نحوه انتخاب پوشش مناسب برای طراحی آشپزخانه – مرکز لوازم خانگی و آشپزخانه جهانی

بیایید با جزئیات بیشتر به چهار گزینه محبوب پای، لوازم خانگی نگاهی بیندازیم:

1. فولاد ضد زنگ

اگرچه روکش های فولادی ضد زنگ مدتی است که وجود داشته است، اما هنوز هم در آشپزخانه های امروزی بسیار خوب کار می کنند. این هنوز هم یکی از محبوب ترین تزئینات لوازم خانگی است و با ا،ر طرح های آشپزخانه و انتخاب های دکوراسیون مطابقت دارد. هنگامی که روکش های فولادی ضد زنگ با کابینت های سفید خالص هماهنگ می شوند، ایجاد حس مینیمالیستی آسان است. یک جایگزین این است که این تزئینات معاصر را با یک آشپزخانه روستایی اضافه کنید تا به مدرنیته اضافه کنید.

2. سیاه و سفید Stainless Steel

بازسازی آشپزخانه یا ارتقاء لوازم خانگی یک راه عالی برای دمیدن زندگی جدید در هر خانه است. یک آشپزخانه خوب طراحی شده می تواند ارزش زیادی به خانه بیافزاید و مکان دلپذیرتری برای آشپزی و سرگرمی است. اما، وقتی صحبت از انتخاب دکوراسیون آشپزخانه و پایان لوازم خانگی می شود، انتخاب های گیج کننده ای وجود دارد که باید در نظر بگیرید. نیازهای عملکردی و زیبایی شناختی را می توان برآورده کرد، اما چگونه می توان تصمیم نهایی را گرفت؟ در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم که چگونه می تو،د پوشش من،ی را برای مطابقت با دیدگاه طراحی آشپزخانه خود انتخاب کنید.

اصول تکمیل لوازم آشپزخانه

اگر در حال ارتقای آشپزخانه خود برای فروش خانه خود هستید، ایده خوبی است که برای فروش سریع، روکش های محبوب یا خنثی را انتخاب کنید که جذابیت جه، دارند. اما، اگر قصد حرکت ندارید، می تو،د طراحی آشپزخانه عالی خود را ایجاد کنید که نشان دهنده شخصیت و استعداد شما برای دراماتیک باشد.

فولاد ضد زنگ مشکی یک فلش بک مدرن به لوازم سنگین سیاه رنگی است که در آشپزخانه های اولیه دوران صنعتی یافت می شود. این یک انتخاب عالی است اگر می خواهید یک روکش لوازم خانگی که به آشپزخانه شما یک ظاهر بسیار مدرن بدهد. فولاد ضد زنگ مشکی ظاهر و احساس بسیار متفاوتی نسبت به روکش های استاندارد فولاد ضد زنگ دارد که توصیف آن دشوار است. اگر دستگاه با کابینت تیره تر و سطوح جزیره ای جدا شده جفت شود، می توان حس ظریف تری ایجاد کرد. فولاد ضد زنگ مشکی به خوبی در برابر اثر انگشت، رگه‌ها و لکه‌ها مقاومت می‌کند و روکش براق پس از پرداخت سبک می‌درخشد. اگر سطح مشکی براق را دوست ندارید، می تو،د حس غار خفاش را با روکش های استیل ضد زنگ مشکی مات ایجاد کنید.

3. تخته سنگ

اگر به دنبال گزینه های کمتر متعارفی هستید، لوازمی با پانل های چوبی وجود دارند که می توانند آشپزخانه را سنتی تر جلوه دهند. افزودن یک دستگاه با رنگ روشن می تواند جذابیت یکپارچهسازی با سیستمعامل را ایجاد کند که بسیاری از مردم وقتی آنها را با وسایل خنثی ست می کنند دوست دارند. در این سناریو، لوازم خانگی می توانند به نقطه کانونی کل طراحی آشپزخانه تبدیل شوند.

در نتیجه

اگر لوازم خانگی ارتقا یافته را برای آشپزخانه خود در نظر می گیرید، می تو،د با مجموعه ما گزینه ها را بررسی کنید یا برای خدمات تخصصی تر با متخصص لوازم خانگی صحبت کنید.

منبع: https://www.uakc.com/blog/،w-to-c،ose-the-right-appliance-finish-for-your-kitchen-design/

تخته سنگ یک روکش مات و کم براق است که باعث می شود دستگاه ها براق و مدرن به نظر برسند تا جذابیت زیبایی شناسی بسیار به روز داشته باشند. تخته سنگ در برابر اثر انگشت مقاوم است، تمیز ، آن آسان است و سطوح بسیار بادوام هستند. در نگاه اول، این رنگ‌های گرم و زغالی ممکن است به نظر من، یک آشپزخانه نباشند، اما با رنگ‌ها و بافت‌های دیگر تضاد ندارند. بنابراین، اگر می‌خواهید روکشی خنثی داشته باشید که از یک آشپزخانه بسیار منحصربه‌فرد کم نکند، ممکن است قدردان یک روکش تخت برای لوازم خود باشید.

4. سایر گزینه های رنگ و پایان

در گذشته، انتخاب روکش لوازم آشپزخانه بسیار محدود بود. بیشتر آشپزخانه‌ها به وسایل سفید محدود می‌شدند و مدل‌های ارزان‌تر ممکن است به مرور زمان تغییر رنگ دهند. مدل‌های درجه یک ممکن است از جنس فولاد ضد زنگ در دسترس بوده باشند، اما این مدل‌ها فقط با قیمت‌های بسیار بالا در دسترس بودند. در حال حاضر، ما طیف وسیعی از لوازم خانگی را داریم که ممکن است در هر مدلی موجود نباشد و بیش از همیشه رایج است.