مزایای یک اجاق پیتزا در فضای باز – مرکز لوازم خانگی و آشپزخانه جهانی

صرفه جویی در انرژی: داشتن یک اجاق پیتزا در فضای باز بهانه خوبی برای رفتن به حیاط خانه و صرف غذا است. در یک روز گرم تابستان، هنوز هم می تو،د از یک پیتزای خوشمزه بدون گرم شدن در خانه خود لذت ببرید.

تفاوت اصلی دیگر این است که اجاق های پیتزا نیاز دارند که پیتزا مستقیماً روی زمین در داخل دستگاه قرار گیرد، نه اینکه مانند داخل فر یا گریل روی قفسه بنشیند. این بدان م،ی است که برای وارد ، و خارج ، غذا به دستگاه نیاز به پوسته پوسته پیتزا دارید، اما این تماس مستقیم بیشتر با گرما نیز به دستیابی به آن پوسته خوشمزه کمک می کند.

می‌تو،د مجموعه آشپزی خود را گسترش دهید: در حالی که اجاق‌های پیتزا برای پخت پیتزا طراحی شده‌اند، می‌توانند غذاهای عالی دیگری نیز بپزند. حرارت بالای اجاق پیتزا یک انتخاب عالی برای پختن مرغ پینه‌دوزی است. اگر مدل آجری و سنگی را انتخاب می کنید، حتی می تو،د اقلام آهسته پز را برای ظروف مجلل و انگشت لیس بزنید. می‌تو،د استیک‌ها را بپزید، نان بپزید، دسر درست کنید و حتی سبزیجات را در فر پیتزای جدیدتان بریان کنید. این بدان م،ی است که شما می تو،د غذاهای مورد علاقه خود را در طول سال تهیه کنید.

زمان پخت سریعتر: یک اجاق پیتزا می تواند پای را در زمان بسیار کمتری نسبت به تماس با یک مغازه محلی و انتظار برای تحویل بپزد. اما، باید از قبل برنامه ریزی کنید، زیرا باید فر خود را از قبل گرم کنید، که بسته به مدل می تواند تقریباً 45 دقیقه طول بکشد.

فرهای پیتزا یکی از دلایلی است که باعث می شود طعم پیتزا در رستوران بسیار بهتر از آن چیزی باشد که می تو،د در فر خود در خانه درست کنید. خوشبختانه فرهای پیتزا دیگر در انحصار رستوران ها نیستند و می تو،د برای خانه خود یکی از آن ها را ،یداری کنید. بنابراین، در اینجا ما مزایای یک اجاق پیتزا در فضای باز را با نکاتی برای انتخاب یک فر من، برای فضای بیرونی خود بررسی خواهیم کرد.

در نهایت، فرهای پیتزا با شکل گنبدی طراحی شده اند که جریان و توزیع گرما را تشویق می کند. این شبیه به نحوه عملکرد یک اجاق همرفتی است، اما اجاق های پیتزا نیز رسانایی و گرمای تابشی را فراهم می کنند. این ،یبی از سه روش حرارت دادن ایجاد می کند که غذا را سریعتر می پزد.

فرهای معمولی برای رسیدن به حدا،ر دمای تقریباً 500 درجه طراحی شده اند، اما فرهای پیتزا می توانند به دمای 900 درجه برسد. این برای آن پوسته ترد و خوشمزه ضروری است.

تقریباً همه از یک تکه پیتزا لذت می برند، چه همراه با یک لیوان شراب خوب باشد یا یک شام خانوادگی عالی. اما، اگر معمولاً یک پیتزای یخ زده را گرم می‌کنید یا می‌خواهید غذای بیرون را سفارش دهید، احتمالاً یکی از بهترین تجربه‌های غذاخوری را از دست خواهید داد. ایجاد پیتزای خود در یک اجاق پیتزا در فضای باز.

قبل از اینکه بتو،د مزایای فر پیتزا را درک کنید، باید بد،د که چرا در مقایسه با فر یا گریل معمولی متفاوت است.

حالا ما توضیح دادیم که چگونه یک اجاق پیتزا در فضای باز با یک اجاق معمولی متفاوت است، می تو،م در مورد مزایای آن صحبت کنیم. این شامل:

یک اجاق پیتزا در فضای باز می تواند افزودنی عالی برای هر حیاط باشد، از اجاق های چوبی اصیل گرفته تا مدل های گازی من،، فر پیتزا متن، با نیاز شما وجود دارد. اگر می‌خواهید یک اجاق پیتزا در فضای باز برای خانه خود اضافه کنید، می‌تو،د گزینه‌ها را با مجموعه آنلاین لوازم فضای باز ما بررسی کنید یا با یکی از ما صحبت کنید. متخصصان لوازم خانگی برای مشاوره و راهنمایی تخصصی

منبع: https://www.uakc.com/blog/the-benefits-of-an-outdoor-pizza-oven/

اصول اولیه فر پیتزا:

فواید یک اجاق پیتزا در فضای باز:

غذا می تواند طعم بهتری داشته باشد: هیچ راه بهتری برای دستیابی به بافت جویدنی و طلایی پیتزای ساخته شده در اجاق پیتزا در فضای باز وجود ندارد. اگر می‌خواهید از آن رایحه دودی بی‌نظیر لذت ببرید، باید اجاق‌های چوبی را در نظر بگیرید، اما اگر راحتی را ترجیح می‌دهید، مدل‌های گازسوز وجود دارند که می‌توانند پوسته‌ای با کیفیت رستور، تولید کنند.