لیست قیمت شارژر لپ تاپ، ۳۰ آذر ترب-شارژر لپتاپ مستر جانبی

شاهین استوک به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر جهان، به بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی لوازم استوک ایران تبدیل شود. به محض ورود به سایت شاهین استوک با دنیایی از کالا رو به رو می‌شوید! این سری گران قیمت ترین انوع شارژرهای لپ تاپی هستند و می توانند هر نوع جریانی را به نوع دیگر تبدیل کنند . در صورت اتصال دائم لپ تاپ به شارژ، برای شارژر و لپ تاپ مشکل به وجود می‌آید. در سیستم‌های قدیمی‌تر اتصال دائم لپ تاپ با شارژ مشکل ایجاد می‌کرد اما این مشکل در باتری های جدیدتر وجود ندارد!

حتی اگر که خوش شانس باشید، دیگر مشکل شما به گونه ای کامل برطرف خواهد شد. اینکه سطح ایمنی شارژر چقدر است، بسیار اهمیت دارد و باید دانست که از چه شارژری برای لپ تاپ بهره گرفته می شود. در هر صورت هنگام خرید بسیار دقت به خرج دهید تا گزینه ایمن و باکیفیت را خریداری کنید. گاهی ممکن است شما متوجه وجود قطعی در کابل شارژ لپ تاپ نشوید. همانطور که می دانید، لپ تاپ ها نیز همچون دیگر دستگاه های دیجیتال از شارژری برخوردار هستند.

تبدیل سوکت شارژ ۳٫۰ × ۵٫۵ میلی ‌متر مدل H

همچنین آنها اغلب از قطعات بی‌کیفیت استفاده می‌کنند که می‌تواند منجر به آتش‌سوزی، برق‌گرفتگی و سایر صدمات شود. تولیدکنندگان متعددی شارژرهایی را تحت عنوان شارژر سازگار برای جایگزینی شارژرهای اصلی ارائه می‌دهند. آداپتورهای برق سازگار نه‌تنها مقرون‌به‌صرفه هستند، بلکه در مدل‌های مختلف لپ‌تاپ که سازنده، لپ‌تاپ را خارج از گارانتی اعلام کرده یا درحال تولید آن نیست، جایگزین مناسبی است. خراب شدن شارژر های لپ تاپ یک امر بسیار طبیعی است و ممکن است برای هر شخصی اتفاق بیوفتد؛ نواسانات برق از جمله عواملی است که سبب از کار افتادن شارژر های لب تاب می شوند.

راهنمای خرید انواع روفرشی کشدار جدید مدل ترک ، یزد با قیمت مناسب و ارزان

شارژر لپ تاپ یا آداپتور لپ تاپ شما خراب شده است؟ در بازار به دنبال شارژر لپ تاپ یا پاور بانک آن هستید؟ ما شما را راهنمایی می‌کنیم. قطعا شما نمی‌خواهید از شارژر یک لپ‌تاپ دیگر برای شارژ کردن لپ‌تاپ خودتان استفاده کنید، فقط به این دلیل که به لپ‌تاپ شما می‌‌خورد. نکته دوم توجه به ولتاژ خروجی بوده که بسیار مهم است تا با لپ‌تاپ شما هماهنگ باشد. آداپتور لپ تاپ یک تبدیل است که جریان برق معمولی 110 تا 240 ولتی را به جریان برق با ولتاژ کمتر که دستگاه‌های کوچکتر‌ احتیاج دارند تبدیل می‌کند و از طریق کابل به آن‌ها می‌رساند.

چگونه می توانیم طول عمر شارژر لپ تاپ را طولانی تر کنیم؟

لیست قیمت شارژر لپ تاپ، ۳۰ آذر ترب-شارژر لپتاپ مستر جانبی

بعضی مدل‌های لپ تاپ فاقد کابل برق و شارژر جدا هستند بنابراین حتماً همراه شارژر خرید کابل برق هم فراموش آداپتور لپ تاپ پاناسونیک نکنید. در هنگام خرید آداپتور جدید برای لپ تاپ خود به بهانه صرفه جویی به سمت آداپتور های ارزان قیمت نروید چرا که این شارژرها باعث می شوند در آینده چندین برابر مبلغ صرفه جویی شده را جهت تعمیر لپ تاپ خود پرداخت نمایید. یکی از عادت های غلط کاربران در استفاده از لپ تاپ ها اتصال دائمی شارژر به جریان برق است.

  • _ از یک شارژر سالم و شبیه به منظور تست شارژ گردیدن باتری لپ تاپ بهره گیرید.
  • خبر خوش آنکه شارژر لپ تاپ های غیر اصل اما باکیفیت ( و عمدتا با نام اصل ) در بازار ایران به وفور یافت میشود.
  • پین ورک به عنوان مرکز تخصصی تعمیر شارژر لپ تاپ در تهران است که می‌­توانید برای ثبت سفارش خدمات تعمیر شارژر لپ تاپ در منزل اقدام کنید.