خرید کتاب کمک درسی دوازدهم انسانی با ارسال رایگان و تخفیف ویژه بانک کتاب مارکا | ketabko

اهمیت این مقطع به‌دلیل شرکت در امتحانات نهایی و کنکور سراسری چند برابر خرید کتاب کمک درسی دوازدهم انسانی می‌شود. بسیاری از محصلین پایه دوازدهم انسانی، خود را برای پذیرش در رشته‌های حقوق و روانشناسی آماده می‌کنند. این امر سبب شده شاخه‌های تحصیلی مذکور به رقابتی‌ترین رشته‌های این گرایش تبدیل شوند. در این مسیر، نحوه ارائه محتوای کتاب‌های دوازدهم انسانی در سرنوشت داوطلبان بسیار تأثیرگذار است. این پایه تحصیلی به قدری مهم و حیاتی و فشرده است که دانش آموز یا داوطلب کنکوری با بهره برداری مناسب از آن می‌تواند آینده تحصیلی، کاری و شخصی بسیار خوبی را داشته باشد.

  • تست‌های دسا دومین سطح اهمیت و تست‌های وی آی تی جزء تست‌های پر اهمیت این کتاب می‌باشند.
  • کنکور انسانی به دلیل تمرکز بالای شرکت‌کنندگانش از پرچالش‌ترین کنکور سال‌های اخیر بوده است.
  • پیشنهاد ما، کتاب جامعه شناسی خیلی سبز و کتاب جامعه شناسی گاج نقره ای که بهترین منبع علوم اجتماعی کنکور هستند، است.
با استفاده از بهترین کتاب کمک درسی پایده دوازدهم انسانی، دانش آموزان می توانند مطالب کتاب درسی را عمیق تر و مفهومی تر بیاموزند. از طرفی در طول سال تحصیلی با برنامه ریزی مدون، بر تمامی مطالب کتاب درسی تسلط پیدا می کنند تا در پایان سال مشکلی برای جمع بندی دروس نداشته باشند. کتاب های کمک درسی پایه دوازدهم انسانی در کنار کتاب های کنکور، گزینه ای ایده آل برای افزایش نمرات در امتحانات نهایی و موفقیت در کنکور سراسری انسانی هستند. در سری‌های مختلف این انتشارات کتاب‌های کمک درسی دوازدهم رشته انسانی خوبی به چشم می‌خورد. این انتشارات کتاب‌های کمک درسیِ سه سطحی، سبز، برگزیده، پرتکرار، نارنجی، زرد و … را چاپ کرده است. برخی از معلمان معتقدند خواندن درسنامه‌های کتاب‌های کمک آموزشی، به علت تفاوت روش کتاب با تدریس معلم، باعث سردرگمی دانش آموزان و همینطور دوری آن‌ها از متن اصلی کتاب خواهد شد.

کتاب ماجراهای من و درسام دین و زندگی دوازدهم انسانی خیلی سبز

در ابتدا درس نامه جامع و کامل از کل کتاب گسسته و آمار و احتمال دهم,یازدهم و دوازدهم ویژه کنکور ارائه شده است که به جرات میتوان گفت کامل ترین و روان ترین درسنامه در بین تمام کتاب های کنکوری میباشد. اگر در درس هندسه سطح متوسط و معمولی دارید به شما کتاب های هندسه میکرو گاج و خیلی سبز را پیشنهاد می کنیم. این کتاب ها که بهترین منبع هندسه کنکور هستند، درسنامه نسبتاٌ خوبی دارند و تست های آن ها هم استاندارد و مطابق کنکور است. در فرایند خرید آنلاین کتاب های دوازدهم انسانی با تخفیف بهتر است محتاطانه و با دقت عمل کنید؛ مراقب باشید در دام همه‌خوانی و هیچ‌خوانی نیفتید!

شب امتحان علوم و فنون ادبی دوازدهم خیلی سبز

خرید کتاب کمک درسی دوازدهم انسانی با ارسال رایگان و تخفیف ویژه بانک کتاب مارکا | ketabko

اگر در این درس سطح رو به بالایی دارید، پیشنهاد مابه شما کتاب نشرالگو است که از بهترین منابع گسسته کنکور و جزو منابع رتبه برترهای کنکور ریاضی در این درس است. این کتاب درسنامه ضعیفی دارد اما از نظر تست، بسیار قوی است و می توانید از آن نتیجه خوبی بگیرید. اگر برای حل تست های چالشی هندسه آمادگی دارید و می خواهید در درس هندسه حریف بطلبید، پیشنهاد کتاب بیست به شما کتاب هندسه نشرالگو است. این کتاب درسنامه قوی ندارد ولی بانک تست بسیار خوبی است و از بهترین منابع کنکور ریاضی 1401 و جزو منابع رتبه برترهای کنکور ریاضی در درس هندسه است. با توجه به این که در سال دوازدهم علاوه بر کنکور باید برای امتحان نهایی هم آمادگی لازم را کسب کنید، نباید فقط به تستی خواندن کفایت کرد.

شیمی

چی بخونم، یک بانک کتاب واقعی و سرشار از اطلاعاتی بدردبخور است که قبل از خرید کتاب کمک آموزشی باید بدانید. بعد از یک انتخاب درست، با خیال راحت می توانید برای خرید اینترنتی کتاب از طریق همین سایت اقدام کنید. اگر شما قصد دارید درسنامه فیزیک دوازدهم به صورت کاملا جزئی بخونید و یا در مفاهیم ابتدایی فیزیک مشکل دارید، به شما کتاب سیر تا پیاز گاج که از بهترین منابع کنکور ریاضی 1401 در درس فیزیک است را پیشنهاد می کنیم. این کتاب مفاهیم را خیلی روان توضیح داده و آموزش کاملی را ارائه داده است.