طراحی داخلی جواهر فروشی

همچنین برای طراحی دکور طلافروشی میتوانید از طراحان و متخصصان ما کمک بگیرید. این یک طرح بهینه و اقتصادی برای یک برند به شمار میآید. مالک یک مغازه طلا فروشی همیشه در صدد است که بهترین مدل ها و چشم گیر ترین مدل های ویترین را داشته باشد تا بتواند مشتریان بیشتری به سمت خود جلب کند. در این میان، در مراکز خرید و بازار یکی از لوکس ترین و چشم گیرترین فروشگاه ها که توجه عابرین به ویژه بانوان را به خود جلب می کند، فروشگاه های جواهر فروشی می باشد. یکی از بهترین متخصصان در این زمینه، گروه طراحی و معماری بام می باشد که می تواند در زمینه طراحی داخلی مغازه طلا فروشی، کمک شایانی را به شما بکند. اما توجه داشته باشید پیش از آنکه شروع به طراحی کنید به بودجه تان توجه کنید و از یک معمار داخلی یا فردی با تجربه قیمت طراحی دکوراسیون داخلی مغازه را براورد کنید تا بهترین دکوراسیون و طراحی را انجام دهید و در کسب و کارتان بیش از قبل موفق باشید!

جواهرات داخل ویترین یک جواهر فروشی باید درخشان و زیبا باشند تا چشم بیننده را خیره کنند و آنها را به داخل مغازه بکشانند. طراحی ویترین طلا فروشی باید طوری باشد که به مشتری امکان مشاهده کامل محصول را بدهد. برای مشاهده کامل محتوا باید در انجمن ثبت نام کنید. یکی از عوامل تأثیر گذار بر محیط مغازه، زیبایی ظاهری آن است برای طراحی مغازه باید به این موضوع اهمیت داده شود. از طرف دیگر بسیار در امنیت ساختمان تأثیر گذار است. طراحی دکوراسیون داخلی مغازه از جمله موارد مهمی میباشد که تأثیر مستقیمی بر میزان فروش و همچنین جذب مشتری دارد. طراحی داخلی طلا فروشی باید آنقدر قوی باشد که مشتریان زیادی را جلب کند.در طراحی داخلی طلا فروشی نور پردازی،رنگ بندی و متریال خوب نقش مهمی را ایفا می کند. منحصر به فرد باشید و توجه ها را به خود جلب کنید.

طراحی مدرن طلا فروشی

قطعا برای اینکه بتوانیم در نهایت یک دکوراسیون لوکس را برای شما ایجاد نماییم چاره ای نداریم که هر کدام از این مراحل را با دقت و ظرافت خاصی به جلو ببریم.باز هم می گوییم پروژه هیا از این قبیل بسیار متفاوت هستند با پروزه ای که مثلا قرار است برای دکوراسیون منزل به کار بریم. مثلا اگر مبلمان و سایر وسایل مغازه را از نوع مدرن انتخاب کرده اید و بخواهید کاغذ دیواری را از بین طرح های کلاسیک انتخاب کنید اگر چه هر کدام به تنهایی بسیار زیبا هستند اما چون هماهنگی لازم بین دکوراسیون ایجاد نمی شود خروجی کار چندان چشم گیر و خاص نخواهد بود. در غیر این صورت نتیجه کار شما به اندازه کافی خوب و موفق نخواهد بود.

دکوراسیون داخلی طلا و جواهری

مالک یک جواهر فروشی همواره تمایل دارد تا کالای خود را به صورتی واضح و در زیباترین حالت پیش چشم مشتریان قرار دهد اما همچنین امنیت کالا نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. هم امنیت مغازه خود را افزایش می دهید و از سویی دیگر آرایش و چیدمان مغازه را بهبود می دهید. در صورتی که ویترین مغازه یا فروشگاه شما در مسیر پر رفت و آمدی است و یا محصولات سنگینی دارید که باید روی آن قرار دهید و یا ابعاد مورد نظرتان برای آن زیاد است، پس بهترین کار آن است که از ویترین شیشه ای لمینت استفاده کنید. شما میتوانید بر خلاف اکثر افراد که ویترین خود را در قالب مربع و مستطیل سفارش میدهند، ویترین خود را در قالب دایره و با صفحاتی دایرهای انتخاب و سفارش دهید.

اگر یک ویترین بتواند به خوبی نظر افراد را به خود جلب کند، مطمئنا آن ها را به داخل فروشگاه هدایت خواهد کرد تا از اجناس آن دیدن نمایند. مانند طلافروشی که بیشتر طراحان داخلی سعی می کنند از رنگ های خنثی و یا طلایی برای دکوراسیون خود و همچنین طراحی لوگو استفاده نمایند. مثلاً خدمات درمانی معمولاً از رنگ سفید و آبی استفاده میکنند و بسیاری از طلافروشیها هم از رنگهای طلایی و خنثی برای لوگو و دکوراسیون خود استفاده میکنند. برای داشتن محیطی متفاوت تلاش کردیم تا با استفاده از قاب های گچبری شده کلاسیک و کاغذ دیواری های ساده و طرح دار در داخل آنها، رفلکتی طلایی و متفاوت از نورپردازی داشته باشیم تا بدین وسیله توانسته باشیم معماری داخلی این فضا و رنگ های استفاده شده در آن را در ذهن مشتری حک کرده باشیم. برای انتخاب رنگ فضا در طراحی داخلی طلا فروشی بهتر است از تم روشن استفاده شود.

طراحی داخلی ویترین طلا فروشی

بنابراین حتی با توجه به جنس فوق العاده مقاوم این سنگها که مطمئناً تا سالیان درازی همچنان کیفیت خود را حفظ خواهد کرد، تصمیم نهایی کارکنان تعویض این سنگها بدلیل ظاهر آنها است. صاحب مغازه در مواجهه با سارقان و مدارک موجود ابتدا ادعای آنها را دروغ دانست اما درپی بازجوییها لب به اعتراف گشود و گفت: به خاطر رهایی از دست طلبکاران این نقشه را کشیدهام، چون به افرادی پول قرض داده اما آنها بدهی خود را پس ندادهاند و من هم از سوی سرمایهگذاران تحت فشار بودم، نقشه این سرقت ساختگی را کشیدم. با وجود اینکه طلا و جواهر رشتههای شغلی گوناگونی دارد، اما هر شخصی که بخواهد در این زمینه فعالیت نماید، باید مهارتهای کلی این حوزه را بلد بوده و با نحوه کار در آن آشنا باشد. اما در طراحی داخلی یکپارچه، کانتر و باکس های متعددی جانمایی می شود که چون از جنس شیشه اند، مشتریان می توانند از تمام جهات جواهر و طلای مد نظر خود را مشاهده کنند که در این صورت برای بررسی، نیازی به بیرون آوردن طلا یا جواهرات متعدد برای انتخاب نیست.

اگر دکور مغازه شما کمی قدیمی و به اصطلاح از مد افتاده است، باید طراحی دکور و ویترین آن را به افراد و یا شرکت هایی بسپارید که با مد روز پیش رفته و از جدیدترین مدل های موجود در دنیا مطلع هستند. ویترین اصلی فروشگاه خود را طوری نورپردازی کنید که دمای رنگ آنها باعث محو شدن جواهرات رنگی نشوند، در عین حال شدت نور باید جوری باشد که توجه عابرین پیاده خیابان را نیز به خود جلب کند. شخصا در 28 سالی که به طراحی و دیزاین ویترین مشغولم، در غالب مواقع نسبت به چرخش فصول مختلف سال طرحی را ارائه داده ام، از انتخاب پس زمینه یا texture مناسب به همراه بکارگیری المان هایی نظیر مجسمه های آنتیک، گل ارایی، تا نور پردازی به جا و به اندازه، و خلاصه ازهر المان خاصی استفاده کرده امتا تراش و شیپ سنگ ها توام با رنگی که دارند در زمینه رنگ مناسب با آنها چیدمان شود .این امر باعث میشود چشم بیننده را خیره نماید و همچین استفاده از چرم چوب و پارچه ومواردی که باعث طبیعی شدن ویترین میگردد از المان های طراحی ام بوده اند.

طراحی مغازه طلا و جواهری

اگرچه زیبایی طراحی دکوراسیون داخلی یک طلافروشی در جلب مشتری نقش به سزایی دارد اما باید به یاد داشت که در طراحی یک طلا فروشی آنچه بیشتر از زیبایی دارای اهمیت است امنیت و حفاظت فروشگاه است. درب ورودی طلا فروشی علاوه بر اینکه باید امنیت را حفظ کند، باید ظریف و طراحی دکور ویترین طلا و جواهر زیبا باشد. در دکوراسیون جواهر فروشی طراحی ویترین بسیار مهم و تاثیر گذار در فروش و جلب مشتری می باشد، ویترین اصلی فروشگاه که جلوی درب ورودی قرار دارد باید با درب ورودی هم خوانی داشته و دعوت کنندگی به داخل را به مشتری القا کند.

طراحی و بازسازی طلافروشی

در حالت کلی شیشه های رنگی بین کابینتی دقیقا در فضای خالی بین کابینت ها نصب می گردند که باعث زیبایی چندین برابر آشپزخانه می شوند، که مراحل نصب این شیشه ها در چند مرحله تخصصی انجام میشود. کفپوش مدولار: که به کاشی فرش یا کفپوش مدولار معروف است.مقاوم در برابر حرارت و رطوبت بالا است. ماربل شیت ورقی از جنس پی وی سی است که به دیوارپوش طرح سنگ دکوراسیون طلا فروشی شیک معروف است. در هنگام پرو لباس، همراه مشتری نیاز دارد تا برای دقایقی استراحت کند و بهتر است مکانی برای نشستن وی در نظر بگیرید. علی رقم اینکه عمر این مجتمع مسکونی چندان زیاد نیست اما طرح هایی که بعنوان دکوراسیون لابی این مجتمع استفاده شده است، از نظر تمام ساکنین اصلاً قابل قبول نبوده است. اما به دلیل گرانبها بودن اجسام آن ها باید از آن ها خیلی مراقبت شود.

میز و صندلی راحت میتواند آرامش و لذت زیادی برای مشتریان به ارمغان آورده و تحت تاثیر خودش قرار دهد تا جایی که مشتری نسبت به فضا وفادار بماند. لوستر میتواند بخشی از روشنایی عمومی فروشگاه شما را تقبل کند و در عین حال جلوه خاصی به فروشگاه شما بدهد. همانگونه که قبلاً اشاره شد انعکاس نور در مغازهی طلافروشی میتواند موجب جلبتوجه مشتریان شود. منظم بودن مغازه نیز یکی از ویژگیهایی است که باعث جلبتوجه مشتری و کشاندن آنها به سمت مغازه خواهد شد.

در ایجاد دکوراسیون مغازه اگر به خوبی با تمام اجزای کار آشنا باشیم و تمام فاکتورها را رد ان لحاظ کنیم به نظر میرسد می توان به نتیجه نهایی امیدوار بود. شرکت مهران طاهری با متخصصین حرفهای در طراحی و دکوراسیون داخلی در خدمترسانی به تمامی صاحبان کسبوکار آماده است و شما میتوانید با دیدن نمونههای موفق این شرکت در زمینهی طراحی داخلی با خیالی آسوده کار دکوراسیون داخلی مغازهی خود را به این شرکت بسپارید و بهترین نتیجه را از اعتماد خود به دست آورید.

طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی

تأسیس طلافروشی و فعالیت در این زمینه، نیازمند داشتن مدرک تحصیلی نیست؛ اما افرادی که میخواهند در این حوزه فعالیت نمایند، باید با نحوه انجام کار و اصطلاحات و جزئیات فعالیت مورد نظر آشنایی کافی داشته باشند. از طرف دیگر بدلیل اینکه سلیقه کارفرمایان در سالهای اخیر بسیار به سمت سبکهای مدرنتر تمایل پیدا کرده است، می بایست این ویژگیها نیز در انتخاب سبک در نظر گرفته شود. انتخاب این سبک مبلغ دکوراسیون شما را تا حدودی بالا میبرد زیرا باید با روکش ممبران و یا روکش چوب و چوب خالص اجرا شود، در صورتی که با انتخاب سبک مدرن شما می توانید از متریال های ارزان تری مانند ام دی اف ااستفاده کنید. ویترین و دکور طلا فروشی کوچک با فروشگاه های بزرگ متفاوت است، زیرا در فروشگاه های بزرگ، دست طراحان دکوراسیون باز است.

زیرا که هم در قیمت نهایی تاثیر دارد، هم در زیبایی شناختی و جلب مشتری و قدرت استحکام موثر است. زیرا نور این لامپ ها به گونه ای است که رنگ طلا و جواهرات را به صورت نامناسب نشان می دهد. طراحی ویترین به گونه ای است که کلیه قطعات طلا به حدی واضح دیده شوند که نیاز به جا به جایی مدام آن و بررسی توسط مشتری نیاز نباشد . در طراحی سایت طلا و جواهر استفاده نمود زیرا بیشترین توجه در هنگام ورود به این گونه از سایت ها فضای گرافیکی آن خواهد بود. قسمت هایی که مخصوص اجناس و جواهرات ویژه هستند و به گونه ای از دیگر قسمت ها جدا می باشند، بهتر است به شکل دیگری طراحی شده و با نورپردازی متفاوت و شاخص، برجسته سازی شوند.

دکوراسیون مغازه طلا و جواهر دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید که در آن طراحی نظارت و اجرای مغازه جواهر فروشی لوکس انجام شده است . برای یک مغازه و فروشگاه نیز همین حکم وجود دارد و مشتری زمانی به یک مغازه می رود که از دید او دارای دکور و طراحی شیک و منحصر به فردی باشد و همین باعث می شود تا حسی در مشتری بوجود آید که کالای این مغازه بهترین و با کیفیت ترین می باشند.در واقع باید طرح شما جذابیت های بصری لازم را دارا باشد. نورپردازی: برای اینکه زیبایی مدل های مختلف طلا، بیشتر نظر مشتریان را به خود جلب کنند و از درخشندگی لازم برخوردار باشند، حتما باید در ویترین و دکوراسیون داخلی طلا فروشی یا جواهر فروشی از تکنیک های صحیح نور پردازی استفاده شود تا به بهترین شکل بتوان محصولات را در معرض نمایش و دید مشتریان قرار داد.

طراحی داخلی طلا فروشی

لامپ های مناسبی را با مغازه خود انتخاب کنید. برای لوگوهای طلا فروشی اکثرا شما میتوانید از این نوع فونت ها استفاده کرده و ظاهری ساده در عین حال جذاب به فروشگاه خود بدهید. به این منظور که سایت شما در عین شیک و جذاب بودن مدرن و خاص باشد تا تفاوتش با دیگر سایت ها به وضوح دیده شود در یک کلام یک سایت سفارشی برای مشتریان خاص و با اعتبار شماست که همان طور که از نمونه های طراحی شده ما مشخص است هیچ یک از دو سایت مشتریان ما اصلا یکی و شبیه به هم نیستند این مورد بسیار حائز اهمیت هست که برخی از شرکت های طراحی سایت متاسفانه یک نسخه را برای تمام مشتریان خود می پیچند و همین مورد باعث مشکلات عدیده و بسیار زیادی برای آن برند و کسب و کار خواهد افتاد. استفاده از پارچه های مخمر نانو و یا چرم با کیفیت عالی و همچنین طراحی ویترین باعث میشود که بستر مناسبی را برای جلوه گری طلا و جواهرات پدید آورد.