در بررسی آنلاین داده مکان چه چیزی را باید پیش بینی کرد

بهترین ارائه دهندگان مکان داده در شبکه تعدادی ویژگی را برای برآورده ، نیازهای مشاغل مختلف ارائه می دهند. این ویژگی‌ها شامل آپلود کشیدن و رها ،، شماره‌گذاری فهرست خودکار پوشه‌ها و داده‌های آپلود شده، تغییر نام چیزها قبل از انتشار، واترمارک پویا و یک موتور جستجوی قوی است. VDR ها همچنین باید به کاربران ارائه دهند که گزارش دقیقی از فعالیت خود در داخل VDR دارند.

علاوه بر این، برخی از اتاق‌های داده از یک نرم‌افزار تلفن همراه پشتیب، می‌کنند که به کاربران امکان می‌دهد با استفاده از تبلت یا شاید تلفن شرکت خود به VDR دسترسی داشته باشند. این باعث می‌شود تا در هنگام حرکت از آنها راحت‌تر استفاده کنید. در نهایت، برخی از VDR ها توسط یک شرکت ابری پشتیب، می شوند و بنابراین نسبت به برنامه های اشتراک گذاری فایل سنتی قابل اعتمادتر هستند.

بسته به مقیاس ،ب‌وکار و پیچیدگی پروژه، می‌توان VDR‌ها را بر روی سرور یا شاید در نقص میزب، کرد. شرکت های بزرگ احتمالاً از VDR میزب، شده در فضای ابری استفاده می کنند. زیرا آنها حجم بیشتری از چاپ اسناد را برای نگهداری و روش دارند.

منبع: https://www.intec.co.in/blog/what-to-anti،te-in-an-on-line-data-place-review/#utm_source=rss&utm_medium=rss?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=what-to-anti،te-in-an-on-line-data-place-review&utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=what-to-anti،te-in-an-on-line-data-place-review

اتاق خواب داده مجازی (VDR) ممکن است راه حلی امن، قابل اعتماد و مقیاس پذیر برای مدیریت اسناد حساس باشد. صاحبان مشاغل را قادر می سازد تا داده ها را به طور صحیح و ایمن با دوستداران و مصرف کنندگان به اشتراک بگذارند، به خصوص در طول فرآیند M&A. در بررسی VDR، جنبه اصلی امنیت است. با این حال، همچنین بسیار مهم است که یک VDR دارای یک نرم افزار مفید و شهودی باشد.