تلویزیون شهری چیست و نقش تلویزیون شهری در تبلیغات ؟ | asilight

حتی اگر توانایی خرید چنین تلویزیون‌هایی را داشته باشید، لازم است بدانید که استفاده از آنها نیاز به مجوزهای دولتی و قانونی دارد. به عنوان مثال، چون شما از تبلیغات نمایشی استفاده می‌کنید، شهرداری، نیروهای نظامی مانند راهنمایی رانندگی و کلانتری، وزارت فرهنگ و ارشاد و همچنین نهادهای دولتی شهری باید مجوز استفاده از تلویزیون را برای شما صادر کنند. البته در مناطق کم تردد و در فضای داخلی محیط‌های بسته می‌توانید به راحتی از تلویزیون شهری استفاده کنید. آن‌ها تبلیغات خود را در محیط‌های مختلف از جمله رادیو، تلویزیون، مجلات و نشریات، بیلبوردهای تبلیغاتی، وب سایت و شبکه‌های اجتماعی خود به نمایش می‌گذارند. تلویزیون شهری با امکان نمایش چندین تبلیغ متفاوت می‌تواند هزینه تبلیغات را برای کسب و کارها به شدت کاهش دهد.

p10 3in1 smd 5000mcd

برای نصب یک تلویزیون شهری باید عوامل مختلفی در نظر گرفته شود به طور مثال ابعاد تلویزیون شهری که با توجه به آن باید نوع و پی ریزی فونداسیون، تعداد پایه های لازم، تعداد ستون ها، جنس آنها و همچنین استحکام اسکلت نگهدارنده در نظر گرفته شود. پس از اطلاع از عوامل موثر بر قیمت و همچنین معرفی مراکز معتبر فروش تلویزیون شهری، بد نیست در مورد نحوه خرید این تجهیزات نیز نکاتی را گوشزد کنیم. به طور کلی برای خرید و بهره مندی از مزایای این نمایشگرها به دو روش می توان اقدام نمود. در روش اول می توانید به صورت حضوری به مراکز عرضه و فروش تلویزیون شهری مراجعه کنید.

  • صنعت طراحی و تولید نمایشگر های غول پیکر شهری همانند دیگر صنایع به سرعت در حال پیشرفت است ،نسل جدید و هوشمند نمایشگر های غول پیکر شهری در حال فراگیر شدن در بازار می باشند، .
  • برای خرید تلویزیون شهری، بهتر است به مراکز یا شرکت هایی مراجعه کنید که کلیه مؤلفه های مهم و تاثیرگذار در فروش و نصب باکیفیت این نمایشگرها را لحاظ کرده و مورد توجه قرار بدهند.
  • برای اینکه از دسترسی سارقان و هکرها به بدنه دستگاه و اطلاعات نرم‌افزاری جلوگیری کنید، لازم است متحمل هزینه بیشتری شوید؛ اما مطمئن باشید این هزینه ایمنی دستگاه شما را تامین خواهد کرد.

بنابراین در زمان استفاده از آن ها نیاز به دریافت مجوز از ادارات ذیربط است. برای مثال یک تلویزیون شهری با فاصله پیکسل یک سانتیمتر (که تراکم پایینی می باشد) اگر ارتفاع این دستگاه ۷۲۰ سانت باشد تصویری با کیفیت (معادل HD) به شما نمایش خواهد داد. ولی همین تراکم برای یک دستگاه کوچکتر مناسب نمی باشد و شاید در سایز های خیلی کوچک شاید با این تراکم نتوان تصویر نمایش داد. نوع محتوا اهمیت خیلی زیادی داشته و می‌تواند تاثیر بالایی در خرید تلویزیون شهری بگذارد.

تماس با ما

تلویزیون شهری چیست و نقش تلویزیون شهری در تبلیغات ؟ | asilight

تلویزیون شهری داخل سالن به تکنولوژی گفته می‌شود که می‌تواند در هر ابعادی متناسب با فضای مورد نیاز، تصویری با کیفیت‌های متفاوت ایجاد کند. این نوع تصویر به مانند تلویزیون‌های LED بوده و از تکنولوژی مشابه بهره می‌برد. نوع طراحی تکنولوژی ویدئو وال به گونه‌ای است که با توجه به ابعاد بزرگ آن هیچ انعکاس نوری در آن بازتاب نمی‌کند و با توجه به نیاز‌های محیط می‌توانیم قابلیت‌های فراوانی را در این محصول تغییر دهیم. کیفیت این محصول شامل رزولوشن‌های معروفی از جمله HD، FHD ، 2k , تلویزیون شهری 4k می‌باشد که بسته به ابعاد و برخی از مشخصه‌های تصویر قابل حصول می‌باشند. تلویزیون های داخل سالنی نور کمتری نسبت به نوع خارج سالنی دارند و در سالن های همایش، مراکز تجاری، اتاق های مانیتورینگ، اتاق های کنفرانس و غیره به کار می روند. برای خرید تلویزیون شهری، بهتر است به مراکز یا شرکت هایی مراجعه کنید که کلیه مؤلفه های مهم و تاثیرگذار در فروش و نصب باکیفیت این نمایشگرها را لحاظ کرده و مورد توجه قرار بدهند.

تلویزیون های شهری از نظر کاربرد به دو دسته تقسیم می شوند:

برخی از ویدئو و تصاویر جزئیات زیادی نداشته و شما به کیفیت خیلی بالایی برای نمایش آن نیاز نخواهید داشت ولی گاهی ریزه کاری در ویدئو زیاد بوده و لازم است توجه مخاطب را به کوچک‌ترین موضوعات آن جلب کنید. در چنین شرایطی باید حتما کیفیت بالایی داشته باشید تا بتوانید تمامی چیزی که می‌خواهید را به کاربران نشان دهید. انواع تلویزیون های شهری داراییک صفحه نمایش بزرگ و یک نمایشگر بزرگ هستند که در بخش‌های مختلف شهر و در مکان های مختلف نصب می‌شود و از طریق آن تصاویر ویدیویی به شکل زنده و ضبط شده پخش می‌شود.