نحوه خرید پنکه سقفی

در چهار اتاق در لس آنجلس، با بیش از پنج سال کار مداوم از سال 2022، همه این طرفداران به خوبی کار می کنند. در واقع آنقدر خوب است که ما هرگز این فرصت را نداشته ایم که یک تست مقایسه واقعی را اجرا کنیم، که این یک ضعف این مقاله نسبت به راهنمای استاندارد Wirecutter است (مثلاً در مورد فن های اتاق). ما می د،م که آنچه برای یک خانه من، است ممکن است برای خانه دیگر کارساز نباشد، و از این ایده که واقعاً چندین پنکه سقفی را در کنار هم به روشی منسجم و منسجم آزمایش کنیم، دست از کار نرفته ایم. در همین حال، ما توصیه هایی در مورد آنچه که هنگام ،ید پنکه سقفی جدید باید به آن توجه کنید، گردآوری کرده ایم.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/ceiling-fan-i-always-get/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

پس از گذراندن تمام آن کارها، به چیزی پی بردم: بسیاری از آمارها و حقایقی که پیدا کردم، در عین حال که از نظر فنی به م،ای دقیق آن دقیق هستند، برای ،یداران معمولی هوادار اهمیت چند، ندارند. حقیقت این است که پیدا ، یک طرفدار خوب آسان است. حداقل نیم دوجین تولید کننده پنکه های کاملاً خوب و مقرون به صرفه ای تولید می کنند که یک دهه یا حتی بیشتر برای شما دوام خواهند آورد و همه آنها عملکردهای اصلی حرکت هوا را با عملکردی اساساً بی صدا و ثابت انجام می دهند.

به یک پنکه سقفی جدید نیاز دارید؟ آنجا بوده است.

اما بارها و بارها (به طور خاص، هفت بار در سه خانه مختلف)، متوجه می شوم که به سمت پنکه سقفی داخلی ۵۲ اینچی دنباله دار وستینگهاوس باز می گردم. در حالی که ادعای این که آن – یا هر پنکه دیگری – بهترین پنکه سقفی در بین هزاران مدل موجود است، دروغ است، دنباله‌دار وستینگهاوس همواره ثابت کرده است که بی‌صدا، قدرتمند، مقرون به صرفه و کم‌ارزش است. . و وقتی صحبت از پنکه سقفی می شود، این تنها چیزی است که واقعاً به آن نیاز دارید.

انتخاب ما

من شخصاً حداقل نه پنکه سقفی را در طول سال‌ها نصب کرده‌ام – چند مورد اول با یکی از همکاران مجله This Old House، دیگران در کنار برق‌کارهای حرفه‌ای که با آنها مصاحبه می‌کردم، و چهار فن آ، به تنهایی در خانه.

در سال 2011، من حتی یک موتور فن را در حین تحقیق در مورد ویژگی پنکه سقفی جدا کردم مک،ک محبوب; با تیم آنجا، داده‌ها را جمع‌آوری کردم و سعی کردم قطر تیغه توصیه‌شده دقیق در هر فوت مربع از یک اتاق را ترسیم کنم و تعداد تیغه‌های ایده‌آل را تعیین کردم، برای یافتن نقطه شیرین واقعی فوت مکعب هوا در دقیقه (CFM) هوای یک فن. جنبش.