مقایسه بررسی آنتی ویروس – وبلاگ اینتک

Sop،s قرار نیست دائماً توسط آزمایشگاه‌های اصلی ارزیابی مستقل آزمایش شود، اما آزمایشات ما نشان داده است که یک نرم‌افزار حفاظتی قوی است. ما ردپای فوق‌العاده سبک آن را روی دستگاه دوست داریم، بسیار سریع است و نکات مثبت جعلی بسیار کمی دارد. علاوه بر این، با ویندوزهای House و رایانه‌های macOS به خوبی کار می‌کند و به استفاده از منابع مفید سیستم اضافه نمی‌کند.

منبع: https://www.intec.co.in/blog/anti-virus-review-comparability/#utm_source=rss&utm_medium=rss?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=anti-virus-review-comparability&utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=anti-virus-review-comparability یک ابزار ضد ویروس معتبر می تواند ویروس ها، ب،زارها و باج افزارها را اسکن کند. همچنین بدن شما را برای کشف ال،ای غیرمنتظره ای که می تواند نشان دهنده یک تهدید جدید و هنوز شناسایی نشده باشد، زیر نظر خواهد گرفت. همچنین به دنبال وب‌سایت‌های ناقص و لینک‌های مشکوک خواهد بود و به شما در مورد فیشینگ توصیه می‌کند. اغلب از اسناد شما نسخه پشتیبان تهیه می کند تا بتو،د در صورت حملات باج افزار نیز اطلاعات خود را بازیابی کنید. می تواند تهدیدهای ناشناس را پیدا کند و از سرقت شخصیت یا پول نقد شما توسط آنها جلوگیری کند. با سیستم شما سبک وزن خواهد بود و تأثیر کمی بر عملکرد کلی خواهد داشت و مزایای کاذب زیادی ایجاد نخواهد کرد.

Bitdefender ،یب بسیار خوبی از ابزارهای ایمنی ضد آب و ویژگی‌های اضافی را ارائه می‌کند، به همین دلیل است که از آزمایشگاه‌های غربالگری مستقل امتیازات بالایی را دریافت می‌کند و مورد علاقه مصرف‌کنندگان است. این واقعاً در شناسایی باج‌افزار مؤثر است و موارد اضافی بسیار مفیدی از جمله ویژگی ضد ردیابی، VPN مرورگر ایمن و بسیاری از ابزارهای حفاظتی رایانه شخصی را ارائه می‌دهد. infoprototype.com/best-mac-antivirus ابزار گنجانده شده آن که 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی مبتنی بر وب را ارائه می دهد، مطمئنا کاربر پسند و آسان برای استفاده است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار