تولید و تأمین انواع ورق های عرشه فولادی پرسپت | brassonline

تولید و تأمین انواع ورق های عرشه فولادی پرسپت | brassonline

چهار مقطع زیر که هرکدام دارای مشخصات فنی و ظاهری خاص خود می باشند و جزء مقاطع شناسنامه دار هستند در این شرکت تولید می شوند. 3- فاصله ای بین سطح زیرین ورق و بال تیرآهن نباید وجود داشته باشد. به منظور متصل کردن اجزای الحاقی، می توان از جوش یا اتصالات مکانیکی استفاده کرد. در صورتی که هم پوشانی جانبی عرشه ها به شکل کام و زبانه باشد، امکان متصل کردن کام به تکیه گاه به صورت تنها وجود دارد.البته به شرطی که قسمت کام بتواند زائده زبانه را به سمت پایین نگه دارد. عرشه‌های فولادی که شامل گیره‌های نر و ماده هستند در یکدیگر قفل می‌شوند.

پرفروش ترین ورق فولادی در بازار فولاد

سازه فلزی نوعی از سازه است که مصالح اصلی آن که برای تحمل نیروها و انتقال آن ها به کار می رود از فولاد است. اتصالات مورد استفاده در این نوع سازه ها از نوع جوشی، پرچی یا پیچی می باشد. عرشه فولادی نوع N زمانی استفاده می شود که دارای دهانه بلند و بیش از ۱۰ فوت هستیم. عرشه فولادی نوع N از سبکترین ۲۲ گیج تا سنگین‌ترین به اندازه ۱۶ گیج موجود است. در تیرهای کناری سازه که امکان ریختن بتن تازه از ذوذنقههای ورق های فولادی وجود دارد، با استفاده از آویز از ریخته شدن بتن تازه جلوگیری می شود. در صورت عدم وجود ترک در جوش بعد از خم شدن گل میخ از وسط بسته به روش جوشکاری تا میزان 30 درجه یا 60 درجه تست جوش مورد تایید می باشد.

روکش روی، مقاومت ورق های فولادی را تا چند برابر بیشتر می کند و باعث دوام آن ها در شرایط گوناگون آب و هوایی می شود. عرشه فلزی توسط کارخانه‌های گوناگونی تولید می‌شود که هر کدام بر مبنای نیاز بازار و ویژگی‌هایی که دارند، محصولاتی را روانه بازار می‌کنند. کیفیت، تنوع و شیوه ارائه این محصولات نیز در تغییرات قیمت عرشه فلزی نقش دارد. تولیدکنندگان عرشه فولادی در ایران از موارد کمتر شناخته شده‌ای است که سوالات بسیاری در مورد آن پرسیده می‌شود. برای خرید این محصول در گام مورد نظر خود، با کارشناسانآیرومارت تماس حاصل کنید.

طراحی ،تولید و اجرای سقف های عرشه فولادی

۴-۳-۴ حداکثر مقدار خمیدگی و تابیدگی ورقهای عرشه فولادی، برابر ۲mmدر متر می باشد. در این مقاله به معرفی کامل عرشه فولادی، کاربردها، مشخصات و بیان نکاتی در مورد قیمت گذاری و خرید این مقطع فولادی پرداخته‌ایم. برای رسیدن به پاسخ سوالات بالا این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید.

جهت افزایش مقاومت سقف در این روش از میلگردهای قوی در زیر عرشه استفاده می تسهیلات بانکی برای صنایع فلزی کشور شود. گل ‌میخ ‌ها و یا برشگیرها به روش استانداردی به نام فورج سرد تولید می شوند و با استفاده از دستگاه جوش قوس الکتریکی مخصوص تیرهای سازه ‌ای به ورق های گالوانیزه جوش می‌دهند. ارتفاع این مقاطع متناسب با شکلی که ورق ‌های فولادی گالوانیزه دارند، تعیین می‌شوند و متغیر هستند ولی این نکته را نیز باید در نظر داشت که ارتفاع گل میخ ها نباید کمتر از 40 میلیمتر باشد. امروزه سقف عرشه فولادی در صنعت ساختمان سازی محبوبیت زیادی پیدا کرده است و به راحتی جایگزین تجهیزات چوبی که پیمانکاران در قدیم برای سقف ها استفاده می کردند شد. از سالی که انجمنی برای ساخت عرشه های فولادی تشکیل شد، استانداردهایی نیز برای تولیدکنندگان این محصول ایجاد شد که در طول زمان این استاندارد ها توسعه پیدا کردند.

  • سقف عرشه فولادی یکی از روش های جدید اجرای سقف است که امروزه طرفداران زیادی در سطح کره زمین پیدا کرده است.
  • هر چه این دهانه بزرگ تر باشد، باعث استفاده از تیرهای کم تری در ساختمان خواهد شد.
  • جنس ورق های فلاشینگ و تسمه از جنس ورق سقف با همان پوشش است اما ضخامت آن حداکثر 0.5 میلی متر می باشد.
  • یکی از قسمت های ساختمان که تاثیر بسزایی در سرعت ساختمان دارد، سقف سازه می باشد.
  • عرشه فولادی گالوانیزه یک ورق از جنس فولاد است که به شکل موج دار تولید می شود که از این ورق برای ساخت سقف کاذب و یا حتی کف سازه ها استفاده می کنند.