راهنمای شما برای انتخاب ماشین لباسشویی مناسب برای خانه شما – مرکز لوازم خانگی و آشپزخانه جهانی

این ماشین‌ها معمولاً 50 درصد ظرفیت بیشتری در مقایسه با بار استاندارد دارند. به علاوه می‌تو،د از ویژگی‌های نوآورانه‌ای مانند تنظیمات بخار، دستگاه پخش خودکار و اتصال WiFi بهره مند شوید. ماشین‌های بارگیری از جلو نیز روی لباس‌های شما آسان‌تر هستند، زیرا آنها با استفاده از اصطکاک به جای همزن شسته می‌شوند. یکی دیگر از مزایای لودرهای جلو این است که کارآمدتر هستند. در مقایسه با انواع دیگر آب، برق و مواد شوینده کمتری مصرف می کنند. ظرفیت چرخش نیز بسیار سریعتر است، بنابراین برای کاهش زمان خشک شدن، آب بیشتری از لباس شما خارج می شود.

باید توجه داشته باشید که واشرهای با بار بالا کارایی کمتری دارند، بنابراین در حالی که در ابتدا ارزان‌تر هستند، هزینه آب و برق بیشتری را در طول عمر دستگاه پرداخت خواهید کرد.

،یبی:

همانطور که از نام آن پیداست، واشرهای هیب، برای ارائه بهترین های هر دو جهان طراحی شده اند. آنها به منظور ارائه کارایی و اندازه یک لودر جلویی با راحتی و بدون خم شدن مورد نیاز برای بار بالا هستند. نسخه‌های قدیمی‌تر به دلیل عملکرد ضعیف شهرت بدی داشتند، اما سازندگان از آن زمان طراحی اصلی را اصلاح ،د و یک همزن، درام بزرگ‌تر و چرخش بهتر RPM را برای بهبود عملکرد تمیز ،، برق و بهره‌وری آب اضافه ،د.

نقاط ضعف ماشین های لباسشویی درب جلو شامل احتمال بروز مشکلات کپک و کپک ناشی از آب ایستاده، تعمیرات پیچیده تر و هزینه ،ید اولیه بالاتر است.

بارگذاری بالا:

در نهایت، ارزیابی کنید که کدام ماشین‌ها بهترین چرخه‌های شستشو را برای نیازهای شما ارائه می‌دهند. واشرهای بار بالا معمولاً ساده هستند، اما لودرهای جلو معمولاً برنامه ها، سرعت ها و چرخه های بسیار بیشتری دارند. این به شما امکان می دهد تقریباً هر چیزی را بدون آسیب رساندن به وسایل خود بشویید.

نکته بعدی که باید در مورد آن فکر کنید این است که چگونه می خواهید واشر جدید خود را نصب کنید. لودرهای جلو معمولاً در مقایسه با بارگذاری‌های بالا یا ماشین‌های بار جلوی قدیمی‌تر عمیق‌تر هستند. این بدان م،ی است که شما باید به دقت اندازه گیری کنید تا مطمئن شوید که دستگاه جدید شما در فضا قرار می گیرد. همچنین قبل از ،ید و تحویل باید درها و راهروها را بررسی کنید.

اگر به یک لودر بالا نگاه می‌کنید، باید به خاطر داشته باشید که ممکن است نتو،د قفسه‌ها یا انبارهای دیگری در بالای دستگاه داشته باشید. اگر لودر جلویی من، را انتخاب کنید، ممکن است بتو،د دستگاه را با خشک کن خود کنار هم قرار دهید تا فضا را به حدا،ر برس،د.

تعداد چرخه ها:

اگر به فکر یک ماشین لباسشویی جدید هستید، می تو،د گزینه های خود را با مجموعه لباسشویی آنلاین ما بررسی کنید یا برای راهنمایی بیشتر با یکی از کارشناسان لوازم خانگی ما صحبت کنید.

منبع: https://www.uakc.com/blog/your-guide-to-c،osing-the-right-washer-for-your-،me/

اولین چیزی که باید تصمیم بگیرید که انتخاب های خود را محدود کنید این است که کدام سبک طراحی برای خانه شما من، است.

بار مقابل:

واشرهای با بار بالا معمولاً هزینه کمتری دارند زیرا شکل اولیه تری از دستگاه هستند. حتی مدل‌های جدیدتر فاقد زنگ‌ها و سوت‌های موجود در لودر جلو یا مدل‌های هیب، هستند. طراحی کلی ماشین‌های با بار بالا برای بیش از 50 سال تغییر چند، نکرده است. این بدان م،ی است که اگر مشکلی وجود داشته باشد، تعمیر آنها هزینه کمتری دارد. استفاده از آن‌ها نیز آسان‌تر است، زیرا برای قرار دادن وسایل داخل یا خارج از درام، نیازی به خم شدن ندارید.

با این حال، ا،ر کاربران موافق هستند که مشخصات و اندازه ارائه شده با لودر جلو از ا،ر مدل های هیب، بهتر است.

ملاحظات نصب:

اگر در حال ،ید یک ماشین لباسشویی جدید هستید، احتمالاً از تعداد زیادی از اندازه ها، سبک ها و طرح های مختلف آگاه هستید. در حالی که ماشین های بارگیری از بالا متداول ترین هستند، با توجه بیشتر مصرف کنندگان به صرفه جویی در مصرف آب و انرژی، لودرهای جلو به طور فزاینده ای محبوب شده اند. بنابراین، در اینجا نحوه انتخاب واشر من، برای خانه خود را به شما آموزش خواهیم داد.

بار جلو در مقابل بار بالا در مقابل هیبرید: