق و داده‌ها را ارائه می‌کنند و به کاربران اجازه می‌دهند تا در یک محیط هدایت‌شده با شخص دیگر تعامل کنند. این ابزار که به ،وان اتاق داده الکترونیکی نامیده می شود، در بخش های مختلف سازمان از جمله M&A، جمع آوری کمک مالی و دارایی استفاده می شود. علاوه بر تسهیل اشتراک گذاری فایل، VDR ها همچنین می توانند برای همکاری محتوا و نوسازی امکانات استفاده شوند.

در میان رایج ترین کاربردهای VDR ها، M&A، فروشندگان متعدد است ارائه نرم افزار طراحی شده برای کمک به این تراکنش ها. یکی دیگر از کاربردهای معروف، جذب سرمایه است، که دارای تعدادی برنامه است که ویژگی های مختلفی را برای ساده ، راه های ارائه به معامله گران بالقوه ارائه می دهد. در بخش املاک، یک VDR را می توان برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد املاک تجاری یا خانه و برای پشتیب، از فرآیندهای بررسی دقیق استفاده کرد. در نهایت، استفاده از VDR اغلب توسط مؤسسات آموزشی برای حفظ جزئیات دانش‌آموز، فرم‌های درخواست و ارزیابی معلمان استفاده می‌شود.