دریافت بهترین راه حل های امنیت آنلاین شرکتی و تجاری

ZScaler در ساختمان‌های Trust کاملاً رایگان متخصص است که برای محافظت در برابر حملات سایبری شیک ساخته شده است. محصولات آن شامل دسترسی از راه دور محافظت شده برای دستگاه های IoT و OT، حفاظت از حجم کار و ابر قابل اعتماد در اتصال وب است. محصولات این شرکت از مبارزه با فیشینگ، ویروس‌ها و باج‌افزارها پشتیب، می‌کنند و استفاده امن از برنامه‌ها و پایگاه‌های اطلاعاتی سازمان‌ها را به اشتراک می‌گذارند. کارکنان ZScaler از مزایایی مانند رزرو انعطاف پذیر، مرخصی والدین و زایمان، پوشش بیمه سلامت و زندگی و فرصت های تولید حرفه ای بهره مند می شوند.

منبع: https://www.intec.co.in/blog/getting-the-best-corporate-and-business-online-secureness-solutions/#utm_source=rss&utm_medium=rss?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=getting-the-best-corporate-and-business-online-secureness-solutions&utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=getting-the-best-corporate-and-business-online-secureness-solutions

برخی از شرکت های دیگر با راه حل های حفاظت جامد می تواند ADT باشد. راه حل های حفاظت از ،ب و کار بزرگ و کوچک با نیازهای هر مشتری قابل تنظیم هستند. علاوه بر راه‌حل‌های امنیتی، این ،ب‌وکار به دلیل دفاتر مشتریان خود به ایجاد یک راه‌اندازی خاص ،ب‌وکار کمک می‌کند. جوایز کارکنان ADT شامل طرح‌های پاداش رقابتی، برنامه‌های کلی سلامتی، مرخصی با حقوق، عدم حمایت، مرخصی خانواده، حمایت از مهدکودک و کمک شهریه جه، است.

Lookout امنیت موبایلی را ارائه می دهد که از هوش مصنوعی برای شناسایی و جلوگیری از حملات استفاده می کند. همچنین برنامه ای را برای جلوگیری از پیوستن کاربران به وب سایت های خطرناک در هنگام حضور در دفتر ارائه می دهد. خدمات حفاظتی DNS آن به جلوگیری از نفوذ محتوای مضر به دستگاه های شما کمک می کند، در حالی که امنیت ورودی ایمیل به شما امکان می دهد پیام های ناخواسته را فیلتر کنید.

به ،وان یک مالک شرکت، باید از سطح حریم خصوصی داده های شرکت خود محافظت کنید. با جایگزین های من، امنیتی آنلاین شرکتی، می تو،د اطمینان حاصل کنید که تهدیدها به ندرت کل بدن شما را نقض می کنند و باعث آسیب می شوند. خوشبختانه، بسیاری از شرکت های امنیت سایبری راه حل های عالی ارائه می دهند الان برو برای ،ب و کار شما اینها شامل Madero Alto Systems (PANW) می‌شود که می‌تواند به طور مداوم در تست‌های مستقل ما برای فایروال‌های نسل بعدی، تشخیص نقطه پای، و خدمات نصب دوربین مداربسته در رتبه‌بندی بالایی قرار گیرد. همچنین در آ،ین تست ارائه‌دهنده خدمات قابلیت اطمینان مدیریت شده MITER، چهار رتبه برتر را ،ب کرد.