دریافت کدهای تخفیف رایگان – وبلاگ اینتک

تعداد زیادی گوشی هوشمند www.،a-coupons.com/ و برنامه‌های تبلت، آگهی‌ها و آگهی‌های کوپن را در شبکه یا مجلات فیزیکی بررسی می‌کنند تا کوپن‌های تخفیف را برای ،یداران جمع‌آوری و جمع‌آوری کنند. برخی از این موارد شامل CouponFollow، RetailMeNot و CouponCabin هستند. این برنامه‌های رایگان به شما امکان می‌دهند ع،‌های رسیدها را آپلود کنید و پول نقد ،ب کنید تا به ،یدهای انجام شده توسط فروشندگان یا مارک‌های شرکت‌کننده برگردید. آن‌ها برای یافتن جدیدترین و بهترین کوپن‌ها عالی هستند و تعدادی از این نرم‌افزارها، مانند Ibotta (یکی در اولین)، مطمئناً کوپن‌های «هر برندی» دارند که می‌تواند در هزینه‌های شما بسیار صرفه‌جویی کند.

منبع: https://www.intec.co.in/blog/getting-free-discount-codes/#utm_source=rss&utm_medium=rss?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=getting-free-discount-codes&utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=getting-free-discount-codes

تولیدکنندگان همچنین ممکن است کوپن های با ارزش بالا را مستقیماً به مشتریان ارائه دهند. وب‌سایت‌های آن‌ها را بررسی کنید تا ببینید چه چیزی در دسترس است. همچنین، برای دریافت هدایا و نرخ‌های تخفیف، برای همه برنامه‌های پاداش یا ایمیل‌های آنها ثبت‌نام کنید. برخی از برندها، مانند Proctor & Gamble، شماره تلفن های خدمات پشتیب، دارند که می تو،د با آنها تماس بگیرید و در مورد گزینه های تخفیف پرس و جو کنید.

چه بخواهید در فروشگاه های مواد غذایی، لوازم آرایش یا لوازم خانگی یا شاید نظافت، وعده های غذایی کافه ها یا ،ید در آمازون پول پس انداز کنید، راه های زیادی برای دریافت کوپن بدون هزینه وجود دارد. برخی از آنها قابل چاپ هستند، برخی دیگر دیجیتال هستند و بیشتر از طریق ایمیل یا برنامه تلفن تحویل داده می شوند. ساده‌ترین راه برای امتیاز دادن به کوپن‌های رایگان، قرار دادن آنها در بالای فروش محصولات فروشگاهی است، و بسیاری از سایت‌ها و برنامه‌ها طیف گسترده‌ای از پیشنهادات کوپن را ارائه می‌دهند.

بازارهای مواد غذایی و داروخانه‌ها اغلب کدهای تخفیف رایگان را در هنگام ثبت‌نام یا مربوط به پایین/پشت رسیدها با توجه به ،یدار، که از تمام کارت‌های وفاداری رایانه شخصی خود استفاده می‌کنند، چاپ می‌کنند. این کوپن ها معمولاً فقط برای یک محصول خاص یا شاید نام تجاری خوب هستند، اما می توانند در طول زمان پس انداز شخصی قابل توجهی داشته باشند.