صرافی کوکوین برای ایرانیان ️ بررسی شایعه مسدود شدن حساب ایرانیان!

با این روش در واقع ارزهای خود را در یک کیف پول نگهداری می‌کنید و یک درآمد غیرفعال نصیب شما می‌شود. برای مثال تصور کنید که در حال حاضر قیمت ارز دیجیتال KCS برابر با ۰.۹۶۲۹ دلار است و پیش بینی می‌کنید که به‌زودی به ۱.۰۶۶۶ دلار می‌رسد. به همین دلیل تصمیم می‌گیرید که ریسک نکنید و آن را در قیمت ۱.۰۶۵ بفروشید و کمی سود کنید.

این قابلیت در همه ارزهایی که از الگویتم اثبات سهام استفاده می‌کنند وجود دارد. فیلد Price نیز قیمت ۱.۰۶۵ و در فیلد Amount مقدار ۱۰۰ را وارد کنید و سپس روی گزینه فروش بزنید. در این شرایط زمانی که قیمت ارز KCS به ۱.۰۶۶۶ برسد به صورت خودکار یک سفارش فروش با قیمت ۱.۰۶۵ برای ۱۰۰ واحد توکن قرار داده می‌شود.

صرافی Kucoin برای کاربران خودش احترام و ارزش زیادی قائل هستش و اختیارات کامل هر کیف پول رو به خود کاربر واگذار می کنه. با فعال کردن این گزینه می‌توانید، از اقدامات فیشینگ در حساب کاربری خود در صرافی کوکوین جلوگیری کنید. با فعال کردن این قسمت برای برداشت از حساب خود باید عبارتی را وارد کنید. در صورتی که تریدینگ پسورد را فراموش کرده اید باید مدارک هویتی خود را ارسال کنید تا در صورت تایید اجازه تغییر تریدینگ پسورد اکانت شما از طرف صرافی کوکوین صادر شود. همچنین با مدارک ایرانی و یا آی پی ایران نمیتوانید در صرافی کوکوین فعالیت داشته باشید. بنابراین با یک آی پی ثابت خارجی وارد شوید و در صورت دسترسی به مدارک فردی با هویت خارجی میتوانید اقدام کنید.

مزایا و معایب صرافی کوکوین Kucoin

اگر در ثبتنام بایننس مشکل دارید، میتوانید با ثبت نام در صرافی Kucoin همچنان به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازید. کوکوین می‌تواند بهترین جایگزین بایننس برای کاربران ایرانی باشد. چراکه این صرافی بدون احراز هویت هم امکان معامله برای کاربران را فراهم کرده است.

به دلایل امنیتی، هر ۲ ساعت یک بار از شما خواسته می شود که رمز معاملاتی را ارائه دهید. اکنون که ثبت نام را تکمیل کردید و می توانید از صرافی کوکوین استفاده کنید. راهنمای مبتدی ممکن است به شما کمک کند تا تنظیمات امنیتی را به سرعت تکمیل کنید و معاملات خود را در KuCoin را شروع کنید. برای ثبت نام در صرافی کوکوین با تخفیف دائمی ۴۰% بر روی کلیه معاملات اینجا را کلیک کنید. یکی از امکانات جالب این صرافی این است که کاربران می توانند به این صرافی، وام بدهند.

درباره صرافی کوکوین

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از ثبت نام در صرافی کوکوین دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

صرافی کوکوین برای ایرانیان ️ بررسی شایعه مسدود شدن حساب ایرانیان!

کدی که صرافی برای شما نمایش داد را در اپلیکیشن وارد کنید. دقت کنید که برای دریافت کد تأیید در هر دو روش باید روی Send Code کلیک کنید تا کد تأیید برای شما ارسال شود. پس از دانلود و فعال سازی این اپلیکیشن در موبایل خود، میتوانید ادامه فرایند فعال سازی شناسایی دو عاملی را دنبال کنید. نکته مهم دیگر، استفاده از VPN آی پی ثابت و یا VPS است تا در صورت تحریم های احتمالی در آینده، مشکلی حساب و سرمایه شما را تهدید نکند.

هر چقدر میزان اهرم بیشتری را انتخاب کنیم، مقدار سود و زیان به هم نسبت بیشتر خواهد شد. توصیه می شود کاربران مبتدی از معامله با اهرم های بالا پرهیز کنند زیرا ریسک بالایی دارد. کاربران حرفه ای لازم است با دقت میزان اهرم و شرایط معامله را انتخاب کنند که دچار ضرر نگردند. دارای یک بخش تحقیقاتی در صنعت بلاک چین است و بر آن تاکید دارد که پروژه های باکیفیتی را در فهرست ارزهایی که مورد پشتیبانی این صرافی می باشد، وارد کند. در بخش مارکت می‌توانید بدون در نظر گرفتن قیمت، همان لحظه و به قیمت بازار، معامله خود را آغاز نمایید. در آخرین کادر این صفحه می‌توانید کد معرف خود را وارد نمایید تا شامل تخفیف شوید.