درک وات مایکروویو – مرکز لوازم خانگی و آشپزخانه جهانی

به طور معمول، ارزان‌ترین مدل‌های مایکروویو با توان کمتر از ۷۰۰ وات کار می‌کنند. این نیز برای واحدهای کوچکتر است. این نوع مایکروویوها گزینه خوبی برای گرم ، ظروف کوچک غذا، طبخ غذای فوری و گرم ، مجدد نوشیدنی ها هستند. اما، اگر به یک مدل با قدرت بالاتر عادت کرده‌اید، ممکن است این اندازه مایکروویو کمی خسته‌کننده باشد، زیرا تکمیل کارهای گرمایشی بیشتر طول می‌کشد. شما باید زمان پخت خود را تنظیم کنید، اما بسیاری از مدل ها دارای دکمه ای هستند که فوراً 30 ث،ه یا یک دقیقه به زمان اضافه می کند تا گرم ، غذا یا نوشیدنی شما آسان تر شود.

700 تا 1000 وات:

میان وعده ای که ا،ر مردم برای آن از مایکروویو استفاده می کنند، پاپ کورن است، اما آیا این روی انتخاب مایکروویو شما تأثیر می گذارد؟ راحت ترین پاسخ نه است. پاپ کورن را حتی در مایکروویو کم توان هم می‌تو،د تهیه کنید، فقط باید کمی وقت بیشتری بگذارید.

اگر در مورد قدرت مایکروویو خود مطمئن نیستید، می تو،د با بررسی صفحه سریال داخل درب مایکروویو از درجه قدرت آن مطلع شوید. اگر صفحه دیگر قابل مشاهده نیست، می تو،د قدرت را با یک آزمایش ساده آب ،ن بزنید. یک فنجان آب سرد را در ظرف دو فنجان مایکروویو بریزید. آن را در مایکروویو قرار دهید و به مدت چهار دقیقه روی حرارت قرار دهید.

مایکروویوهایی وجود دارند که توان آنها بیش از 1000 وات است، اما اگر یک مایکروویو 1100 وات یا بیشتر داشته باشد، اغلب برای استفاده تجاری در کافه ها و رستوران ها استفاده می شود. از آنجایی که این مایکروویوها پرقدرت هستند، به راحتی می توانند ظروف بزرگ غذا را گرم کرده یا سریع بپزند. در حالی که اگر تمایل به پختن وعده های غذایی بزرگ در مایکروویو دارید، می تواند گزینه خوبی باشد، اما معمولاً برای صاحب خانه های معمولی که به سادگی از مایکروویو برای گرم ، یا پختن گهگاه استفاده می کنند، گزینه خوبی نیست.

بنابراین، آیا می توان پاپ کورن را در هر مایکروویو پاپ کرد؟

آب را با دقت تماشا کنید و اگر کمتر از دو دقیقه بجوشد، وات مایکروویو شما 1000 یا بیشتر است. اگر 2.5 دقیقه بجوشد، وات بین 800 تا 1000 وات، زمان جوش سه دقیقه تقریباً 700 وات و اگر سه تا چهار دقیقه طول بکشد، وات تقریباً 500 وات است.

اگر می‌خواهید مایکروویو خود را ارتقا دهید، می‌تو،د گزینه‌های موجود را با مجموعه آنلاین ما بررسی کنید یا در عوض با یکی از متخصصان لوازم خانگی ما برای کمک و راهنمایی صحبت کنید.

منبع: https://www.uakc.com/blog/understanding-microwave-wattage/

این اندازه مایکروویو معمولاً کارایی من،ی را برای ا،ر کارهای مایکروویو ارائه می دهد. ا،ر دستور العمل های مایکروویو این سطح قدرت مایکروویو را به ،وان یک رقم پایه برای زمان پخت نشان می دهند. این اندازه مایکروویو قدرت کافی برای طبخ غذاهای فوری، یخ زدایی غذاها، تهیه ذرت بو داده در مایکروویو، گرم ، مجدد کاسه ها یا حتی پختن کامل گوشت خام را فراهم می کند.

1000 وات پ،:

هنگامی که در حال ،ید مایکروویو جدید هستید، احتمالاً انواع مختلفی از مدل‌ها، مدل‌ها و مدل‌ها را پیدا خواهید کرد، اما یکی از مواردی که باعث سردرگمی می‌شود، وات است. هر مدل مایکروویو میزان وات خود را با جزئیات مشخص می کند، اما آیا این بدان م،است که قدرت کافی برای رفع نیازهای دستگاه شما را دارد؟ در اینجا ما وات مایکروویو را با جزئیات بیشتری بررسی خواهیم کرد تا به شما کمک کنیم تا با توجه به پیچیدگی و اندازه غذاهایی که تمایل به تهیه آن دارید، وات من، را انتخاب کنید.

کمتر از 700 وات:

به ،وان مثال، اگر مایکروویو 700 وات دارید، باید دستورالعمل‌های روی کیسه پاپ کورن را دنبال کنید و اگر هنوز سریع می‌پاشد، زمان پخت را یک دقیقه افزایش دهید. باید مایکروویو را تا زم، که دو یا سه ث،ه بین صداهای بیرون زدن فاصله وجود داشته باشد ادامه دهید.

بررسی قدرت مایکروویو: